Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Ghost Warrior 3 ponownie opóźnione

9 postów w tym temacie

To, że Sniper Ghost Warrior 3 jest najambitniejszym projektem studia nie ma najmniejszych watpliwości. W przeszłości ciepło odebrane Lords of the Fallen, a teraz to. Wiadomo, zawsze się znajdą jakieś drobne błędy, które należy poprawić. Co prawda przesuniecie jest duże, ale też na tym skorzystają. Praktycznie było tak, że zaraz po premierze SGW3 wychodził Sniper Elite 4. Teraz przynajmniej każda z tych gier ma swój osobny kwartalik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kiszka, a już człowiek czekał i miał nadzieję że gra ukaże się za ok 3 miesiące a tu prawie pół roku trzeba będzie jeszcze na Sniper Ghost Warrior 3 czekać. Jak by to powiedzieć, szkoda ale świat się przez to nie zawalił, czekam dalej i mam nadzieję że to już ostatni raz. Opóźnienia nie takich gier przeżyłem :P Z drugiej strony lepiej tak niż mielibyśmy się męczyć z niedopracowaną grą dopóki nie wyjdą łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to i lepiej, raczej nie unikniemy patcha pierwszego dnia ale skoro wolą przełożyć premierę to może być z czymś jeszcze problem, a nie chcą tego wycinać z gry, dla mnie bomba bo to może być coś ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że to i lepiej, raczej nie unikniemy patcha pierwszego dnia ale skoro wolą przełożyć
> premierę to może być z czymś jeszcze problem, a nie chcą tego wycinać z gry, dla mnie
> bomba bo to może być coś ekstra
W dzisiejszych czasach to tak na prawdę mało która gra nie jest patchowana więc to nie będzie nic dziwnego. Pewnie chodzi im o to aby było ich jak najmniej bo wiadomo im mniej błędów tym gra jest lepiej odebrana i mniej krytykowana. Z tego co czytałem Sniper Ghost Warrior 3 zostawił po sobie dobre wspomnienia jeśli chodzi właśnie o ostatnie targi więc jestem dobrej myśli że devi zrobią z tego czasu dobry użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z tego co czytałem Sniper Ghost Warrior 3 zostawił po sobie dobre wspomnienia jeśli chodzi właśnie o ostatnie targi więc jestem dobrej myśli że devi zrobią z tego czasu dobry użytek." Tez czytałem tylko dobre opinie z tej imprezy na temat Sniper Ghost warrior 3, z lekkim wytknięciem obsuwki w kwestii księżycowych podskoków, aktóre sa do naprawienia bez wiekszej napinki, co im sie mam nadzieje uda, do premiery, przesunietej o 3 miechy. Czas pokaże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez czytałem tylko dobre opinie z tej imprezy na temat Sniper Ghost warrior
> 3, z lekkim wytknięciem obsuwki w kwestii księżycowych podskoków, aktóre sa do naprawienia
> bez wiekszej napinki, co im sie mam nadzieje uda, do premiery, przesunietej o 3 miechy.
> Czas pokaże,
Ja miałem okazję popykać w SGW 3 na Warsaw Games Week. Wiadomo tylko 15 minut ale całość oceniam bardzo dobrze. Nic wielkiego nie udało mi się osiągnąć, ale można było się trochę po skradać i oddałem kilka serii z kałacha prosto w twarze moich przeciwników :D Była to wersja alpha i deweloperzy mają jeszcze prawie pół roku na dopracowanie gry. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony i z chęcią poczekam jeszcze te kilka miesięcy, tak żeby w kwietniu pograć w dopieszczoną grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i masz... "Nic wielkiego nie udało mi się osiągnąć, ale można było się trochę po skradać i oddałem kilka serii z kałacha prosto w twarze moich przeciwników :D" to gra z Segalem:)? Czy snajperka. Nie reklamujesz mi gry snajperskiej wygarnianiem z kałacha w twarz wrogowi. Coś moze podrzuć na temat snajperskiego strzelania czy innych snajperskich elementów jakie miałes okazję (zazdroszczę jak ch.lera) sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tez czytałem tylko dobre opinie z tej imprezy na temat Sniper Ghost warrior
> > 3, z lekkim wytknięciem obsuwki w kwestii księżycowych podskoków, aktóre sa do naprawienia
>
> > bez wiekszej napinki, co im sie mam nadzieje uda, do premiery, przesunietej o 3
> miechy.
> > Czas pokaże,
> Ja miałem okazję popykać w SGW 3 na Warsaw Games Week. Wiadomo tylko 15 minut ale całość
> oceniam bardzo dobrze. Nic wielkiego nie udało mi się osiągnąć, ale można było się trochę
> po skradać i oddałem kilka serii z kałacha prosto w twarze moich przeciwników :D Była
> to wersja alpha i deweloperzy mają jeszcze prawie pół roku na dopracowanie gry. Jestem
> bardzo pozytywnie nastawiony i z chęcią poczekam jeszcze te kilka miesięcy, tak żeby
> w kwietniu pograć w dopieszczoną grę
no a co z tymi skokami? pytam i pytam i nikt nie odpowiada;) tak - księżycowe, nie - normalne; otyle o ile - do dopracowania bez problemu. To jak w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować