Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Project IGI

26 postów w tym temacie

Dziwne ze nie ma tematu o tej grze. Jest to pierwsza czesc gry IGI
Gre wydała cenega i jest dosc stara.
Ale wypowiedźcie sie o tej grze i co myślicie. A kto w nia grał niech sie wypowie.
Ja osobiscie nie grałem w nią ale sporo o niej słyszałem bo nawet nie wiem gdzie ta gre można nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 19:01, Filip92 napisał:

Dziwne ze nie ma tematu o tej grze. Jest to pierwsza czesc gry IGI
Gre wydała cenega i jest dosc stara.
Ale wypowiedźcie sie o tej grze i co myślicie. A kto w nia grał niech sie wypowie.
Ja osobiscie nie grałem w nią ale sporo o niej słyszałem bo nawet nie wiem gdzie ta gre można
nabyć.


Grałem i myśle że obecnie nie jest warta uwagi. Wole IGI2. Szczególnie wart uwagi w dwójce jest multiplayer.
Jest bardzo dobry choć częściej gram w Enemy terrory. Gdyby ktoś się zdecydował zagrać polecam serwer PWM123.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i mam podobne zdanie do pawlo... Ale obie IGI teraz juz nie są godne uwagi, może kiedys. Kilka lat temu IGI 1 to było coś, ale teraz jak ją odpalasz widzisz pustke... Wszędzie pagórki, chcesz wejść na najwieksze wzgórze, wejdziesz i widzisz jeszcze większe itd... Chociaż najbardziej podobało mi się strzelanie przez ściany! Kochałem ten sposób egzekucji. A także rozwalanie ze sniperki była fajna:) Ale jak juz masz szukać IGI 1 to kup dwójke. Tak samo wygląda ale ma inne misje i multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 19:39, Michael1v5 napisał:

Ja grałem i mam podobne zdanie do pawlo... Ale obie IGI teraz juz nie są godne uwagi, może
kiedys. Kilka lat temu IGI 1 to było coś, ale teraz jak ją odpalasz widzisz pustke... Wszędzie
pagórki, chcesz wejść na najwieksze wzgórze, wejdziesz i widzisz jeszcze większe itd... Chociaż
najbardziej podobało mi się strzelanie przez ściany! Kochałem ten sposób egzekucji. A także
rozwalanie ze sniperki była fajna:) Ale jak juz masz szukać IGI 1 to kup dwójke. Tak samo wygląda
ale ma inne misje i multi.

Jak mówisz o strzelaniu przez ściany to czy grałeś, grasz w CSa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 19:47, nnnnnq napisał:

ludzie co sie z wami dzieje?

Człowieku to forum nie GG, opanuj sie.

Michael grasz w 1.6 czy 1.5 i napsiz na jakich serwach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czat. Nie pisz krótkich postów, pisz na temat, a tak w ogóle to już widzę jak wylatujesz - bo jesteś upierdliwy jak cholera. W dodatku nie potrafisz się przystosować. Miłego kopniaka Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 19:58, Darkstar181 napisał:

Ach,dajcie już spokój z nim.

Fajna gierka? Grałem w demko, ponoć nieliniowa. Jakież to kawałki świata przyjdzie nam zwiedzić?

Cóż nieliniowośc tam jest malutka, są 2 zakończenia, w jednym z ostatnich epizodów, można dobić swojego szefa policji albo oszczędzić, jesli do dobijemy to na koncu walczymy z przemienionym jakimś facetem (pamięć szwankuuje, grałem w to 4 lata temu), a jeśli go oszczędzimy to pomaga on nam w walce z tym facetem iten facet nie jest tak bardzo zmutowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:00, Bagieta napisał:

> Ach,dajcie już spokój z nim.
>
> Fajna gierka? Grałem w demko, ponoć nieliniowa. Jakież to kawałki świata przyjdzie nam
zwiedzić?
Cóż nieliniowośc tam jest malutka, są 2 zakończenia, w jednym z ostatnich epizodów, można dobić
swojego szefa policji albo oszczędzić, jesli do dobijemy to na koncu walczymy z przemienionym
jakimś facetem (pamięć szwankuuje, grałem w to 4 lata temu), a jeśli go oszczędzimy to pomaga
on nam w walce z tym facetem iten facet nie jest tak bardzo zmutowany.

Dzięki za zepsucie poznawania fabuły,ech... Chodziło mi o to że ponoć misje możne przechodzić różnymi drogami,sposobami.Chciałem się upewnić co do tego. Nie musiałeś mi podować zakończenia gry.

No a w jakich państwach działamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:00, Michael1v5 napisał:

Gram w CS''a 1.6... Na jakich? Najlepiej na polskich, znajdz mnie w gg to pogadamy

Jakoś cie nie mogę znaleźć, jak coś to napisz 9437522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:02, Darkstar181 napisał:

Dzięki za zepsucie poznawania fabuły,ech... Chodziło mi o to że ponoć misje możne przechodzić
różnymi drogami,sposobami.Chciałem się upewnić co do tego. Nie musiałeś mi podować zakończenia
gry.

No a w jakich państwach działamy?

Przepraszam, sam nie poznałem 2 zakończenia, bo już nie małem tej gry, przeczytałem o tym gdzieś w intrnecie czy pismie o grach jakimś.

A o jakie państwa ci chodzi, tam sie chyba cały czas jest w jednym, sam po 4 latach nie pamietam czy jest tam podane w jakim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2006 o 20:05, Bagieta napisał:

A o jakie państwa ci chodzi, tam sie chyba cały czas jest w jednym, sam po 4 latach nie pamietam
czy jest tam podane w jakim

No,myślałem że skoro jesteśmy jakimś agentem,to bedziemy sporo podróżować. Nie wiedziałem że akcja gry dzieje się w jednym.Troche szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować