Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Dlaczego grasz w gry??

105 postów w tym temacie

Gram w gry, bo:
a) lubię to
b) fajny sposób na spędzenie czasu jak się nie ma z kim na dwór wyjść lub spotkać
c) mam to od dziecka ( jako 7-latek pykałem Dooma II :D )
d) gry sącoraz ciekawsze i jest co robić
e) nie lubię robić lekcji i muszę sobie jakoś czas zapełnić :P
f) chcę

Ogólnie to gram, bo to lubię i tyle - większego wytłumaczenia nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, bo lubię, to przede wszystkim :-) Ale także dlatego, bo chcę oderwać się czasem od rzeczywistości. Dlatego bardzo cenię sobie klimatyczne gry (np BG) gdzie grając, zapominasz o bożym świecie :-)
Preferuję cRPGi i RTSy ale nie pogardzę też innymi rodzajami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje założenie jest nieprawdziwe. Nie każdy lubi grać. Jak jesteś w szpitalu, to widzisz samych chorych, jak jesteś w koszarach, to widzisz ludzi w mundurach wojskowych (niekoniecznie lubiących wojsko),tylko ci, co wypisują się na tym forum, to wszyscy lubią grać. Grają, bo lubią, a reszta tłumaczenia to coś, co nazwałbym "dorabianiem ideologii". Gram, bo lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:58, Flagun napisał:

gram w RPGi poniewaz maja bardzo dobre fabuly oraz opowiadaja hidtorie jakis osob na ktora sam masz wplyw


Ja również głównie pogrywam w gry z gatunku RPG, aczkolwiek uważam, że inne gry z innych gatunków również mają dobre fabułu. Ztwojego posta wywnoskowałem, iż sądzisz jakoby każdy inny gatunek posiadał słabe wątki fabularne. Jeśli się mylę to mnie popraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:18, IMRO lion napisał:

Jeszcze niedawno cięzko mnie buło od kompa odgonić,ale jak zaczęły
się problemy ze wzrokiem....



lub ze szkola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram zeby sie wyżyć po powrocie ze szkoły (CI NAUCZYCIELE NIE MOGĄ UCZYC CZEGOŚ CIEKAWSZEGO ??? NP. HISTORII WORMSÓW ALBO JAK PROGRAMOWAC GRY ???) i żeby sie pośmiać z takich wormsów 4 (te ich głupawe uśmiechy :) tylko im strzelić pomiędzy oczka) a pozatym gram... bo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:23, d7 napisał:

> Jeszcze niedawno cięzko mnie buło od kompa odgonić,ale jak zaczęły
> się problemy ze wzrokiem....


lub ze szkola
:P


Zgasze cię i powiem,że z tym akurat nie mam problemów :P Doświadczenia z życia,co d7? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:28, IMRO lion napisał:

Zgasze cię i powiem,że z tym akurat nie mam problemów :P Doświadczenia z życia,co
d7? ^_^


no wiesz, to to ja tylko tak powiedzialem :P ... poki co nie mam problemow ze szkola :D a wzrok jeszcze dobry...oby jak najdluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najczęściej powtarza się - gram bo lubię - no cóż u mnie dokładnie tak samo. No i może jeszcze (tak w odpowiedzi na post Lexa) żebym miał o czym z uczniami podyskutować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować