Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiciel Sony wypowiedział się na temat No Man`s Sky

6 postów w tym temacie

Taaaaa, starają się. Ale nie nad grą, tylko nad wyciągnięciem jak największej ilości pieniędzy od nieświadomych graczy.

Tak trudno im choć raz przyznać się, że zrobili błąd hype''ując tą grę? A tak się pogrążają jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak trudno im choć raz przyznać się, że zrobili błąd hype''ując tą grę? A tak się pogrążają
> jeszcze bardziej.

To ludzie zrobili błąd hype''ując się nią. Ja już po drugim trailerze czy pokazie widziałem, że pokazują wciąż jedno i to samo i będą mymły. I do samej premiery nie mogłem się nadziwić, czym ludzie się tak jarają. I miałem rację.

Sam nawet chętnie kieeedyś zagram, ale jak wyjdzie jakaś edycja deluxe, gdzie choć trochę to usprawnią i ulepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie, boże widzisz i nie grzmisz.

Tu nie jest problemem że gra okazała się słaba tylko że WSZYSTKICH okłamywano i do tego badziew dali za PEŁNĄ cenę. To jest problem. Gdyby to wydali z napisem Wczesny dostęp i np. trochę niższą kwotę to nie było by ŻADNEJ zadymy.

Klientów nie interesuje że twórcy są ambitny i chcieli dobrze. Tylko interesuje by dobrze poinformowano o produkcje i podjęli decyzje wtedy o kupnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za brednie, boże widzisz i nie grzmisz.
>
> Tu nie jest problemem że gra okazała się słaba tylko że WSZYSTKICH okłamywano i do tego
> badziew dali za PEŁNĄ cenę. To jest problem. Gdyby to wydali z napisem Wczesny dostęp
> i np. trochę niższą kwotę to nie było by ŻADNEJ zadymy.
>
> Klientów nie interesuje że twórcy są ambitny i chcieli dobrze. Tylko interesuje by dobrze
> poinformowano o produkcje i podjęli decyzje wtedy o kupnie.

No tak, jakbym kupił kolejny TV i dowiedział się, że twórcy chcieli tam wsadzić fajną matrycę OLED, ale niestety im nie wyszło, ot takie ambicje mieli, choć w ulotce OLED jest jak byk wpisany - to bym się też zdenerwował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"HG starało się wytrwać w swojej wizji". To brzmi trochę jak branżowy nekrolog. Ale "ścieżka gry oczyszczającej" to już czysta metafizyka. Jest w tym jakaś mroczna tajemnica. Nie tylko Sony, ja też bym nie chciał na niej nikogo usadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować