Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Najlepsze platformówki

63 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2006 o 18:37, Thorongil napisał:

Czemu nikt na tym forum nie lubi rozmawiać? ;) Co wdam się z kimś w dyskusję, to od razu "kończmy
to, bo to bezsensu"...

Bo to jest spam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze platformówki to Prince of Persia, Another World, Flashback, Blues Brothers i jeszcze kilka by się znalazło. A z nowszych to napewno seria Raymanów i seria Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 18:57, PAPISHON napisał:

> Czemu nikt na tym forum nie lubi rozmawiać? ;) Co wdam się z kimś w dyskusję, to od razu
"kończmy
> to, bo to bezsensu"...
Bo to jest spam....


Spam? :) SPAM? :) Gdzie? Proszę, wytłumacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak lubicie platformówki to czemu nie macie konsol ? Na PC poza Raymanem nie ma nic ciekawego.

Takie serie jak Super Mario, Sonic, Crash Bandicot (z PSXa), Jak and Daxter, Ratchet and Clank, Rayman to kwintesencja tego co najlepsze w tego typu grach. Do tego można dodać jeszcze kilka perełek w postaci Super Froga czy Ghosts''n Ghouls.

Kangurek Kao czy Claw to tylko średniaki a Another World czy nowe PoP to takie platformówki jak ze mnie ksiądz. ;)

Ja szczególną estymą darzę pierwszy Super Mario Bros z NES`a (na tym się wychowałem wiele lat temu), Super Froga z Amigi, Crasha z PSX`a, Donkey Kong Country z Nintendo 64 (i GBA) oraz Sonica z Dreamcast`a.
W niedalekiej przyszłości muszę zagrać w Sonica i New Super Mario Bros na DS`ie i nowego Raymana na Wii. Dobry platformer to kwintesencja gier wideo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:02, Thorongil napisał:

> > Czemu nikt na tym forum nie lubi rozmawiać? ;) Co wdam się z kimś w dyskusję, to
od razu
> "kończmy
> > to, bo to bezsensu"...
> Bo to jest spam....

Spam? :) SPAM? :) Gdzie? Proszę, wytłumacz...

Do rozmowy jest chat (którego nie nawidze) albo programy typu Gadu-Gadu. To jest forum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 22:14, PAPISHON napisał:

> > > Czemu nikt na tym forum nie lubi rozmawiać? ;) Co wdam się z kimś w dyskusję,
to
> od razu
> > "kończmy
> > > to, bo to bezsensu"...
> > Bo to jest spam....
>
> Spam? :) SPAM? :) Gdzie? Proszę, wytłumacz...
Do rozmowy jest chat (którego nie nawidze) albo programy typu Gadu-Gadu. To jest forum !!


Sugerujesz, że forum nie jest do rozmawiania?

I wciąż nie wiem, gdzie wykryłeś spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 23:25, PAPISHON napisał:

Sugeruję że forum nie jest chatem. Kończmy już z tym bezsensownym "gadaniem" nie na temat.



Doskonale wiem, że forum nie jest chatem, ale jak to się ma do dyskusji? Drugi raz nie odpowiedziałeś: gdzie ty widziałeś spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 00:18, PAPISHON napisał:

Jak dla mnie gadanie teg typu jest spamem. Skończmy już to ładne napisawszy głupie pogauszki.


Ale gdzie w pierwszych postach był spam? :]

[Jasna sprawa, nie musisz odpowiadać.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gex i wyszystko jasne
a po za tym to Rayman(jako seria bo nie wiem która z części jest najlepsza), kangurek kaom i-ninjam another world, prince of persia (też jako seria), mario i tak mógłbym długo jeszcze wymieniać
PS przepraszam że nie wymieniłem prehistoryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:13, PAPISHON napisał:

W tym temacie wypisujemy najlepsze Waszym zdaniem gry platformowe :)


Tak w wielkim skrocie to:

1. Superfrog
2. Fury of the Furries
3. Flashback

Kolejnosc na prawde nie istotna. Kazda z tych gier zasuguje by byc w pierwszej trojce gier platformowych wszechczasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować