Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption 2 na PC - jest już petycja

25 postów w tym temacie

Samers90 więcej razy wyślij tę samą wiadomość.... Moi drodzy - pisze 26 latek do osób starszych od siebie. I baśniowe statystyki. Rynek PC ma się świetnie i tylko naiwniak nie widzi potężnych obrotów. A do tego chce popierać zmyślone teorie znaną praktyką jednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym piractwem? Piractwo już w zasadzie wyginęło. Konsole są niezłamane, a na PC panoszy się Denuvo, które z sukcesem ubiło ten proceder. Nawet jeśli ktoś obejdzie denuvo to dzieje się to dobre pół roku po premierze. Wtedy to już wszyscy dawno o grze zapominają. Pewną formą piractwa są te lewe konta na alledrogo za 50 zł na PS4/XO.

Myślę, że R* wyda wersję PC jakiś rok po premierze konsolowych edycji. Ja naromiast dla wszystkich pecetowych graczy mam dobrą radę: Kupcie PS4, które zaraz używane będzie kosztować 800 zł. Razem z pecetem do grania daje to dostęp do wszystkich gier (oprócz tych ze stajni Nintendo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Moi drodzy Pc-towcy sami sobie grób kopiecie piractwem... Teraz coraz więcej deweloperów
>
> > wycofuje się z PC z tego powodu... Np. W Polsce na każdą zakupioną 1 kopie gry 10
> osób
> > ściągnie z netu...
> >
>
> Mowisz jakby na konsolach nie bylo piractwa. GTA V na PC sprzedalo sie w 2 milionach
> egzemplarzy w mniej niz miesiac, a potem dluuuuugo utrzymywalo sie na podium top sellerow
> na Steamie, wiec sorry, ale twoj argument jest inwalida.
A ile sprzedało się pierwszego dnia na konsoli? Dokładnie 11.21 milionów. Trochę słabo wygląda przy tym PC. Mimo to i tak uważam, że wersja PC powstanie i wyjdzie po takim czasie jak GTAV na PC wyszło. A jak nie powstanie to oznacza, że na doświadczeniach z GTAV stwierdzą, że się nie opłaca robić portu PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja szykuję petycje, żeby The Last of Us, God of War i Yakuza pojawiły się na XBO i NX, Halo i Gears of War na PS4, Mario i Zelda na wszystkim, nawet Atari i Commodore, oraz Civilization na konsolach. Nie no, poważnie, żal mi ludzi, którzy myślą, że petycją da się załatwić wszystko. To w interesie Rockstara jest, czy wydadzą na PC czy nie. Ich gra - ich wybór. Zresztą GTA V też nie było na początku ogłoszone ani na nowe konsole, ani na PC. Sprawa jest tym bardziej śmieszna, że ta gra została ogłoszona dopiero wczoraj. Banda oszołomów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować