Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo bez przyszłości?

13 postów w tym temacie

No to ciekawe, bo Blizzard na oficjalnej stronie diablo napisał, że na panelu poświęconym 20-leciu Diablo będzie spojrzenie wstecz na 20 lat historii i dziedzictwa serii Diablo, a także INFORMACJE NA TEMAT NADCHODZĄCEJ ZAWARTOŚCI GRY. Widzę że serwis nie jest dość dobrze poinformowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe, bo Blizzard na oficjalnej stronie diablo napisał, że na panelu poświęconym 20-leciu Diablo będzie spojrzenie wstecz na 20 lat historii i dziedzictwa serii Diablo, a także INFORMACJE NA TEMAT NADCHODZĄCEJ ZAWARTOŚCI GRY. Widzę że serwis nie jest dość dobrze poinformowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe, bo Blizzard na oficjalnej stronie diablo napisał, że na panelu poświęconym 20-leciu Diablo będzie spojrzenie wstecz na 20 lat historii i dziedzictwa serii Diablo, a także INFORMACJE NA TEMAT NADCHODZĄCEJ ZAWARTOŚCI GRY. Widzę że serwis nie jest dość dobrze poinformowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej samej rozpiski:
The Diablo III team digs deep into upcoming patches, showcasing new features and epic content making their way into the game in the future. They’ll also answer any burning questions you might have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę autorów tekstu o zapoznanie się z tematem, a nie pisanie pierdół. Dodam jeszcze że sam David Brevik wrócił do Blizza i napisał na twitterze że "jest dumny że może by doradcą do gry która wyniesie tą markę na nowe wyżyny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2016 o 19:29, Vasper napisał:

Proszę autorów tekstu o zapoznanie się z tematem, a nie pisanie pierdół. Dodam jeszcze
że sam David Brevik wrócił do Blizza i napisał na twitterze że "jest dumny że może by
doradcą do gry która wyniesie tą markę na nowe wyżyny".


To musi być coś ciężkiego co przywróci wiarę graczy w markę Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Proszę autorów tekstu o zapoznanie się z tematem, a nie pisanie pierdół. Dodam jeszcze
>
> > że sam David Brevik wrócił do Blizza i napisał na twitterze że "jest dumny że może
> by
> > doradcą do gry która wyniesie tą markę na nowe wyżyny".
>
> To musi być coś ciężkiego co przywróci wiarę graczy w markę Blizzarda.

I znając blizzard tak zapewne bedzie. Wszak w ukrywaniu i "bedzie kiedy bedzie" sa najlepsi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd Wy bierzecie te newsy, ale trochę ten news się mija z prawdą sam kolega Vasper "Proszę autorów tekstu o zapoznanie się z tematem, a nie pisanie pierdół. Dodam jeszcze że sam David Brevik wrócił do Blizza i napisał na twitterze że "jest dumny że może by doradcą do gry która wyniesie tą markę na nowe wyżyny"."

Oryginalny wpis z tweetera "For 20 years, Diablo-like games have evolved & surprised us. I''m proud to be the adviser for the game that pushes this genre to new heights."

Źródło: https://twitter.com/davidbrevik

Więc na to wychodzi, ze coś się dzieje w tym kierunku w dodatku serwis Gamezilla, pisze coś o dodatku do Diablo 3 - "Diablo III: Realms of Evil" - pełny tekst znajdziecie pod tym adresem: http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/43/jednak-dodatek-do-diablo-3-a-nie-diablo-4-czyli-co-nam-mowi-nowa-koszulka-w-sklepie-blizzarda#fp=ksgame

Rzekoma koszulka: http://gear.blizzard.com/blizzcon-2016/diablo-3-realms-of-evil-tee która, może zdradzać o dodatku.

Więc podajcie źródło swoich informacji?

Ps. Nie jest to reklama tylko podaje dowody swoich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety największym problemem D3 jest okrutnie monotonny endgame, brak alternatyw dla riftów i niesamowicie nudna itemizacja, która zabija kreatywność. Grałem w D3 naprawdę sporo, ale przy 5 sezonie robienia w kółko tego samego po prostu się wypaliłem. Jeśli tego nie zmienią i dalej gra będzie się rozwijać tylko wokół ciągłego robienia riftów na czas to nie widzę przyszłości.

W międzyczasie wróciłem do PoE po roku przerwy i dla porównania widać jak wiele twórcy dodali, Ascendancy, Przepowiednie, Atlas i masa pomniejszych rzeczy. W end game mogę robić mapy, Atziri, Labirynt, Atlas do tego race''y i bardzo rozwinięty handel. Gdyby jeszcze mieli animacje na poziomie Blizzarda to diablo by się nie umywało niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety największym problemem D3 jest okrutnie monotonny endgame, brak alternatyw dla riftów i niesamowicie nudna itemizacja, która zabija kreatywność. Grałem w D3 naprawdę sporo, ale przy 5 sezonie robienia w kółko tego samego po prostu się wypaliłem. Jeśli tego nie zmienią i dalej gra będzie się rozwijać tylko wokół ciągłego robienia riftów na czas to nie widzę przyszłości.

W międzyczasie wróciłem do PoE po roku przerwy i dla porównania widać jak wiele twórcy dodali, Ascendancy, Przepowiednie, Atlas i masa pomniejszych rzeczy. W end game mogę robić mapy, Atziri, Labirynt, Atlas do tego race''y i bardzo rozwinięty handel. Gdyby jeszcze mieli animacje na poziomie Blizzarda to diablo by się nie umywało niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować