Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption 2 ukaże się już w przyszłym roku! Gra zmierza na PS4 i Xboksa One

30 postów w tym temacie

Znowu brak PC? W takim razie mnie mogą w rzyć pocałować. Kolejny raz tak jak przy GTAV dwa lata czekać na tą samą grę, po tym jak już wydają konsolowców z resztek pieniędzy? Rockstar może i robi dobre gry, ale ich traktowanie klientów to jest żenada. Ludzie skarżą się na Valve i Steama, poczytajcie lepiej jaki Rockstar jest pomocny.

Ehhh, szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znowu brak PC? W takim razie mnie mogą w rzyć pocałować. Kolejny raz tak jak przy GTAV
> dwa lata czekać na tą samą grę, po tym jak już wydają konsolowców z resztek pieniędzy?
> Rockstar może i robi dobre gry, ale ich traktowanie klientów to jest żenada. Ludzie skarżą
> się na Valve i Steama, poczytajcie lepiej jaki Rockstar jest pomocny.
>
> Ehhh, szkoda gadać...
> Znowu brak PC? W takim razie mnie mogą w rzyć pocałować. Kolejny raz tak jak przy GTAV
> dwa lata czekać na tą samą grę, po tym jak już wydają konsolowców z resztek pieniędzy?
> Rockstar może i robi dobre gry, ale ich traktowanie klientów to jest żenada. Ludzie skarżą
> się na Valve i Steama, poczytajcie lepiej jaki Rockstar jest pomocny.
>
> Ehhh, szkoda gadać...
Szczerze nie wiem dlaczego się gniewasz na nich. To, że zdecydowali się wydać swoją grę tylko na konsole to nie powod, by jechać po firmie. Pewnie to wydadzą potem w odswiezonej wersij i znowu wszyscy "pctowcy" śmiech i dziękowania za testy bety. Skończ tą dzieciniade
Pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ależ skąd, jakie pretensje? Z chęcią poczekam na swoją kolej na wrzucenie hajsu do skarbonki R* i potem jeszcze 3 razy tyle jak wprowadzą odpowiednik Shark Cardow z GTA Online...

I jeśli będziesz chciał mnie rozśmieszyć pisząc, że "Odkładają premierę by dopracować grę" to lepiej oszczędź sobie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2016 o 16:01, Pomson15tk napisał:

No ależ skąd, jakie pretensje? Z chęcią poczekam na swoją kolej na wrzucenie hajsu do
skarbonki R* i potem jeszcze 3 razy tyle jak wprowadzą odpowiednik Shark Cardow z GTA
Online...

A po co kupujesz te Shark Cardy? Ja poczekałem na piątkę i nic mnie specjalnie nie boli, a tak to przynajmniej pecetowcy dostali wersję nextgenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole to ich największy rynek. I najłatwiejszy bo wszyscy mają ten sam sprzęt.

PC to niemały rynek ale o wiele trudniejszy. Obstawiam że chcą bez bolączki zrobić grę a później kombinować z PC. Co też ma swoje plusy. O ile pamiętam to wersja PC dostała tryb FPS który rozszedł się na każdą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Konsole to ich największy rynek. I najłatwiejszy bo wszyscy mają ten sam sprzęt.
>
> PC to niemały rynek ale o wiele trudniejszy. Obstawiam że chcą bez bolączki zrobić grę
> a później kombinować z PC. Co też ma swoje plusy. O ile pamiętam to wersja PC dostała
> tryb FPS który rozszedł się na każdą platformę.

Nie, chcą żeby ludzie kupili tą samą grę kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Jack Marston zbierze ekipę siedmiu wspaniałych? Tak czy owak - będę szarpał jak reksio szynkę ^^ poza tym jeśli ktoś nie grał w RDRa polecam zgłębić się w historie Johna Marstona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Jack Marston zbierze ekipę siedmiu wspaniałych? Tak czy owak - będę szarpał jak reksio szynkę ^^ poza tym jeśli ktoś nie grał w RDRa polecam zgłębić się w historie Johna Marstona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Jack Marston zbierze ekipę siedmiu wspaniałych?
Tak czy owak - będę szarpał jak Reksio szynkę ^^
Btw. polecam zgłębić się w historię Johna Marstona jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby wyszło na PC, to trzeba by czekać z rok, zanim to zacznie normalnie chulać, obserwując dzisiejsze tendencje :) Chociaż akurat Rockstar do partaczy nie należą, więc tutaj bym się o opt. nie martwił - Max Payne 3 działał elegancko na starszym sprzęcie. Z tego co mi wiadomo GTA V również działa bardzo dobrze.
Jakby poprzednia część nagle się pojawiła na PC to bym brał, ale chyba już się tego nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2016 o 16:35, Pomson15tk napisał:

> Konsole to ich największy rynek. I najłatwiejszy bo wszyscy mają ten sam sprzęt.

>
> PC to niemały rynek ale o wiele trudniejszy. Obstawiam że chcą bez bolączki zrobić
grę
> a później kombinować z PC. Co też ma swoje plusy. O ile pamiętam to wersja PC dostała

> tryb FPS który rozszedł się na każdą platformę.

Nie, chcą żeby ludzie kupili tą samą grę kilka razy.


Gadasz za przeproszeniem głupoty. Jakie traktowanie klientów? Podpisywałeś jakąś z nimi umowę, że muszą wydać grę na pc? Nie, nic nie podpisywali a jeśli już, to ewentualnie z Sony czy MS. Po pierwsze to nic ci się od R* nie należy bo to w ich interesie jest wydać grę i zarobić a wierz lub nie, największą sprzedaż napędzają konsole i większość osób albo nie wie co to jest ten dumny slogan "PC Master Race" albo ma go głęboko w nosie. Nikt cię też nie zmusza do kupowania RDR 2 na konsole i PCta. Ja np. kupując grę na PS4 nie kupiłbym już jej na PC, bo po co. Tak samo mam cichą nadzieję że RDR 2 wyjdzie na PCty ale to nadzieja, nie żadne żądanie. Jeśli nie wyjdzie, rozważę zakup PS4, ale nikt mnie do tego nie zmusił ot, będę po prostu chciał ograć tytuł, a przy okazji parę innych, ekskluzywnych od tych bezczelnych producentów, co omiają(jak mogą!) szlachetne komputery osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2016 o 16:08, dariuszp napisał:

I najłatwiejszy bo wszyscy mają ten sam sprzęt.


Jeszcze. Za momencik część będzie miała PS4, a cześć PS4 Pro. A to i tak nic, w końcu od jesieni przyszłego roku Xboxy będą trzy (One, One S i Scorpio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gadasz za przeproszeniem głupoty. Jakie traktowanie klientów? Podpisywałeś jakąś z nimi
> umowę, że muszą wydać grę na pc? Nie, nic nie podpisywali a jeśli już, to ewentualnie
> z Sony czy MS.

Oczywiście pisząc to nie miałeś kontaktu z ich pomocą techniczną lub ogólnym podejściem do GTA Online.

> Po pierwsze to nic ci się od R* nie należy bo to w ich interesie jest
> wydać grę i zarobić a wierz lub nie, największą sprzedaż napędzają konsole i większość
> osób albo nie wie co to jest ten dumny slogan "PC Master Race" albo ma go głęboko w nosie.

Ja to wiem, Rockstar naturalnie również i dlatego właśnie odkłada premiery by jak najwięcej zarobić.

> Nikt cię też nie zmusza do kupowania RDR 2 na konsole i PCta. Ja np. kupując grę na PS4
> nie kupiłbym już jej na PC, bo po co.

Rockstar zmusza. Wiele ludzi jednak nie ma takiego podejścia jak ty i z chęcią kupią dwa, trzy razy to samo

>Tak samo mam cichą nadzieję że RDR 2 wyjdzie na
> PCty ale to nadzieja, nie żadne żądanie. Jeśli nie wyjdzie, rozważę zakup PS4, ale nikt
> mnie do tego nie zmusił ot, będę po prostu chciał ograć tytuł, a przy okazji parę innych,
> ekskluzywnych od tych bezczelnych producentów, co omiają(jak mogą!) szlachetne komputery
> osobiste.

No widzisz, niektórzy nie chcą, albo nie mogą kupować konsoli specjalnie dla jednej czy kilku gier. Ty możesz, i proszę, rób jak uważasz. Ale, jeśli w ogóle wyjdzie na PC, za takie (już nie pierwszy raz) traktowanie graczy PCtowych R* nie dostanie ode mnie pieniędzy, lecz soczysty środkowy palec.

I w ogóle coś takiego jak exclusive nie powinno istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2016 o 19:45, Snafu napisał:

większość
osób albo nie wie co to jest ten dumny slogan "PC Master Race" albo ma go głęboko w nosie.


Eh, naprawdę bardzo, bardzo żałuję, że takie gry.imro.pl już dawno zdechło. Albo stary gram, jak jeszcze był pod skrzydłami CD Projektu. Jakby niektórzy poczytali co wtedy konsolowcy potrafili wypisywać to by obecne teksty PC Master Race uznali za nic szczególnego.

Ale Sławka Serafina mozna zapytać, on gry.imro.pl chyba współtworzył (albo to tylko zbieżnosć ksywek, bo tam też byłe keyser_soze)

Dnia 18.10.2016 o 19:45, Snafu napisał:

co omiają(jak mogą!) szlachetne komputery
osobiste.


Jak ogłaszano XCom 2 i pominieto konsole to na takim IGNie ból tyłka konsolowców był niesamowity. I też nie mogli zrozumieć dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2016 o 20:40, Pomson15tk napisał:

Oczywiście pisząc to nie miałeś kontaktu z ich pomocą techniczną lub ogólnym podejściem
do GTA Online.

Ano nie miałem, ale bardziej chodziło mi o kwestie wydawania gier, nie pomocy technicznej.

Dnia 18.10.2016 o 20:40, Pomson15tk napisał:

Ja to wiem, Rockstar naturalnie również i dlatego właśnie odkłada premiery by jak najwięcej
zarobić.

Odpowiedz mi na pytanie, po co produkuje się gry? Żeby zarobić.

Dnia 18.10.2016 o 20:40, Pomson15tk napisał:

Rockstar zmusza. Wiele ludzi jednak nie ma takiego podejścia jak ty i z chęcią kupią
dwa, trzy razy to samo

To w końcu zmusza, czy ludzie chętnie kupią dwa razy to samo? Widzisz, to świadczy tylko o jakości gry, jeśli ludzie kupują ją na każdą platformę jaką mają. Więc jeśli na myśli masz zmuszanie poprzez jakość to...

Dnia 18.10.2016 o 20:40, Pomson15tk napisał:

No widzisz, niektórzy nie chcą, albo nie mogą kupować konsoli specjalnie dla jednej czy
kilku gier. Ty możesz, i proszę, rób jak uważasz. Ale, jeśli w ogóle wyjdzie na PC, za
takie (już nie pierwszy raz) traktowanie graczy PCtowych R* nie dostanie ode mnie pieniędzy,
lecz soczysty środkowy palec.



Ja też nie wiem czy będę mógł. To był czysty przykład, będzie możliwość to będzie- nie, to nie.

Dnia 18.10.2016 o 20:40, Pomson15tk napisał:

I w ogóle coś takiego jak exclusive nie powinno istnieć.

A to dlatego bo?

@Bambusek,
Chcesz rozpocząć licytacje czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiedz mi na pytanie, po co produkuje się gry? Żeby zarobić.

No pewnie, czekamy teraz aż dodadzą komponent multiplayer w postaci DLC w przystępnej cenie $40, w sumie ostatnią misję singla też trzeba kupić, no bo muszą zarobić, nie? ...Aha, amunicję do broni też trzeba będzie zakupić za prawdziwą walutę w ingame''owym sklepie.

> To w końcu zmusza, czy ludzie chętnie kupią dwa razy to samo? Widzisz, to świadczy tylko o jakości gry, jeśli ludzie kupują > ją na każdą platformę jaką mają. Więc jeśli na myśli masz zmuszanie poprzez jakość to...

Jedno wynika z drugiego. Najpierw wydają tylko na konsole, wiec kupujesz teraz albo nie grasz wcale. Potem PCtowcy dostają u siebie i mają świeży, spory napływ nowych graczy, a że minęło dużo czasu od premiery na konsolach to, a co tam, też sobie tamci kupią - w końcu wiem co jem. All in all - więcej $$$ dla Rockstara.

Myślałem, że to dość oczywiste, ale skoro muszę tłumaczyć...

> I w ogóle coś takiego jak exclusive nie powinno istnieć.
> A to dlatego bo?

A dlatego, że są sytuację jak ta, gdzie jedna strona omija możliwość zagrania w dobre gry tylko dlatego, że mają inne platformy. I tak np, osoba z Play Station nie moze zagrać w Gearsy, a osoba z Xboxem w God of Wara. Jest to durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> A dlatego, że są sytuację jak ta, gdzie jedna strona omija możliwość zagrania w dobre
> gry tylko dlatego, że mają inne platformy. I tak np, osoba z Play Station nie moze zagrać
> w Gearsy, a osoba z Xboxem w God of Wara. Jest to durne.
>

Hmm z reguły exclusivy są produkowane przez studia sponsorowane przez danego producenta, więc nie wiem skąd wymaganie od Sony czy MS żeby wydawali swoje "system sellery" na inne konsole w przypadku Sony również na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować