Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Dlaczego grasz w gry??

105 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 18:46, IMRO lion napisał:

> > Kideyś gdy jeszcze nie miałem kompa, to zamiast grać... Nowłaśnie, już nie pmiętam jak zabijałem nude jeszcze
5 lat
> tymu.
> > Gry i internet to najleprza rozrywka jaką do tej pory wymyślono.
> > > racja!! brawa
dla ciebie!! wpełni się z tobą
> zgadzam!!!

To zdaje się jestes jeszcze młody i o wielu rzeczach nie masz pojecia
:P Ale moge sie zgodzić,że gierki są w czołówce "przyjemnych" rzeczy :)


jeżeli 12 lat można uznać za młody wiek(:D) no to masz racje,jestem młody i o wielu rzeczach nie mam pojęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 00:35, Unpredictable napisał:

Ba, ja na tej grze się wychowałem. Jest
dla mnie prawie jak starsza siostra :). Jak chcesz, to moge Ci wysłać na maila, bo mam. Mogę Ci również wysłać parę innych
równie znanych tytułów takich jak: UGH!, The Lost of Vikings, Dyna, TD3, Prehistoryk, Polanie, Kret i jeszcze parę innych
tytułów - wystarczy poprosić.


Kurde ! :) Ty masz TD3 ? Pierwsza samochodówa w jaką grałem tak na serio :D Dune II to pamiętam, bo dochodziłem do przedostatniego etapu Harkkonenów :) No i skoro jestem wychowany na Doomie II to moja psychika jest spaczona :P Tej gry też szukam, ale wiem, że ID Software robi remake chyba ! Poproszę TD3 i Dune II :-) sith230@vp.pl Jakie masz jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:00, Dark_Kai230 napisał:

Poproszę TD3 i Dune II :-) sith230@vp.pl Jakie masz jeszcze ? :)


Właśnie wysłałem Ci gry, o które prosiłeś + w promocji dołączyłem jeszcze: KRETA, Dyna i UGH! - bardzo symapatyczne gierki. Każdą grę wysłałem Ci osobnym mailem, aby uniknąć problemów. Dune II zajmuje 7MB, ale liczę że otrzymasz ją bez żadnych problemów. Pozostałe zajmują dosłownie grosze tj. TD3 - 793 KB, UGH - 135 KB, Dyna - 705 KB. Życze przyjemnej zabawy w towarzystwie Harkkonenów, Atrydów, Ordosów, jaskinowców, stworków - prosiaczków.

A co do Transport Tycoon
Jest najlepszą tego typu grą w historii i chyba pierwszą. Jednak najwięcej radości sprawiła mi wersja Delux z wydłużonym czasem rozgrywki, różnymi mapami i nowymi pojazdami. Coś wspaniałego. Dzięki niej stałem się wielkim fanem motoryzacji. Dzisiejsze odmiany tej gry są identyczne z protoplastą różnią się tylko grafiką, bo wszystko inne zostało bez zmian: sposób rozgrywki, ujecia kamery, ogólny pomysł i koncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx. Zapomniałem, że gry tyle ważą (kilobajty ? tyle to readme waży :P). Masz tego Tycoona ? Teraz gram w Homewordla i nie jest źle, ale czasem chciałbym wrócić do tych "staroci" - mimo swojego wieku są doskonałe. Pamiętam jeszcze tricki przeciw PCtowi w Tranosport Tycoonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mam Transport Tycoon-a na kompie. Ale z przesłaniem go mailem mogą być małe problemy, bo zajmuje 13.9 MB. Dlatego lepiej będzie jak go sobie sam ściągniesz z neta (nie ma z tym najmniejszych problemów). Dla przykładu podaje Ci link: http://download.transporttycoon.net/

Pozdrawiam i życze miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzięki. Już ściągnąłem i będę grać... pamiętam gdy miałem te miliony... a teraz znów trzeba od nowa :) Z tych gier co mi dałeś to mi chyba Dyna nie chodzi, ale jeszcze zobaczę jutro, bo dziś mi się PieC ostro zgrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez grywam jeszcze od czasus do czasu w Tycoon-a.Giera ciagle zywa ale poweim wam ze mi kopara opadla jak bylem na tej stronie www.openttd.org niestety strona odmawia ostatnio wspolpracy. a jest to strona open transport tycoon delux, no cos pieknego, stary tycoon odswierzony przez ludzi i to w swietny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli o mnie chodzi granie można postrzegac na trzy sposoby:
1. Rozrywka - zamiast chodzić do knajpy z kolegami na piwo (czasami oczywoście mozna) spędzamy grzecznie czas w domu, nie narażając się na uszczypliwe uwagi żony o wychodzeniu z domu.
2. Polepszenie relacji międzypokoleniowych - mam syna w wieku 10 lat i naprawdę jest o czym pogadać - on lubi grać ja lubię grać - niekiedy prowadzimy naprawdę ciekawe dysputy na tematy nie tylko grania.
3. Rozwój - gry pozwalaja na utrzymanie wysokiej sprawnosci i wydolnosci umysłowej potrzebnej w pracy jaką wykonuje -szybkość podejmowania decyzji, spostrzegawczość, refleks, kreatywne myślenie i inne cechy - mozna je naprawdę dobrze wyćwiczyć grając w różne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram po to żeby się rozerwać. Rozluźnić szczegulnie po szkole. A z panem :P Achim się zgodzę z mojego punktu widzeni: żony nie mam i syna albo córki też nie. Odkąd mam komputer zawsze jest o czym rozmawiać z kuzynem: nie tylko o piłce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bo:
1. miło płynie czas
2. mam hobby
3. gra z przyjaciółmi jeszcze bardziej umila to wszystko

To także spełnienie ukrytych marzeń oraz czego tam jeszcze? Niektóre gry przenoszą do świata w którym jest lepiej niż na naszym :P no ale bez przesady :P Pomimo tego nie jestem aż tak bardzo uzależniony od komputera i gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dlatego, że lubie :D
Jest to dobry sposób na to by miło spędzić czas, a nawet się czegoś nauczyć.
Uważam tylko, że same gry są za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zagadnienie, na którym świat się opiera :]

- Jeszcze nie mogę sobie zakacykować, więc kacykuje się grami
- Gdy chcę zabijać, niszczyć itp. itd
- Dla przyjemności :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram aby oderwać się od rzeczywistości, przeżyć ciekawe przygody w wirtualnym świecie, zrelaksować się oraz nauczyć się czegoś nowego.
Gry są jak książki wzbogacone o namacalne przeżycia wizualne i dźwiękowe ( co nie oznacza, że przestałem czytać - nadal czytam z wielką przyjemnością ), osoby które nie grają w gry lub je krytykują nic o nich nie wiedząc
tak naprawdę nic nigdy nie zrozumieją dlaczego MY gramy...
...Pamiętam jeszcze ( o ile się nie mylę ) program Uwaga!!!na TVN poświęcony bluzganiu oraz oczernianiu min.gry "Najdłuższa Podróż" ...prowadzący oburzał się jak w taką wulgarną grę mogą grać dzieci i jeszcze koleżanka głównej bohaterki jest lesbijkom - normalnie masakra <lol> hahaha...po pierwsze - to wymysł dziennikarzy laików, że gry powstają tylko i wyłącznie dla dzieci...po drugie - założę się, że prowadzący wiedział tylko, że NPC używają wulgaryzmów (oczywiście nie wszyscy ale to już dziennikarza nie interesuje) i w grze jest lesbijka i na pewno nawet w nią nie zagrał....a jak by zagrał i nic więcej w tej jednej z najlepszych przygodówek
jakie powstały by nie zauważył to mógłby się pochwalić inteligencją i mądrością poniżej poziomu teletubisiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować