Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W PlayStation 4 Pro będzie można wymienić twardy dysk

13 postów w tym temacie

Albo ja jestem dziwny albo mi się wydaje że ta informacja jest bez sensu. W PS3 i jego następcach (Slim itp) dało się spokojnie wymienić twardy dysk.
W PS4 i jego następcach spokojnie da się wymienić twardy dysk.

Chyba że wyrabiacie jakiś limit newsów o PS4 Pro. Jeżeli tak to powinniśmy pomóc i podrzucić jakieś propozycje. Ja zacznę:

- W Playstation 4 Pro będzie można podłączyć drugiego pada

Nie dziękujcie, polecam się na przyszłość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja jestem dziwny albo mi się wydaje że ta informacja jest bez sensu. W PS3 i jego następcach (Slim itp) dało się spokojnie wymienić twardy dysk.
W PS4 i jego następcach spokojnie da się wymienić twardy dysk.

Chyba że wyrabiacie jakiś limit newsów o PS4 Pro. Jeżeli tak to powinniśmy pomóc i podrzucić jakieś propozycje. Ja zacznę:

- W Playstation 4 Pro będzie można podłączyć drugiego pada

Nie dziękujcie, polecam się na przyszłość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbym się gdyby się nie dało:) O dziwo nie mogę się doczekać premiery Ps4Pro. Tv 4k jest. Jeszcze muszę tylko Deus ex na początek zakupić i będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbym się gdyby się nie dało:) O dziwo nie mogę się doczekać premiery Ps4Pro. Tv 4k jest. Jeszcze muszę tylko Deus ex na początek zakupić i będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żeby Ci nie leżało tonę żelastwa obok konsoli...

A nie dobra... 4 pady, ładowarka, ps vr, 2x ps move, ps navigation, ps camera... tak czy siak leży mi tona złomu obok konsoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z deus ex to się zastanów. Gra ma swoje wady i wcale ładnie nie wygląda.
>
> Kiedy gram.pl naprawi komentarze?


Kupię używkę i popchnę dalej. Są lepsze i gorsze gry. Nic nie przebije Deus Ex Invisible War :P. Crap jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic nie przebije Deus Ex Invisible
> War :P. Crap jakich mało.
Co jest nie tak z Invisible War oprócz tego, że utarło się w internecie, że to słaba gra? Grałem w IW i HR i obie stoją na podobnym poziomie. Z tą różnicą, że IW budziło większe emocje i nie było tak makabrycznie banalne, jak HR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nic nie przebije Deus Ex Invisible
> > War :P. Crap jakich mało.
> Co jest nie tak z Invisible War oprócz tego, że utarło się w internecie, że to słaba
> gra? Grałem w IW i HR i obie stoją na podobnym poziomie. Z tą różnicą, że IW budziło
> większe emocje i nie było tak makabrycznie banalne, jak HR.
Nie czułem klimatu IW, w dodatku optymalizacja leżała i kwiczała na relatywnie mocnych sprzętach. Przypomina mi to coś pokroju Batmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nic nie przebije Deus Ex Invisible
> > War :P. Crap jakich mało.
> Co jest nie tak z Invisible War oprócz tego, że utarło się w internecie, że to słaba
> gra? Grałem w IW i HR i obie stoją na podobnym poziomie. Z tą różnicą, że IW budziło
> większe emocje i nie było tak makabrycznie banalne, jak HR.
Nie czułem klimatu IW, w dodatku optymalizacja leżała i kwiczała na relatywnie mocnych sprzętach. Przypomina mi to coś pokroju Batmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować