Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 21:23, KOREKTBG napisał:

fifia 2007 była dobrą częścią ale była trochę dziwna. W 07 z połowy łatwiej było wpakować
bramkę niż z pola karnego trochę dziwne no nie

Tak na początku też sie tak zastanawiałem dlaczego tak jest ?? Ale potem sie do tego przyzwyczaiłem bo wiedziałem że jak nie trafię z karnego to z połowy sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 21:41, Dekerinho6 napisał:

> fifia 2007 była dobrą częścią ale była trochę dziwna. W 07 z połowy łatwiej było
wpakować
> bramkę niż z pola karnego trochę dziwne no nie
Tak na początku też sie tak zastanawiałem dlaczego tak jest ?? Ale potem sie do tego
przyzwyczaiłem bo wiedziałem że jak nie trafię z karnego to z połowy sie uda :P


Ale dla mnie to było zabawne. Ale i tak najzabawniejsze było gdy poszedłem do kumpla nie wspomne pseuda bo też jest gramowiczem i trenował gdzieś dwie godziny a tu wchodzę ja. Pyta się mnie czy zagram z nim ja na to że nie bo nie mam szans ale postanowiłem się spróbować. No to rozpoczeliśmy. Wygrywał 2:0 już się cieszył w jego stylu całował ręce i wznosił do góry. Ale naglę się przebudziłem 2:1 jeszcze był spokojny ale wyrównałem na 2:2 i już wydawało się że będzie remis a tu wpakowałem dwie i było 2:4. Klawiature prawie rozwalił i chciał jeszcze jeden meczyk zagrałem w końcówce wpakowałem dwie bramy. A morał z tego taki

Fifa-139PLN
Klawiatura-25PLN
Kolega walący głową o biurko-bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiesz jeśli o mnie chodzi to też rozgrywałem parę meczy z kolegami którzy najbardziej wykładali sie na kornych podcinali mnie i moje były karniki ja grałem spokojnie i wygrywałem ale kiedyś patrz 4:4 a zostało 2 min do końca meczu widać że sie porządnie zastawił obroną więc sobie pomyślałem a co mi szkodzi kopnąć piłkę z połowy boiska aż tu nagle taka niespodzianka 5:4 dla mnie oglądaliśmy powtórkę chyba z 10 razy po prostu mi sie chyba udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:29, Dekerinho6 napisał:


Wiesz jeśli o mnie chodzi to też rozgrywałem parę meczy z kolegami którzy najbardziej
wykładali sie na kornych podcinali mnie i moje były karniki ja grałem spokojnie i wygrywałem
ale kiedyś patrz 4:4 a zostało 2 min do końca meczu widać że sie porządnie zastawił obroną
więc sobie pomyślałem a co mi szkodzi kopnąć piłkę z połowy boiska aż tu nagle taka niespodzianka
5:4 dla mnie oglądaliśmy powtórkę chyba z 10 razy po prostu mi sie chyba udało :P


No to ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:18, KOREKTBG napisał:

>
> Wiesz jeśli o mnie chodzi to też rozgrywałem parę meczy z kolegami którzy najbardziej

> wykładali sie na kornych podcinali mnie i moje były karniki ja grałem spokojnie
i wygrywałem
> ale kiedyś patrz 4:4 a zostało 2 min do końca meczu widać że sie porządnie zastawił
obroną
> więc sobie pomyślałem a co mi szkodzi kopnąć piłkę z połowy boiska aż tu nagle taka
niespodzianka
> 5:4 dla mnie oglądaliśmy powtórkę chyba z 10 razy po prostu mi sie chyba udało :P


No to ci się udało

Ale wiesz wcześniej grałem w to jeszcze hoho chyba z miesiąc ale teraz jak jeszcze gram to muszę przyznać że z łatwością strzelam bramki z połowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:19, Dekerinho6 napisał:

> >
> > Wiesz jeśli o mnie chodzi to też rozgrywałem parę meczy z kolegami którzy najbardziej

>
> > wykładali sie na kornych podcinali mnie i moje były karniki ja grałem spokojnie

> i wygrywałem
> > ale kiedyś patrz 4:4 a zostało 2 min do końca meczu widać że sie porządnie
zastawił
> obroną
> > więc sobie pomyślałem a co mi szkodzi kopnąć piłkę z połowy boiska aż tu nagle
taka
> niespodzianka
> > 5:4 dla mnie oglądaliśmy powtórkę chyba z 10 razy po prostu mi sie chyba udało
:P
>
>
> No to ci się udało
Ale wiesz wcześniej grałem w to jeszcze hoho chyba z miesiąc ale teraz jak jeszcze gram
to muszę przyznać że z łatwością strzelam bramki z połowy :P


Ja chyba teraz zacznę znów grać w fifę 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2008 o 22:46, KOREKTBG napisał:

Ja chyba teraz zacznę znów grać w fifę 2008

Ja nie przeszedłem już ją chyba z pięć razy może jeszcze kiedyś zagram ale w FIFĘ 07 kto wie może i zagram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:49, Dekerinho6 napisał:


> Ja chyba teraz zacznę znów grać w fifę 2008
Ja nie przeszedłem już ją chyba z pięć razy może jeszcze kiedyś zagram ale w FIFĘ 07
kto wie może i zagram :P


No dlaczego nie ale ja jakoś w 2007 się mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Za każdym razem gdy chce się zalogować wysakuje mi komunikat typu: Błąd logowania, sprawdz swoje łącze internetowe... Sprawdzam i wszystko ok, nie mam pojęcia o co chodzi :(. Może mi ktoś pomóc, bo chciałbym sobie pograć ze znajomymi na odległośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:48, george93 napisał:

czy do fify 07 mozna sciaganc jakies uaktualnienia skladu np po styczniowym rynku transferowym


a na stronie EA nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:49, marcinshinoda napisał:

> czy do fify 07 mozna sciaganc jakies uaktualnienia skladu np po styczniowym rynku
transferow

raz sciaganlem i nie wiedzialem co dalej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:55, george93 napisał:

raz sciaganlem i nie wiedzialem co dalej zrobic


Jak byś miał zainstalowaną FIFE online (zaraz po instalacji gry powinno być) to by się samo pytało czy ma zaktualizować.

zippo666
A mógłbyś rozwinąć jakoś swoją głęboką myśl? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:59, jakoktochce napisał:

> raz sciaganlem i nie wiedzialem co dalej zrobic

Jak byś miał zainstalowaną FIFE online (zaraz po instalacji gry powinno być) to by się
samo pytało czy ma zaktualizować.

zippo666
A mógłbyś rozwinąć jakoś swoją głęboką myśl? ;>

a jak chcialem sie zalogowac to nie moglem bo mialem podac kod z plyty i ciagle pisalo kod nieprawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:01, george93 napisał:

a jak chcialem sie zalogowac to nie moglem bo mialem podac kod z plyty i ciagle pisalo
kod nieprawidlowy


A gra oryginalna chociaż? ;> Jeżeli kod był podany na instrukcji to musi działać a jak nie to reklamuj. Szczerze to nie wie, czemu tak masz. Ale wydaję mi się, że jedyny kod jaki był potrzebny przy instalacji FIFY to jest ten na początku kod instalacyjny, potem już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc Gdy otfieran Fifę 07 to otwiera się w oknie!!! Nigdy się tak niedziało. A i mam zainstalownego patha którego w żaden sposób niemogę odinstalować pomocy

20080629140101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować