Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera Civilization VI!

10 postów w tym temacie

Gram sobie gram i nie wiadomo skąd i dlaczego dwie cywilizacje wypowiedziały mi wojnę xD
Ale gra mi się podoba, nie żałuję zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję zakupu tej gry w preorderze na gram.pl.
Zamówienie nie zawiera prawidłowych informacji i nie pozwala na śledzenie przesyłki. InPost nawet nie potwierdził e-mailowo ani smsem że wogóle Gram.pl nadało przesyłkę do mnie.
Jest godzina 17:15 i w dalszym ciągu nie dotarła do mnie (do paczkomatu) w Poznaniu.
A obsługa klienta gram.pl od wczoraj nie odpowiada na zgłoszenia, ani przez formularz ani przez e-maila. A na telefonie wisiałem 2h bez skutku (czekałem od 15 do 17 na słuchawce, gdzie przez ostatnią godzinę niby byłem 1szy w kolejce).
Obawiam się, że powtórzy się sytuacja jak z innymi pre orderami jakie zamawiałem z gram.pl (dotarły do mnie 2-3 dni po premierze).
Dziękuje gram.pl... myślałem że po roku coś się zmieniło, lecz nadal macie w głębokim poważaniu swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Scenariusze multiplayer są, ale ''kampania single-player''? ... nawet odpaliłem grę,
> żeby sprawdzić i takie coś nie istnieje w tej grze O.o

To Civka, tutaj się gra na losowo generowanych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żałuję zakupu tej gry w preorderze na gram.pl.
> Zamówienie nie zawiera prawidłowych informacji i nie pozwala na śledzenie przesyłki.
> InPost nawet nie potwierdził e-mailowo ani smsem że wogóle Gram.pl nadało przesyłkę do
> mnie.
> Jest godzina 17:15 i w dalszym ciągu nie dotarła do mnie (do paczkomatu) w Poznaniu.
> A obsługa klienta gram.pl od wczoraj nie odpowiada na zgłoszenia, ani przez formularz
> ani przez e-maila. A na telefonie wisiałem 2h bez skutku (czekałem od 15 do 17 na słuchawce,
> gdzie przez ostatnią godzinę niby byłem 1szy w kolejce).
> Obawiam się, że powtórzy się sytuacja jak z innymi pre orderami jakie zamawiałem z gram.pl
> (dotarły do mnie 2-3 dni po premierze).
> Dziękuje gram.pl... myślałem że po roku coś się zmieniło, lecz nadal macie w głębokim
> poważaniu swoich klientów.

Ja też żałuję. Wybrałem wersję cyfrową i ... dostałem zły key do gry. Na odpowiedź czekam od piątku. Nie jestem w stanie grać, gry pobrać bo mam błędny klucz produktu. To naprawdę żałosne. Jest to mój ostatni zakup tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram sobie gram i nie wiadomo skąd i dlaczego dwie cywilizacje wypowiedziały mi wojnę
> xD
> Ale gra mi się podoba, nie żałuję zakupu :)
Fajnie masz. Ja nadal nie dostałem działającego klucza do produktu w wersji cyfrowej. Żenada to mało powiedziane. Straszne traktowanie klienta. Cały sens preordera poszedł w ....zdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2016 o 16:56, Isildur napisał:

Gram sobie gram i nie wiadomo skąd i dlaczego dwie cywilizacje wypowiedziały mi wojnę
xD
Ale gra mi się podoba, nie żałuję zakupu :)



No niestety dyplomacja nadal leży tak jak w poprzednich częściach. Co byś nie robił to i tak w końcu wszyscy będą przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować