Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ogłasza koniec prac nad Watch Dogs 2!

7 postów w tym temacie

Dopiero miesiąc temu zakupiłem sobie pierwszą część "Complete Edition" na XO. Pomimo wszelkich niedoskonałości bawiłem się całkiem dobrze. Po gameplayach widać, że jest "podrasowana" jedynka więc nie będę oczekiwał nie wiadomo czego. Chciałbym jednak zobaczyć ciekawszą i nieco mniej przewidywalną fabułę oraz ciekawsze postacie. "Luzacko - hipsterski styl" mi odpowiada. Marcus Holloway wydaję się być ciekawym kontrastem do przygnębionego pana Aiden''a. Postacie drugoplanowe jak członkowie grupy DedSec też ciekawie się dość zapowiadają, a zwłaszcza ten chłopak w masce Wrench. Jednak trzeba zagrać by ocenić, bo ja jako fan "Asasynów" od Ubi jakieś tam nadzieję mam, że gra będzie po prostu dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DambialkoX, pamiętaj że mówimy tu o Ubi. Znając życie będzie tak samo jak z WD 1. Tzn będzie 5 aktywności na krzyż które będziesz powtarzał w nieskończoność + główna fabuła.

Chciałbym się mylić ale Ubi od lat nie wyprowadził mnie z tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2016 o 08:50, dariuszp napisał:

@DambialkoX, pamiętaj że mówimy tu o Ubi. Znając życie będzie tak samo jak z WD 1. Tzn
będzie 5 aktywności na krzyż które będziesz powtarzał w nieskończoność + główna fabuła.

Chciałbym się mylić ale Ubi od lat nie wyprowadził mnie z tego błędu.

Dodaj do tego mechanikę z wieżami by odblokować owe aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się całkiem fajnie i mam nadzieję że nie będzie przy premierze od groma GB patchy do pobrania. Niech to będzie udana gra od Ubi tego sobie i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować