Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killing Floor 2 - tak wygląda krwawa jatka w 4K na PS4 Pro

3 posty w tym temacie

No i tak jak mówiłem, lepsza grafika i wyższa rozdzielczość. Ówczesne słowa bodajże CEO Sony o tym, że gry będą różnić się tylko rozdzielczością możemy między bajki włożyć. Mnie to cieszy, mocniejszy sprzęt to i na więcej pozwoli, ale po co od początku wciskać kit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

http://prsclan.pl

Jestem jednym z administratorów strony internetowej klanu [PRS] Jesteśmy stosunkowo młodą i krótko działająca ekipą, która po miesiącu pracy kilku zapaleńców, zdążyła się całkiem nieźle zorganizować.
Posiadamy wlasną stronę wraz z forum, TS3 oraz kilka serwerów gier do Insurgency oraz Killing Floor 2 Day of Infamy, CS:GO i inne. Nie prowadzimy obowiązkowych składek. Od nowych członków wymagamy jedynie akceptacji ogólnych zasad, panujących w klanie, złożenia krótkiego podania i chęci integracji nie tylko na klanowym TS (info w odp. zakładce na stronie). Przede wszystkim jednak cenimy sobie dobre towarzystwo na klanowym TS, minimum zaangażowania w życie klanu i odrobinę poczucia humoru.
Jesteśmy w różnym wieku. Jest i młodzież gimnazjalna, ale są i dziadkowie niewiele przed czterdziestką :) Gra i wspólne przebywanie na TS nie jest całym naszym życiem a jedynie hobby i dobrym pretekstem, by w te beznadziejną pogodę- żonę wysłać na siłownię, dzieci do babci a samemu otworzyć butelkę oranżady i pograć w fajnej ekipie:)
Dobrze się ze sobą dogadujemy.

Aktulnie chcielibyśmy zmontować ekipę do Killing Floor 2 (ale graczy Insurgency, czy innych gier także zapraszamy). Posiadamy dwa serwery (na obu, oprócz oficjalnych map- są także customy) Gra w grupie sprawia nieporównywalnie większą frajdę, niż w pojedynkę, więc jeśli ktoś chciałby spróbować- zapraszam na naszą stronę www, także na klanowy TS3, gdzie niemal każdego wieczoru można pograć w milej atmosferze wśród kulturalnych ludzi;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować