Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infinite Warfare - kupno gry w sklepie Windowsa 10 to multiplayerowe samobójstwo

8 postów w tym temacie

MS będzie musiał szybko naprawić ten problem, jest to na tyle duże utrudnienie, że prawdopodobnie nie przejdzie bez echa. Aktualnie programiści są zapewne zajęci usuwaniem ostatniej luki w zabezpieczeniach Win 10, ale myślę, że chwilę na naprawę tak ''drobnego'' growego problemu też znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> MS będzie musiał szybko naprawić ten problem, jest to na tyle duże utrudnienie, że prawdopodobnie
> nie przejdzie bez echa. Aktualnie programiści są zapewne zajęci usuwaniem ostatniej luki
> w zabezpieczeniach Win 10, ale myślę, że chwilę na naprawę tak ''drobnego'' growego problemu
> też znajdą :)

Tylko to nie pomysł MS...

Proponuję uaktualnić informację -> http://www.windowscentral.com/call-duty-coming-windows-store-not-without-some-drawbacks

W skrócie słowa MS: "We support cross-play between devices and platforms for partners who want to enable it."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2016 o 10:48, MisioKGB napisał:

MS będzie musiał szybko naprawić ten problem, jest to na tyle duże utrudnienie, że prawdopodobnie
nie przejdzie bez echa. Aktualnie programiści są zapewne zajęci usuwaniem ostatniej luki
w zabezpieczeniach Win 10, ale myślę, że chwilę na naprawę tak ''drobnego'' growego problemu
też znajdą :)

To nie problem Microsoftu a Activision, które używa Steamowego API w multi w wersji Steamowej. Równie dobrze możesz mieć pretensje, że gra na Xboksie nie łączy się z PSNem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > MS będzie musiał szybko naprawić ten problem, jest to na tyle duże utrudnienie,
> że prawdopodobnie
> > nie przejdzie bez echa. Aktualnie programiści są zapewne zajęci usuwaniem ostatniej
> luki
> > w zabezpieczeniach Win 10, ale myślę, że chwilę na naprawę tak ''drobnego'' growego
> problemu
> > też znajdą :)
> To nie problem Microsoftu a Activision, które używa Steamowego API w multi w wersji Steamowej.
> Równie dobrze możesz mieć pretensje, że gra na Xboksie nie łączy się z PSNem.

Ahh no to Acti szybko będzie musiało problem naprawić bo hajs sam się nie zrobi, wybaczcie za ignorancję, nieobeznany w temacie jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2016 o 14:04, MisioKGB napisał:

Ahh no to Acti szybko będzie musiało problem naprawić bo hajs sam się nie zrobi,

Hajs się zrobi na Steamie, a o Windows Store za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie głupie posunięcie. Po co wydają grę na WS, skoro prawie nic z tego nie zarobią (niska sprzedaż + zapewne zwroty pieniędzy niezadowolonych graczy). Ehhh, Acti... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować