Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w modach piszczy #3 - Skyrim Special Edition, Civilization VI, Fallout 4

12 postów w tym temacie

Sorki, u mnie działało prawidłowo i myślałem, że mnie trollujecie ;p dopiero teraz odpaliłem na innym kompie i się okazało, że link się wykoleił;/ dzięki za info, już powinno działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ekran ultrawide 21:9 (2560:1080) Skyrim SE nie obsługuje takich monitorów ani rozdzielczości. Co jest żenujące jak na produkcje tak znanego studia. Kilka dni walczenia na forach i udało się to jakoś ogarnąć modami ale oczywiście używanie modów wyłącza osiągnięcia. Normalnie super !!! Dobrze że jest i mod na to. Czekałem na tą wersje ale ręce normalnie opadją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: "mody" odblokowujące achievementy są według regulaminu Steam nielegalne (chociaż jestem ciekaw dlaczego Steam się tym nie interesuje?). Ponieważ modyfikacja nie tylko ingeruje w mechanikę zapisanych stanów gier, ale także "nadpisuje" komendy wysyłane przez Steam w celu sprawdzenia czy gramy na zmodowanej wersji, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taka ciekawostka: "mody" odblokowujące achievementy są według regulaminu Steam nielegalne
No nawet mnie nie strasz? Ja już sobie zassałem szybkie wydobywanie rudy (normalne jest... nienormalne), lepszą widoczność tychże, podświetlanie nieprzeczytanych książek oraz brak loga Beth przy uruchamianiu gry. To mi w zupełności wystarczy, ale głupio by było dostać za to... bana? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taka ciekawostka: "mody" odblokowujące achievementy są według regulaminu Steam nielegalne
> (chociaż jestem ciekaw dlaczego Steam się tym nie interesuje?). Ponieważ modyfikacja
> nie tylko ingeruje w mechanikę zapisanych stanów gier, ale także "nadpisuje" komendy
> wysyłane przez Steam w celu sprawdzenia czy gramy na zmodowanej wersji, czy nie.

Moja wina ze nie mogę grać w grę na monitorze 21:9 ? Twórca ma w du... odbiorców produktu i dzisiejsze standardy. Nie czuje się winy uczucia modu który umożliwia mi granie w nominalnej rozdzielczości mojego monitora i naprawiajacego popsuty HUD w rozdzielczości 2560:1080 (cześć interfejsu jest niewyswietlana). Nie ingeruje w ten sposób w tempo rozgrywki ani rowoj postaci itp. Więc nie uważam że z tego powodu mam być karany brakiem osiągnięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Taka ciekawostka: "mody" odblokowujące achievementy są według regulaminu Steam nielegalne
>
> > (chociaż jestem ciekaw dlaczego Steam się tym nie interesuje?). Ponieważ modyfikacja
>
> > nie tylko ingeruje w mechanikę zapisanych stanów gier, ale także "nadpisuje" komendy
>
> > wysyłane przez Steam w celu sprawdzenia czy gramy na zmodowanej wersji, czy nie.
>
>
> Moja wina ze nie mogę grać w grę na monitorze 21:9 ? Twórca ma w du... odbiorców produktu
> i dzisiejsze standardy. Nie czuje się winy uczucia modu który umożliwia mi granie w nominalnej
> rozdzielczości mojego monitora i naprawiajacego popsuty HUD w rozdzielczości 2560:1080
> (cześć interfejsu jest niewyswietlana). Nie ingeruje w ten sposób w tempo rozgrywki ani
> rowoj postaci itp. Więc nie uważam że z tego powodu mam być karany brakiem osiągnięć
>
> > Taka ciekawostka: "mody" odblokowujące achievementy są według regulaminu Steam nielegalne
>
> No nawet mnie nie strasz? Ja już sobie zassałem szybkie wydobywanie rudy (normalne jest...
> nienormalne), lepszą widoczność tychże, podświetlanie nieprzeczytanych książek oraz brak
> loga Beth przy uruchamianiu gry. To mi w zupełności wystarczy, ale głupio by było dostać
> za to... bana? :/
>
Nie, to miałem na myśli. Raczej "unlocker" achievów i modyfikacje samego Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, to miałem na myśli. Raczej "unlocker" achievów i modyfikacje samego Steam.
Tak właściwie to jest raczej deblocker niż unlocker: unlocker byłby wtedy, gdy po jego użyciu achiki nagle by się nam pojawiły na koncie - tutaj jest po prostu walka z debilnym wymysłem firmy, bo co mają mody, których ja używam do achików? Kompletnie nic, bo nie wpłyną na żaden z tych jakie można zdobyć w Skyrim SE... Swoją drogą ciekawe czy w przypadku użycia modów Beth (BTW: ciągle wywala mnie do Pulpitu, gdy wybieram opcję Mods w menu...) również zdobywanie achików przestaje być możliwe? Ktoś ma info na ten temat? Czy blokowanie następuje w przypadku użycia modów z Nexusa czy ogólnie wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować