Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Ghost Warrior 3 z nowym fragmentem rozgrywki

15 postów w tym temacie

Osobiście nie dostrzegam tej hucznie zapowiadanej jakości gry. Zostaje czekać na premierę i w tedy ocenić, lecz ten gameplay nie napawa mnie optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po poprzednim trailerze bylem przekonany, ze musze zagrac. Teraz natomiast cos czuje, ze jedna misja to max co uda mi sie ukonczyc... Tak czy siak sprawdzę sam pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gameplay wygląda fajnie i nawet zachęcająco jak dla mnie. Mam jednak nadzieję że to co zostało tutaj pokazane to tylko wersja alpha gry i wszystkie niedoskonałości zostaną zniwelowane do czasu premiery. Ta chyba właśnie z takich względów została przełożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście widzę w tej grze ogromny potencjał, fajną grafikę i kosmiczne skoki:( myślę że to poprawią akurat, tak jak w każdej innej grze idzie znaleźć defekty. W grę miałem okazje zagrać i jestem zadowolony, czekałem na taką grę, porównywałem ją do poprzednich części i przestałem , to nie ma sensu, korytarzowe gry z otwartym światem i wreszcie fajnym craftingiem i świetnym strzelaniem. Zimy nie było:( ale zmiany pogody są super a strugi deszczu robią ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało kiedy udaje się developerowi ujęcie przywieszki "kiepski" i w jej miejsce wstawienie "dobry". CI Games kroczy dość trudną droga, ale nie ustaje w wysiłkach, aby ją przejść. Sniper Ghost Warrior 3 zalicza obsuwę, ale dostajemy wyczekiwany fragment rozgrywki. I znowu źle. Osobiście grałem w SGW3 na padzie i to co zobaczyłem spowodowało, że kibicuje tej grze jeszcze bardziej. Jak w każdej grze i wersji alfa i tutaj zostają jakieś niuansy do poprawienia, jednak patrząc do tyłu, zauważam rozwój tej firmy. Oby tylko nie zaliczyli kolejnego przełożenia terminu i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że to było już ostatnie opóźnienie i grę zobaczymy w kwietniu. Wiadomo że jeśli mam wybierać czekanie i później granie w grę prawie bez błędów to wolę czekać niż dostać coś za szybko i żałować zakupu. Ja niestety nie grałem bo nie dotarłem na ostatnie targi ale też czekam i apetyt rośnie pomimo opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam wrażenie że cała ta gra to ten jeden poziom. Ciągle to samo. Pokazali by coś nowego
> w końcu. Brakuje tylko używania drona znowu.
No trochę Cię rozumiem, bo sam chętnie bym zobaczył jakieś nowe lokacje. Jak na razie zostały pokazane chyba tylko trzy osobne mapy. Z drugiej strony cieszę się, że deweloperzy pokazują mechanikę gry w tym środowisku. Jeżeli udostępnili by od cholery gameplayi w wielu lokacjach, nie było by żadnych nowości podczas gdy już będziemy grać w tą grę. Jak dla mnie SGW 3 zapowiada się dobrze i mam nadzieję, że deweloperzy porządnie wykorzystają czas, który pozostał do premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mam wrażenie że cała ta gra to ten jeden poziom. Ciągle to samo. Pokazali by coś
> nowego
> > w końcu. Brakuje tylko używania drona znowu.
> No trochę Cię rozumiem, bo sam chętnie bym zobaczył jakieś nowe lokacje. Jak na razie
> zostały pokazane chyba tylko trzy osobne mapy. Z drugiej strony cieszę się, że deweloperzy
> pokazują mechanikę gry w tym środowisku. Jeżeli udostępnili by od cholery gameplayi w
> wielu lokacjach, nie było by żadnych nowości podczas gdy już będziemy grać w tą grę.
> Jak dla mnie SGW 3 zapowiada się dobrze i mam nadzieję, że deweloperzy porządnie wykorzystają
> czas, który pozostał do premiery
w kazdym razie cos się dzieje w interesie - wejscie na ps4 no i potwierdzenie przez Tymińskiego (bez szczegółów ale jednak) trybu multiplayer. Czyli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mam wrażenie że cała ta gra to ten jeden poziom. Ciągle to samo. Pokazali by coś
> nowego
> > w końcu. Brakuje tylko używania drona znowu.
> No trochę Cię rozumiem, bo sam chętnie bym zobaczył jakieś nowe lokacje. Jak na razie
> zostały pokazane chyba tylko trzy osobne mapy. Z drugiej strony cieszę się, że deweloperzy
> pokazują mechanikę gry w tym środowisku. Jeżeli udostępnili by od cholery gameplayi w
> wielu lokacjach, nie było by żadnych nowości podczas gdy już będziemy grać w tą grę.
> Jak dla mnie SGW 3 zapowiada się dobrze i mam nadzieję, że deweloperzy porządnie wykorzystają
> czas, który pozostał do premiery
w kazdym razie cos się dzieje w interesie - wejscie na ps4 no i potwierdzenie przez Tymińskiego (bez szczegółów ale jednak) trybu multiplayer. Czyli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować