Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1 niedługo otrzyma tryb hardcore, ponoć szybciej niż się spodziewamy

11 postów w tym temacie

Laptop z 860m, 8gb ramu i jakaś tam i5 pozwala mi grac na ultra w 1080p 40+fps, bez żadnych błędów, memory leaków, itd.
Nie zmienia to faktu, że gra nie sprostała moim oczekiwaniom. Czuje się zawiedzony uproszczeniem wielu aspektów i odejściu od wcześniejszego ''luźnego realizmu'' ale Overwatch na tyle mnie już znudził, że pewnie z braku porządnego FPS''a pewnie kupię BF1 przy pierwszym spadku ceny.
Między innymi przez zapowiadany tryb Hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnych problemów z grą. Poza tym już dawno tak dobrze się nie bawiłem jak przy BF1, ostatnio to chyba w BF:BC2. Dla mnie gra mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna ale: W trybie multi : blokowanie się tekstur, wpadanie w tekstury , blokowanie się pojazdów (wsiadasz i nie da się jechać, latać, strzelać itd) to sam dzieje się przy wchodzenie na stacjonarne działa. Nie tylko ja tak mam! Ogółem gra super i mogę ją polecić. Singiel - Świetna rozgrywka genialne podejście choć linowe mapy ale super opowiedziane historie, AI Tępe jak zawsze:) W grze mam już ponad 35 h w tym 5/6 h singla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2016 o 11:01, CodnameOutbreak napisał:

Gra fajna ale: W trybie multi : blokowanie się tekstur, wpadanie w tekstury , blokowanie
się pojazdów (wsiadasz i nie da się jechać, latać, strzelać itd) to sam dzieje się przy
wchodzenie na stacjonarne działa. Nie tylko ja tak mam! Ogółem gra super i mogę ją polecić.
Singiel - Świetna rozgrywka genialne podejście choć linowe mapy ale super opowiedziane
historie, AI Tępe jak zawsze:) W grze mam już ponad 35 h w tym 5/6 h singla


PS: ALT+TAB działa - tak jak by grę odblokowywało, ale problemy powracają, a i jeszcze wywala grę do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować