Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Dlaczego grasz w gry??

105 postów w tym temacie

to pewnie dzieki takim grom jak Painkiller, czy UT :D
ale tak szczerze powiedziawszy, to gry rozwijaja duzo zdolnosci, na pewno refleks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pewnie dzieki takim grom jak Painkiller, czy UT :D
ale tak szczerze powiedziawszy, to gry rozwijaja duzo zdolnosci, na pewno refleks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:48, d7 napisał:

to pewnie dzieki takim grom jak Painkiller, czy UT :D
ale tak szczerze powiedziawszy, to gry rozwijaja duzo zdolnosci,
na pewno refleks ;)


także pamięć, spostrzegawczość,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak wspomniał fanfilmu.pl to gry też nasze pojęcie o np: historii powiększają. Ja, że gram w FPSy głównie to znam się troszkę na broni. Najwięcej chyba uczą RTSy i RPGi jednak. Ogólnie - wyobraźnia, refleks, myślenie ( to w przygodówkach ) i naszą koordynację ( myszka ) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gram w gry?(dość ciekawy wątek gratulacje dla pomysłodawcy :) )
-Są sposobem na nudę
-Polepszają refleks
-Każdy gracz ma wyższe IQ od innych śmiertelników(cyt. z posta Halaba ;) )
-Można tam znaleźć wiele osób z którymi można porozmawiać na każdy temat(szczególnie w MMoRPG czyt.WoW :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są też świetnym sposobem na:
- kłopoty ze wzrokiem
- kłopoty z kręgosłupem
- kłopoty w szkole, pracy...itd.
- kłopoty z prawem (to akurat nie dla wszystkich)
- kłopoty z życiem w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zaczne od bezpośredniej odpowiedzi na pytanie postawione w temacie "Dlaczego grasz w gry??". Odpowiedź: A dlaczego by nie. Ludzie na naszym świecie są niewolnikami nałogów prowadzących do wyniszczenia organizmu. trują się narkotykami, papierosami, alkoholem etc. Skoro ludziom wolno jest zabijać, kraść, gwałcić, plądrować, to dlaczego ja nie mogę zagrać sobie na kompie - takiej odpowiedzi zawsze udzielam swoje babci, gdy pyta mi się dlaczego?? A teraz tak na poważnie. Uwielbiam grać w dobre gry (Battlefield II, Pacific Fighters, Dungeon Siege II, FIFA 06, CMR05, Gothic II NK), teraz już na to nie mam zbyt wiele czasu: szkoła, dodatkowe zajęcia, przyjaciele. Ale zawsze znajdę godzinke, lub dwie w piątek, aby odkurzyć stare wspomnienia przy kompie. Bardzo lubie grać w symulatory, strategie, sportowe, FPP, RTS, lubie chyba wszystkie gatunki gier. Gry powstające w dzisiejszych czasach nie mają nic wspólnego ze swoimi protoplastami sprzed 10, 15 lat. Nie mają tego klimatu, nie potrafią tak wciągnąć, tak zafascynować. Pamiętam jak nie mogłem się doczekać chwili gdy siąde przed moim poczciwym IBM 486 i zagram w Dune II, STUNTS i w genialny symulator lotów - DOGFIGHT . Teraz świat pędzi do przodu, postęp elektroniki nabrał takiej prędkości. Nowe procesory, karty graficzne wychodzą co chwile, kupując komputer po wyjściu ze sklepu już jest stary. Rozwój technologii jest niekunikniony i jest dobry. Jenak technologia nie potrafi zastąpić klimatu, wyjątkowości starych gier. Dlatego czasem wracam wspomnieniami do odległych lat i wspominam tamte klimaty (wyjątkowy dźwięc z PC SPEAKERS, zapach starych dyskietek, odgłosu pracującego dysku, charakterystycznego kliku klawiatur, tych pięknych pikseli i wzruszających zakończeń gier np. Putput, Putmoon) ehhh to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kideyś gdy jeszcze nie miałem kompa, to zamiast grać... Nowłaśnie, już nie pmiętam jak zabijałem nude jeszcze 5 lat tymu. Gry i internet to najleprza rozrywka jaką do tej pory wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:01, Pawłek napisał:

Kideyś gdy jeszcze nie miałem kompa, to zamiast grać... Nowłaśnie, już nie pmiętam jak zabijałem nude jeszcze 5 lat tymu.
Gry i internet to najleprza rozrywka jaką do tej pory wymyślono.


racja!! brawa dla ciebie!! wpełni się z tobą zgadzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 18:37, mathewmw napisał:

> Kideyś gdy jeszcze nie miałem kompa, to zamiast grać... Nowłaśnie, już nie pmiętam jak zabijałem nude jeszcze 5 lat
tymu.
> Gry i internet to najleprza rozrywka jaką do tej pory wymyślono.

racja!! brawa dla ciebie!! wpełni się z tobą
zgadzam!!!


To zdaje się jestes jeszcze młody i o wielu rzeczach nie masz pojecia :P Ale moge sie zgodzić,że gierki są w czołówce "przyjemnych" rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:53, Unpredictable napisał:

Pamiętam jak nie mogłem się doczekać chwili gdy siąde przed moim poczciwym
IBM 486 i zagram w Dune II, STUNTS i w genialny symulator lotów - DOGFIGHT .


To ktoś jeszcze pamięta Dune II ? No ludzie - lda takich gier się żyje ! To była super gra i gdybym gdzieś odkopał dyskietki to chyba w używkach gdybym mógł to bym zaczął po 20 groszy sprzedawać xD Tak na serio to ostatnio mało gram, bo internet i przez to wiele innych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:21, Dark_Kai230 napisał:

To ktoś jeszcze pamięta Dune II ? No ludzie - lda takich gier się żyje !


Ba, ja na tej grze się wychowałem. Jest dla mnie prawie jak starsza siostra :). Jak chcesz, to moge Ci wysłać na maila, bo mam. Mogę Ci również wysłać parę innych równie znanych tytułów takich jak: UGH!, The Lost of Vikings, Dyna, TD3, Prehistoryk, Polanie, Kret i jeszcze parę innych tytułów - wystarczy poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 00:35, Unpredictable napisał:

> To ktoś jeszcze pamięta Dune II ? No ludzie - lda takich gier się żyje !

Ba, ja na tej grze się wychowałem. Jest
dla mnie prawie jak starsza siostra :). Jak chcesz, to moge Ci wysłać na maila, bo mam. Mogę Ci również wysłać parę innych
równie znanych tytułów takich jak: UGH!, The Lost of Vikings, Dyna, TD3, Prehistoryk, Polanie, Kret i jeszcze parę innych
tytułów - wystarczy poprosić.



Gracie na moją nute,Polanie to muuu mam cały czas w uszach,Dune, Vikings Zagrał bym jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w gry po pierwsze, żeby się nie nudzić(telewizji nie oglądam praktycznie wcale), a po drugie uważam, że gry dają nam namiastkę tego, czego normalnie w życiu nie doświadczymy, np jazda z prędkością 300 km\h Skylinem GTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować