Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Dlaczego grasz w gry??

105 postów w tym temacie

A ja lubie czasem oderwac sie od szarej rzeczywistosci i pograc sobie w jakies gry fantasy. Lub w jakies shootery po sieci czy w jakiegos mmo. Dla mnie to jest sposob na relaks po calym dniu szkoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:11, Fum4R napisał:

A ja lubie czasem oderwac sie od szarej rzeczywistosci i pograc sobie w jakies gry fantasy. Lub w jakies shootery po sieci
czy w jakiegos mmo. Dla mnie to jest sposob na relaks po calym dniu szkoly :)

bo mam tak malo czasu wolnego ze tylko na jakas partyjke w pesa starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram bo lubię. Lubię się czasem odstresowac dobrą grą, bądź wypełnic sobie miłą rozgrywką luki w planie zajęć mego dnia. Gdy mam więcej czasu gram w RPG, gdy czasu mam mało włączam grę typu UT, i gram sobie na jakichś serverach, byle szybko a przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdokładniejsza odpowiedź na to pytanie wymaga porządnego zgłebienia psychologii ludzkiej i psychiki graczy.

Ale naprostsza odpowiedź to "gram, bo lubię" albo "jestem, więc gram".

Zresztą spóźniłem się o ładnych kilka stuleci, żeby biegać z mieczem pod Kolonii Karnej, budować kolonie Nowego Świata czy coś w ten deseń ;). A z kolei jestem za młody, żeby uczestniczyć w życiu społeczności Anarchy Online :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram bo chcę ;)
Zawsze to rozrywka, wole to od telewizji. Moge dzięki temu odstresować się po ciężkim dniu na uczelni, wyładować złość na prowadzącego zajęcia w grze zamiast na ulicy. Moge być kimś kim nie jestem i nigdy nie będę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, bo tylko to potrafię? :P

A tak poważnie: tak trzeba. Grać trzeba podobnie jak spać czy jeść. Toż to oczywiste przecież :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gram?? Ponieważ to odstresowywuje (a mam sie od czego odstresowywac, uwierzcie mi). Drugim powodem jest to, że w grach jest się zwykle kimś wyjątkowym, czego o sobie w "realu" powiedziec nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja gram bo LUBIĘ.Lubię bo moge sie na czymś wyżyc.Szybko dzieki gierką mozna czas zabic...
Gdyby nie było gierek to co byście robili po szkole/pracy w sobote wieczorem/w nocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:49, BaRt3k. napisał:

No ja gram bo LUBIĘ.Lubię bo moge sie na czymś wyżyc.Szybko dzieki gierką mozna czas zabic...
Gdyby nie było gierek to co
byście robili po szkole/pracy w sobote wieczorem/w nocy??


Grali...? :) W szachy czy bierki.... Choc pewnie siedzialbym na ławce i pil winkacze marki Szato''de''jabol czy cuś w tym guście... Gry mnie od tego uratowały ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:49, BaRt3k. napisał:

Gdyby nie było gierek to co
byście robili po szkole/pracy w sobote wieczorem/w nocy??

No, to juz chyba od wieku zależy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:51, greenol napisał:

No, to juz chyba od wieku
zależy:P

No nie wiem czy od wieku...:P ja chodze do szkoły a w sobote tak jak i w piątek szkoda mi nocy... :D.Jak sie zaczyna tydzien to nie mam zadużo czasu na bawienie sie w gry...ale za to w weekend jak usiąde wieczorem tak do rana czasami sie siedzi przy W3 lub CoD:Uo Multi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:03, hunter22 napisał:

Każdy lubi grać. To może ktoś powie dlaczego??



No wlasnie z tym uzaleznieniem to moze byc prawda coraz wiecej ludzi sie uzaleznia od czego bądz

DĄŻYMY DO SAMODESTRUKCJI

Ja zreszta tez dosc duzo "uzywam" kompa nie tylko jesli chodzi o gry ale uzalezniony chyba nie jestem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2005 o 17:02, Illidan Shando napisał:

Ja zreszta tez dosc duzo "uzywam" kompa nie tylko jesli chodzi
o gry ale uzalezniony chyba nie jestem :|


No właśnie.... "chyba" :) Też tak kiedyś sobie mówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować