Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analityk: Nintendo Switch? A co w tym innowacyjnego?

6 postów w tym temacie

PS 4? A co w tym innowacyjnego? Tak można napisać o prawie każdej konsoli. Ale akurat tutaj to jest innowacja. Pierwsza hybrydowa konsola. Ja się jaram jak córka Stanisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co z tego wyjdzie. 3ds im się mega udał. 2 ekrany, jeden dotykowy pozwalają twórcą robić dowolne interfejsy do gier. 3d w nowej wersji która śledzi twarz jest naprawdę dobre. Sama konsola działa z 6h więc mam ją zawsze w podróży.

Kto to kupi? Pewnie ja. Dużo się poruszam i bardzo sobie cenię tego typu urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą praca analityka jest jak przepowiadanie ze szklanej kuli. Jak raz facet mówił że przestrzelił coś o kilkadziesiąt milionów sztuk.

Mówią że coś się nie sprzeda a się sprzedało no i cóż... trudno. Mówi że się nie sprzeda i się nie sprzedało i ooo jaki dobry analityk. Teraz mówią że albo się sprzeda albo nie.

Też tak mogę. Super analityk jestem. NX albo się sprzeda albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Switchowi brakuje jakiejś zabójczej funkcji.

Bu hA Ha HA

A jakie zabójcze funkcje posiada xbone lub ps4? Niech wskaże mi w nich coś innowacyjnego, bo do tej pory wszystko to już było gdzieś dostępne, szczególnie na pc.

Analityk z tego kolesia jak z EA najlepsza firma roku (ukochane złote kupki dwa lata z rzędu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować