Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption 2 na PS4 z dodatkami na wyłączność przez określony czas

17 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2016 o 19:05, Stack_Black napisał:

Widac od razu , ze jestes w wieku dojrzewania . Krzywda niemiłosierna ci sie przytrafila
, zycie stalo sie ciężkie i szare do granic możliwości. Rockstar odebralo ci srodki do
zycia??


Tak, idę się zabić, bo nie dostanę prędzej dodatków, ale jeszcze przedtem kupię PS4, bo tak i pójdę złożyć pokłony prezesowi Sony za ten jakże chwalebny czyn.
A nie, czekaj... zapomniałem. Bo to przecież Sony. Gdyby z kolei tak postąpił Microsoft, to byłoby "I co, myślą, że przez to wzrośnie im sprzedaż XBO?" czy "Zapłacili, żeby nie wyszła na PC, albo zrobią ekskluzywność dla Windowsa 10, banda chytrusów!".
Gwoli ścisłości: z obu (czy nawet z trzech) stron nie cierpię dzielenia się błahymi dodatkami na czas, bo to najniższa linia oporu. Dlatego wnerwił mnie fakt, że Rockstar to zrobił z kontynuacją jednej z moich "dziesiątek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o tym czy sony jest dobre czy zle , albo rockstar , tylko przezywasz błahostki z swiata wirtualnego jakby ci kazali uchodzce z syrii przyjac na pol roku do domu i go wyżywic . Wyjdz na powietrze , przebywaj troche wiecej czasu z ludzmi niz jak z rzeczami. Bez obrazy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2016 o 19:43, Stack_Black napisał:

Ja nie pisze o tym czy sony jest dobre czy zle , albo rockstar , tylko przezywasz błahostki
z swiata wirtualnego jakby ci kazali uchodzce z syrii przyjac na pol roku do domu i go
wyżywic . Wyjdz na powietrze , przebywaj troche wiecej czasu z ludzmi niz jak z rzeczami.
Bez obrazy oczywiscie.


Nie wiem na jakiej podstawie takie wnioski wysuwasz, ale nie, nie znasz mnie i nie, nie przeżywam tego. XD Ten komentarz był pisany półżartem, zresztą... to tylko komentarz! Mogę Cię uspokoić, bo regularnie wychodzę na zewnątrz, mam z kim przebywać i robię to często, a "problem" z RDR2 to taki problem, że aż wcale. Po prostu niefajne zagranie ze strony R* i tyle. Nie wiem co ta rozmowa robi na forum gram.pl, ale w to już nie wnikam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie pisze o tym czy sony jest dobre czy zle , albo rockstar , tylko przezywasz błahostki
> z swiata wirtualnego jakby ci kazali uchodzce z syrii przyjac na pol roku do domu i go
> wyżywic . Wyjdz na powietrze , przebywaj troche wiecej czasu z ludzmi niz jak z rzeczami.
> Bez obrazy oczywiscie.

Klasyczny "pojazd" od wyjdz na dwor. Ty wyjdz ze swojego pudelka umyslowego i nie mow ludziom jak maja zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam.
>
> Mam pytanko , a nie jest tak , że jak kupi się kopie gry na xone dostaję się wersję PC
> teraz ? :)


Jest, ale nie z każdą grą, większość takich przypadków to będą gry, które są ekskluzywne na XOne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > F**k you, Rockstar...
> > http://i.imgur.com/0xAW6Ig.gif
>
> Widac od razu , ze jestes w wieku dojrzewania . Krzywda niemiłosierna ci sie przytrafila
> , zycie stalo sie ciężkie i szare do granic możliwości. Rockstar odebralo ci srodki do
> zycia??

Jeśli Skelldon jest w wieku dojrzewania to ja jestem starym Batmana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Ty wyjdz ze swojego pudelka umyslowego i
> > nie mow ludziom jak maja zyc
>
> A co ty chlopcze w tym momencie napisales? Nie mow mi jak mam zyc!!! Buahaha

Mowie ci, ze masz nie mowic ludziom jak maja zyc "inteligencie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > >Ty wyjdz ze swojego pudelka umyslowego i
> > > nie mow ludziom jak maja zyc
> >
> > A co ty chlopcze w tym momencie napisales? Nie mow mi jak mam zyc!!! Buahaha
>
> Mowie ci, ze masz nie mowic ludziom jak maja zyc "inteligencie" ;)

Mowiac mi ze mam wyjsc z swojego pudelka umyslowego , przypadkiem nie mowisz mi jak mam zyc eminencjo "inteligencjo"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ten tekst "mowie ci ze masz nie mowic innym" . To ja ci mowie zebys ty mi nie mowil jak mam zyc . Juz prosciej sie nie da wytlumaczyc . Zanim odpiszesz usiadz i przetransmituj sobie to powoli , bo znow sie pograzysz. Skelldon zmien adwokata. Buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2016 o 08:38, MisioKGB napisał:

> > F**k you, Rockstar...
> > http://i.imgur.com/0xAW6Ig.gif
>
> Widac od razu , ze jestes w wieku dojrzewania . Krzywda niemiłosierna ci sie przytrafila

> , zycie stalo sie ciężkie i szare do granic możliwości. Rockstar odebralo ci srodki
do
> zycia??

Jeśli Skelldon jest w wieku dojrzewania to ja jestem starym Batmana...

Przecież ojciec Batmana nie żyje i to wiedzą wszyscy... oh wait xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ten tekst "mowie ci ze masz nie mowic innym" . To ja ci mowie zebys ty mi nie mowil jak mam zyc . Juz prosciej sie nie da wytlumaczyc . Zanim odpiszesz usiadz i przetransmituj sobie to powoli , bo znow sie pograzysz. Skelldon zmien adwokata. Buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować