Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

Czy ktoś wie ??

Jak stworze w fifie 2007 na playsation 2 drużyne własną ona pojawia się w lidze Reszta świata i pisze że można nią zagrać w menadżerze tylko że jak klikam tryb menadżer to są tylko Podane kraje i opisane w jakią są w nich ligi i ztamtych można tylko wybrać W żadnym kraju nie ma ligi Reszta świata a w tworzeniu drużyny Nie można uStalić w jakiej lidze i kraju gra dana drużyna ale można ustalić pieniądze na tryb menadżera

To jak wybrać z Reszty Świata do menadżera??

Prosze o szybką odpowiedź !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z FIFĄ, ale 2000. Gdy próbuję ją uruchomić, to pojawia się błąd i gra wychodzi do windy. Mam XP. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:14, kobe92 napisał:

Mam problem z FIFĄ, ale 2000. Gdy próbuję ją uruchomić, to pojawia się błąd i gra wychodzi
do windy. Mam XP. Miał ktoś podobny problem?


To załóż nowy temat a nie spamuj tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie ??

Jak stworze w fifie 2007 na playsation 2 drużyne własną ona pojawia się w lidze Reszta świata i pisze że można nią zagrać w menadżerze tylko że jak klikam tryb menadżer to są tylko Podane kraje i opisane w jakią są w nich ligi i ztamtych można tylko wybrać W żadnym kraju nie ma ligi Reszta świata a w tworzeniu drużyny Nie można uStalić w jakiej lidze i kraju gra dana drużyna ale można ustalić pieniądze na tryb menadżera

To jak wybrać z Reszty Świata do menadżera??

Prosze o szybką odpowiedź !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 08:38, ryciu6 napisał:

To jak wybrać z Reszty Świata do menadżera??


Być może po prostu nie da się - nie wiem bo nie mam PS2

Dnia 26.12.2006 o 08:38, ryciu6 napisał:

Prosze o szybką odpowiedź !!


Podobnie jak kilka postów wyżej (to już chyba twój 4 post ze skopiowanym tekstem) i co Ci z tego?
Widocznie nikt nie jest w stanie Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zagrałem w fife 07 myślałem, że zaczyna doganiać Pro Evo. Jednak gdy zagrałęm w pro evo 6 di fify już nie wracam :D PRO EVO WYMIATA!
A tak na marginesie jakie mieliście skałady w Fifie 07 w karierze? :D Moja FC Barcelona:
P. Cech
Zambrotta- V. Company- J. Terry- A. Cole
C. Fabregas- F. Lampard- S. Gerrard
Ronaldinho- Messi
Eto'' o

Podawajcie swoje składy w Fifie i w pro evo 6! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 09:49, lukas1144 napisał:

Podawajcie swoje składy w Fifie i w pro evo 6! :D


Składy w Pro Evo raczej w odpowiednim temacie należy podawać.

Ja grałem w Fifie Realem Madryt, ale nie pamiętam jakim składem, a że do gry już nie wracam mówi się trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Barcelona to podstawowy skład, którym wymiatam (wygrałem 3 sezony z rzędu) cały czas i nie mam zamiaru przestać. Poziom trudności to Proffesional.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem fifa jest stanowczo zalatwa.Gram wisla juz 4 sezon na przedostatnim poziomie i 99 % meczy wygrywam.3 razy zrzedu zdobylem wszystkie puchary:/na najtrudniejszym jest juz troche lepiej chociaz tez dosc latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 07:16, tosz napisał:

czym lepiej grać w fifę - gamepadem czy "dżojstikiem" ?


Moim zdaniem lepiej grać Joistickem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nigdy nie grałem w PES''a ale słyszałem, że jest dużo lepszy od FIFY. W FIFE gram gamepadem. Irytuje mnie w niej (FIFIE07) auty, wolne, karniaki. Po prostu bez sensu. Ale czasami gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 09:49, lukas1144 napisał:

Gdy zagrałem w fife 07 myślałem, że zaczyna doganiać Pro Evo. Jednak gdy zagrałęm w pro evo
6 di fify już nie wracam :D PRO EVO WYMIATA!
A tak na marginesie jakie mieliście skałady w Fifie 07 w karierze? :D Moja FC Barcelona:
P. Cech
Zambrotta- V. Company- J. Terry- A. Cole
C. Fabregas- F. Lampard- S. Gerrard
Ronaldinho- Messi
Eto'' o

Podawajcie swoje składy w Fifie i w pro evo 6! :D

oto moja chealse:
G.Buffon
J.Terry-Pouyol-Zambrotta-A.Cole
Ronaldinho-F.Lampard-Hleb
Eto-Shevchenko-Messi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 17:51, graczomaniak napisał:

Moja Barcelona to podstawowy skład, którym wymiatam (wygrałem 3 sezony z rzędu) cały czas i
nie mam zamiaru przestać. Poziom trudności to Proffesional.:)

nie chwal się tak ;] ja potrafię, obojętnie jak drużyną (może być to Barca, Chelsea, Wisła Kraków, Fc Kopenhaga i każda inna) przejśća kilka sezonów bez porażki na klasie światowej ;] Fifa jest strasznie prostą grą w porównaniu z Pro evolution Soccer. W pro evo trzeba się trochę pomęczyć aby zdobyć bramką (od normalnego poziomu wzwyż). Więc twój wyczyny (przejście Barcą trzech sezonów na profesionalu) to nic wielkiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować