Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption 2 ukaże się już w przyszłym roku! Gra zmierza na PS4 i Xboksa One

30 postów w tym temacie

Nigdy nie skonczylem jedynki nudzila mnie tak samo jak nudzi mnie GTA. Jakos bieganie po otwartym swiecie bez mozliwosci levelowania postaci wydaje mi sie bez celowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Hmm z reguły exclusivy są produkowane przez studia sponsorowane przez danego producenta,
> więc nie wiem skąd wymaganie od Sony czy MS żeby wydawali swoje "system sellery" na inne
> konsole w przypadku Sony również na PC.

Brak exclusivow na ten moment to jest abstrakcyjne myslenie, bo istnienie tych exow to jeden z glownych powodow dlaczego w ogole konsole sie kupuje.

Nie wymagam, pisze tylko co o tym sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snafu - oczywiście, Rockstar ie musi wydawać tej gry na PC i nikomu nic nie obiecywał, ale to nie PC towcy "płaczą", co konsolowcy skaczą z radości i się wywyższają. Zerknij sobie do konkurencji, gdzie konsolowcy świętują, iż to oni są najlepsi i mają najlepszy sprzęt, a PC towcy znowu zostali z niczym i ich sprzęt nic im nie pomorze, bo Rockstar kocha konsole i konsolowców. Według komentów, gra na PC nie wyjdzie, bo Rocstar nic z tego nie ma, a PC ty są i tak za słabe na ten tytuł, co udowadnia "GTA V", który ma problemy na PC i jest tylko skutkiem ubocznym prac nad wersjami PS4/XONE.

Ja bym tak się na ich miejscu nie cieszył - sam posiadam cztery konsole, więc powinno mi to wisieć, ale jak pisze Bambusek, za rok będzie PS4, PS4 PRO, XONE, XONE S i Scorpio, więc będzie problem, na jaką platformę zakupić grę, bo na każdej konsoli będzie to ciut inna gra i wydaje mi się, ze najwięcej zyskać może Scorpio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja bym tak się na ich miejscu nie cieszył - sam posiadam cztery konsole, więc powinno
> mi to wisieć, ale jak pisze Bambusek, za rok będzie PS4, PS4 PRO, XONE, XONE S
> i Scorpio, więc będzie problem, na jaką platformę zakupić grę, bo na każdej konsoli będzie
> to ciut inna gra i wydaje mi się, ze najwięcej zyskać może Scorpio.

Aż się musiałem zalogować, czego nie robiłem od jakiegoś roku.
X0 i X0 S nie różnią się praktycznie niczym, tak jak nie różniły się Slimki w poprzednich generacjach (taak wiem o przyorście mocy o jakieś 5% w sce).
ALE NAJWAŻNIEJSZE - PS4/Pro i X0/Scorpio będą wydawane jako gry na PS4 i X0. TE SAME GRY. TE SAME PLATFORMY. Tylko uruchamiane na różnych wersja w innych detalach/rozdzielczości.
Że wy wstydu nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2016 o 16:03, Mishii napisał:



Aż się musiałem zalogować, czego nie robiłem od jakiegoś roku.
X0 i X0 S nie różnią się praktycznie niczym, tak jak nie różniły się Slimki w poprzednich
generacjach (taak wiem o przyorście mocy o jakieś 5% w sce).
ALE NAJWAŻNIEJSZE - PS4/Pro i X0/Scorpio będą wydawane jako gry na PS4 i X0. TE SAME
GRY. TE SAME PLATFORMY. Tylko uruchamiane na różnych wersja w innych detalach/rozdzielczości.
Że wy wstydu nie macie.

Na PS4 PRO gry mają mieć lepszą oprawę graficzną (już wydane tytuły dostaną specjalne patche graficzne), a o Scorpio wiemy na razie za mało, ale można oczekiwać, iż będzie to najpotężniejsza konsola na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2016 o 16:03, Mishii napisał:

ALE NAJWAŻNIEJSZE - PS4/Pro i X0/Scorpio będą wydawane jako gry na PS4 i X0. TE SAME
GRY. TE SAME PLATFORMY. Tylko uruchamiane na różnych wersja w innych detalach/rozdzielczości.



Mhm, Shadow of Mordor to też "ta sama gra" na PS3/X360 i na PS4/XOne, tylko brzydsza i z pociętym systemem Nemesis. Sama się zrobiła, Monolith za dnia robił wersje lepsze, a w nocy krasnoludki za miskę mleka i pół herbatnika konwertowały to na starszy sprzęt.

XboxOne sobie nie radzi z 1080p, Scorpio ma mieć natywne 4K (oczywiście na ile to faktycznie będzie a na ile tylko bullshiting Microsoftu to się okaże), no ale oczywiście, platforma będzie ta sama. MS i Sony są przecież tak bogaci, że bez mrugnięcia okiem wywalają kasę na produkcję sprzętu dla tych kilku maniaków, którzy MUSZĄ mieć 4K. A, no tak, jest jeszcze niepewne VR. Urocza naiwność.

Już teraz mogę powiedzieć jak będzie: pierwszy rok - półtora będzie faktycznie to samo, bo MS nie będzie chciał znowu popełnić samobójstwa pijarowego, ale potem zacznie się rozjazd jak między obecną generacja a poprzednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2016 o 13:12, lis_23 napisał:

co konsolowcy skaczą z radości i się wywyższają. Zerknij
sobie do konkurencji, gdzie konsolowcy świętują, iż to oni są najlepsi i mają najlepszy
sprzęt, a PC towcy znowu zostali z niczym i ich sprzęt nic im nie pomorze, bo Rockstar
kocha konsole i konsolowców. Według komentów, gra na PC nie wyjdzie, bo Rocstar nic z
tego nie ma, a PC ty są i tak za słabe na ten tytuł, co udowadnia "GTA V", który
ma problemy na PC i jest tylko skutkiem ubocznym prac nad wersjami PS4/XONE.


Nazwa konkurencji też się zaczyna od liter g i r? :) Nawet tam do komentarzy nie zaglądałem, z góry wiedziałem co sie będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sprzecie X-Scorpio i P-Pro my zwykli konsumenci, nic realnego nie wiemy, tylko to co mowia ludzie z branzy, a im chodzi o czesto o sprzedaz.

Niby gry maja byc takie same, ale na P-pro takie tomb rider ma miec 3 tryby graficzne do wyboru. (Pomijam to, ze monitor z 4k i hdr czy bez tego tez ma robic roznice), ale dla czesci osob to wplywa na odbior gry- taki tylko wybor grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2016 o 22:59, Bambusek napisał:


Nazwa konkurencji też się zaczyna od liter g i r? :) Nawet tam do komentarzy nie zaglądałem,
z góry wiedziałem co sie będzie działo.


G_O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować