Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zremasterowany Skyrim na nowym zwiastunie

8 postów w tym temacie

Special Edition Remaster vs. Mod Collection
https://www.youtube.com/watch?v=-cfThUTcSTI
I tyle w temacie :)

Jest jeden plus, gra przejdzie z DX9 na DX11, a to oznacza rozszerzenie 64 bitowe.
(obecnie silnik gry ogranicza moderów do 3.1 GB ram, oraz ograniczenie vram do 4GB, 64bitowa architektura zdejmie to ograniczenie)

Innymi słowy, moderzy będą mogli zrobić jeszcze piękniejszego Skyrima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Special Edition Remaster vs. Mod Collection
> https://www.youtube.com/watch?v=-cfThUTcSTI
> I tyle w temacie :)
>
> Jest jeden plus, gra przejdzie z DX9 na DX11, a to oznacza rozszerzenie 64 bitowe.
> (obecnie silnik gry ogranicza moderów do 3.1 GB ram, oraz ograniczenie vram do 4GB, 64bitowa
> architektura zdejmie to ograniczenie)
>
> Innymi słowy, moderzy będą mogli zrobić jeszcze piękniejszego Skyrima ;)

Ja pierdziele, i co płaczesz? PC dostaje ZA DARMO tę wersję. A ci co nigdy nie grali a mają PS4 / XBOX ONE będą mogli w końcu zagrać. Ale to jest nic, jak dla mnie wersja Vanilla wygląda najlepiej (i nie chodzi tu o ostrość tekstury itp. itd., ale o klimat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Special Edition Remaster vs. Mod Collection
> > https://www.youtube.com/watch?v=-cfThUTcSTI
> > I tyle w temacie :)
> >
> > Jest jeden plus, gra przejdzie z DX9 na DX11, a to oznacza rozszerzenie 64 bitowe.
>
> > (obecnie silnik gry ogranicza moderów do 3.1 GB ram, oraz ograniczenie vram do 4GB,
> 64bitowa
> > architektura zdejmie to ograniczenie)
> >
> > Innymi słowy, moderzy będą mogli zrobić jeszcze piękniejszego Skyrima ;)
>
> Ja pierdziele, i co płaczesz? PC dostaje ZA DARMO tę wersję. A ci co nigdy nie grali
> a mają PS4 / XBOX ONE będą mogli w końcu zagrać. Ale to jest nic, jak dla mnie wersja
> Vanilla wygląda najlepiej (i nie chodzi tu o ostrość tekstury itp. itd., ale o klimat).

Nie spinaj tak poślad koleś :/. Kijkowaty tylko wstawił link do porównania i wspomniał o tym DX. Jedyną osobą, która tutaj płacze jesteś ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja swoją przygodę ze skyrimem w wersji ang zaczynałem na ps3 , gdzie spędziłem niezliczoną ilość godzin więc nie mogę się doczekać odświeżonej edycji na ps4 bo jest to mega skok dla mnie w dodatku z napisami lub dubbingiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy to będzie osobna wersja gry, która pojawi się w mojej bibliotece, czy wskoczy ona
> na miejsce obecnego Skyrima?
Nowa, niezależna wersja, która pojawi się jako osobna gra. "Stary" Skyrim nadal będzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować