Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skyrim: Special Edition - z grą nie działają save`y z modyfikowanej pecetowej wersji

27 postów w tym temacie

Na ten moment SkyUI nie działa w pełni (jest wersja jakaś tam, ale okrojona, pewne opcje nie działają jeszcze).
Póki nie powstanie nowe SKSE (Skyrim Script Extender) dostosowany do wersji 64 bitowej to wiele modów po prostu nie da się przenieść do nowego Skyrima.
A nowy SKSE musi zostać praktycznie od nowa napisany, by działał :)
Zatem poczekamy sobie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej martwi, że gra jak na razie nie wspiera proporcji ekranu 21:9, czyli u mnie jest niestety wszystko rozciągnięte :D Skyrima skończyłem z dodatkami jakieś 2 lata temu i chyba nawet ta nowa wersja mnie nie przekona do powrotu - po W3 już nie robi to żadnego wrażenia niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /ciach/
No to faktycznie ciekawe: czyżby komp zakupiony w jakimś markecie? Sam mam słabszą konfigurację: i5-2500K - nie kręcony, 8GB RAM i GTX760 i ustawienia Ultra + wszystko na maxa - mogę grać bez żadnego problemu.

PS News nadal niepoprawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, laptop z amazonu, dodatkowo podkrecany poprzez dodanie ramu. Nie wiem o co chodzi bo niezaleznie jakie ustawienia dam, liczba FPS prawie sie nie zmienia. Dodam że Skyrim Legendary Edition z modem textur HD chodzi na ultra. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /ciach/
Kurde nie wiem: może masz zasyfiony system? Może jakiś podzespół padł? Filmik, który zamieściłem powyżej jest przecież kręcony na konfiguracji, którą podałem oraz z ustawieniami Ultra i jak widzisz wszystko śmiga jak należy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować