Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kiedy najsłabsze i tak jest dobre - recenzja Dark Souls III: Ashes of Ariandel

7 postów w tym temacie

I znów zeżarło komentarz - super: postaram się raz jeszcze napisać to samo. :P
Dosłownie kilka minut temu ukończyłem dodatek. Faktycznie krótki, ale ostatnia walka i tak zapadnie mi w pamięci. Na szczęście jest dość konkretny i IMO trudniejszy od podstawki. Dodatek skończyłem melasem: zaczynałem go mają 125 SL i 7 mln duszyczek w zapasie - jednakże dość szybko je zużyłem podpijając SL do 170 i na takim poziomie grałem dalej oraz go ukończyłem. Było ciut łatwiej, ale i tak trudniej niż w podstawowej wersji ukończonej trzykrotnie. :)
Co do grania na arenie: nie potrzeba przypadkiem najpierw spalić pewnego przedmiotu w ognisku Firelink Shrine, aby była onadostępna? Jestem gotów się o to założyć, że bez tego ani rusz. :P

Edytka
Sprawdzone: arena PvP nie jest dostępna od razu - bez spalenia przedmiotu ani rusz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, ostatni boss to lekkie przegięcie pałki. Pewnie nie ja jeden byłem zaskoczony ;) Przeciwnicy z DLC są znacznie mocniejsi niż Ci z podstawki mimo, że dostaje się za nich symboliczne ilości dusz. Ogólnie fajny dodatek tylko nieprzyzwoicie krótki i trochę bez jakiegoś zakończenia. Na końcu przydałaby się jakaś cut-scenka czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu wszystkich gier z serii Dark Souls uważam, że Ashes of Ariandel pod względem długości porównywalne jest do Artorias of the Abyss. Zdecydowanie najlepiej wypadły "korony" do Dark Souls II i było ich aż trzy. Oby twórcy posłuchali lamentów fanów i przyłożyli się do następnego DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /ciach/
Ubiłeś oba bossy z DLC? Jeśli tak to powinieneś mieć do spalenia Champion''s Bones. ;)

BTW: dlaczego w recenzji nadal nie jest to poprawione? Drugi raz olewacie wytknięcie błędu przeze mnie, a co za tym idzie tekst jest nie do końca prawidłowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować