Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 12:50, pelo94 napisał:

Ja dryblować (np. balans ciała i przekładanie nóg nad piłką) na padzie??

He he ja też mam ten problem na klawiaturze to oczywiste Shift a na padzie to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wersja na PSP fify 07 to to samo co na komputer ?
Kuzyn mi mowi ze sezon sie nie konczy i ze jesli sie wygra to potem jest liga mistrzow itp itd[w wielkim skrucie] ... u mnie sie konczy i nie wiem czy to jest to samo co na kompa. Drugie pytanie czy jesli jest to samo to jak moge grac dalej drugi sezon i lige mistrzow a jesli nie to samo co na kopie to jak moge grac lige mostrzow na PSP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Gdy chcę stworzyć jakiegoś piłkarza to zawsze jest murzynem, nawet jak ustawię jego karnację i etniczność. Gdy kiedyś tworzyłem piłkarzy dało się a teraz pisze jego imię i nazwisko, statystyki, ale zawsze jest murzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 17:18, Wasil12 napisał:

znacie może strony z których mogę ściągnąć FIFE 07 ??

Chodzi ci o sklep internetowy? Wpisz w google EA Polska, powinni miec cos takiego jak CDP i Cenega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem. Gdy gram padem podczas meczu nie mogę dokonywać zmian zawodników. Pojawia się napis "musisz kontrolować drużynę za pomocą tego kontrolera" albo coś w tym stylu. Zmieniałem oczywiście strony, przerzucałem się na klawiaturę, ale jak już mecz na padzie zacznę to nic nie da. Prawdopodobnie chodzi o jakąś głupotę, a ja - człek prosty coś pokręciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kupilem Fife 2007 bo sie nudzilem i mam taki problem w grze ze nikogo nie moge okiwac nawet na easy. Jedynie jak moge obejsc kogos to podac do innego zawodnika jest duzo filmikow na youtube jak gosc robi jakis trik i normalnie 2 na raz okiwal moze mi ktos napisac jak zrobic pare fajnych trickow (gram na klawiaturze Game Pad jest dziwny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum poświęcone Fife a na pewno znajdziesz jakieś kombinacje. Często używa się Shifta, C albo Z i strzałek. Przynajmniej pamiętam że wychodziło mi przerzucenie piłki nad głową co jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. Zainstalowałem fife 07 i kiedy próbuje ją włączyć pojawia się czarny ekran a później na komputerze wyskakuje mi błąd pliku fifa07.exe
Wcześniej mi gra chodziła bez zarzutu. Później na jakis czas ją odinstalowałem ale po pewnym czasie znów zachciało mi się grać wieć zainstalowałem no ale dalej grać nie moge, ponieważ ciagle wysakuje mi ten błąd. Nie wiecie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:08, Azreix napisał:

Usiadłem do Fify 07. Po godzinie każdy mecz wygrywałem 10:0. Jednak PES rządzi.

Jak grasz na na,amatorze to się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:13, Kromster napisał:

Słuchajcie mam problem. Zainstalowałem fife 07 i kiedy próbuje ją włączyć pojawia się czarny
ekran a później na komputerze wyskakuje mi błąd pliku fifa07.exe
Wcześniej mi gra chodziła bez zarzutu. Później na jakis czas ją odinstalowałem ale po pewnym
czasie znów zachciało mi się grać wieć zainstalowałem no ale dalej grać nie moge, ponieważ
ciagle wysakuje mi ten błąd. Nie wiecie jak go rozwiązać?


masz orginała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:03, gaax napisał:

Mam taki dziwny problem. Gdy gram padem podczas meczu nie mogę dokonywać zmian zawodników.
Pojawia się napis "musisz kontrolować drużynę za pomocą tego kontrolera" albo coś w tym stylu.
Zmieniałem oczywiście strony, przerzucałem się na klawiaturę, ale jak już mecz na padzie zacznę
to nic nie da. Prawdopodobnie chodzi o jakąś głupotę, a ja - człek prosty coś pokręciłem :)

Z tego co pamiętam u siebie to musisz w momencie zmiany kontrolować swóją drużynę tzn. przeciwnik nie może być przy piłce. Albo poczekaj ze zmnią chwilę i spróbuj ponownie u mnie zawsze działało ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować