Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Dlaczego grasz w gry??

105 postów w tym temacie

Lubię grać, bo szybciej wolny czas zlatuje. Fajnie jest pograć w ciekawe gry, które zaskakują, rozśmieszają i uczą;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram bo lubie a poza tym moge się stac żołnieżem na froncie II wojny sw. dowódcą wielkiej armi , podrózowac po krainach fantasy , byc kierowcą rajdowym i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w gry ponieważ to one pozwalają mi zapomnieć o moich problemach, pozwalaja na wyżycie się w swiecie wirtualnym na jakims wrogu gdzie w normalnym życiu jest to nie dopuszczalne gdyż zaraz czeka Ciebie za to kara. Gry mnie odstresowywują, czasami gram tylko godzinke a czasami potrafie i pół dnia spędzić na przykład przy takim Gothicu który moim zdaniem jest najlepszy na wyżywanie się choćby nawet na głupich orkach:) Owszem ciągłe granie prowadzi do wad wzroku czy innych schorzeń ale nie przesadzam z siedzeniem przy kompie:) Wzrok mam jeszcze dobry. Pozdrawiam wszystkich graczy i nie tylko a bym zapomniał nie gram tylko w gry komputerowe ale gram również w planszowe, karciane i ksiązkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pasja, zabijanie wolnego czasu no i poznawanie pięknych światów gdzie w ludzkim życiu takiego nie będzie nigdy. Te moce, Ci bohaterowie, te potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za głębokie pytanie :)
- W strategie gram bo lubię dowodzić i rozwalać przeciwnika,
- w RPG gram bo po prostu lubię ;)
- A w MMORPG gram aby się odstresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram bo lubię. Książka rzadko mnie wciąga a jeśli nawet to szybko się ją przeczyta.Komputer(a w nim gry) to najgorszy zjadacz czasu i uzależnienie. Ale skoro to takie fajne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 16:49, sebastiano444 napisał:

Gram, bo w przyszłości chcę mieć zawód związany z grami


Jeśli wiążesz jakiś zawód związany z grami, to lepiej przestań grać lecz weź się za tworzenie modyfikacji do gier. Co z tego jak przechodzisz każdą grę na najtrudniejszym poziomie trudności jak nie umiesz nic stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w gry ponieważ:
1. Jestem uzależniony. I to baaardzooo. I nie mam ochoty zrywać z tym nałogiem.
2. Bo lubię.
3. Bo nikt mi tego nie zabroni.
4. Nawet jakby ktoś spróbował mi zabronić to i tak nic by to nie dało
5. Bo po to są gry, aby w nie grać.
6. Mieszkam na zadupiu, gdzie wieje nudą i nie ma co robić.
7. Bo nie mam dziewczyny i w chwili obecnej jej nie planuję, a kumple albo grają, albo leżą gdzieś napierd**** jak świnie.
8. Czy już pisałem, że jestem uzależniony?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram bo umiem robić przeróbki zbroi i mody do gothic gram bo mnie to odpręża gram by się odseparować od świata gram bo chce się wyżyć i jest jeszcze tego wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:32, Lfdracon napisał:

Bo nie mam dziewczyny.


Dobre :P

Gram, bo? Bo gdybym chciał się wyładować w rzeczywistości to obawiam się, że dostałbym biały kaftanik :) Heh... A na serio, bo lubię, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować