Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - filmowy hołd dla tych, którzy dopracowali grę

40 postów w tym temacie

Bez przesady, gra nigdy nie zbliżała się do miana "arcydzieła", zbliżała się jedynie do miana "grywalnej". Żeby być arcydziełem, Gothic 3 musiałby mieć fabułę na poziomie 2 pierwszych części, a historia była zwyczajnie słabiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kazak, Gothic III to nie to samo co dwójka i jedynka :P, ja nadal uważam że Gothic II i bez dodatku Nocy Kruka jest najlepszy z całej tej sagi ;].
Ja w Gothicu 3 często nie mogłem tej gry przejść bo często nadal po tych wszystkich patchach misje mi się bugowały i nie mogłem gry do kończyć... ostatnio kiedy grałem w Gothica 3 minęły jakieś 3 lub 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kazak, Gothic III to nie to samo co dwójka i jedynka :P, ja nadal uważam że Gothic II i bez dodatku Nocy Kruka jest najlepszy z całej tej sagi ;].
Ja w Gothicu 3 często nie mogłem tej gry przejść bo często nadal po tych wszystkich patchach misje mi się bugowały i nie mogłem gry do kończyć... ostatnio kiedy grałem w Gothica 3 minęły jakieś 3 lub 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem trójkę 2 razy i chociaż uważam ją za najgorzej zoptymalizowaną grę w jaką dane mi było grać (chociaż ostatni Deus dość niebezpiecznie zbliżył się do tego niechlubnego miana) to jednak miło ją wspominam. Może dlatego że był to tak naprawdę dla mnie pierwszy konkretny otwarty świat w jaki się zagłębiłem.
Faktem jest natomiast że bez patcha, przygotowanego przez fanów praktycznie nie dało się grać. Lista poprawek i ogólnego balansu rozwoju postaci w grze naprawdę robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja G3 przeszedłem jakoś w czerwcu. Po raz pierwszy po wielu latach od deski do deski ukończyłem go i stwierdzam, że mimo wszystko to bardzo udana gra. Ogromny jak na tamte czasy świat, z optymalizacją nigdy nie miałem większych problemów (czasem zdarzały się jakieś potknięcia, ale nic wielkiego), a historia... no taka sobie, ale nie jest źle. Może niedługo sobie wrócę do GII czy Gothica...

I jeszcze jedno - G3 i tak jest lepszy niż wszystko to co po nim wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować