Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi otwarta beta Ghost Recon: Wildlands. Gra "może być rewolucyjna"

14 postów w tym temacie

Wiecie co, czytam recenzje i felietony i myślę sobie, że potraficie pisać fajne teksty.

Teraz widzę dwa "newsy" od Ubi, "fenomalne wyniki", "może być rewolucja" i po prostu mnie mdli i odechciewa mi się w ogóle zaglądać na gram.pl.

Żadnej rewolucji nie będzie, ale nieważne.
NAKRĘCAMY HYPE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiecie co, czytam recenzje i felietony i myślę sobie, że potraficie pisać fajne teksty.
>
> Teraz widzę dwa "newsy" od Ubi, "fenomalne wyniki", "może być rewolucja" i po prostu
> mnie mdli i odechciewa mi się w ogóle zaglądać na gram.pl.
>
> Żadnej rewolucji nie będzie, ale nieważne.
> NAKRĘCAMY HYPE!

Chciałbym koledze tylko uświadomić jedną rzecz - to strona INFORMACYJNA. To są tzw "newsy", dzięki którym jesteś na bieżąco ze światem gier. To, co wziąłeś w cudzysłów to nie jest prywatne zdanie autora (bo pisząc newsy trza być obiektywnym, wiem, bo sam jestem dziennikarzem) tylko cytat twórcy gry. A zabronisz twórcom dobrze wypowiadać się o swoich grach? Albo zabronisz redaktorom gram.pl pisać to, co należy do ich obowiązków w pracy? Błagam.
Swoją drogą jeśli uważasz, że takie teksty jak "może być rewolucja" nakręcają hype to nie chcę wiedzieć ile kasy musiałeś przewalić na kaszanę. Jestem jedynym, który ma gadanie developerów gdzieś i sam musi w coś zagrać by się dowiedzieć czy faktycznie gra będzie "rewolucyjna"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tej gry nie porównywał do The Devision bo to zła reklama. The Devision było w ostatnich latach grąz najbardziej zmarnowanym potencjałem.

Żałuje że ta gra tak tragicznie była rozwijana i taką słabą zawartość miała bo klimat był fenomenalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najlepsze w sobotnim poranku? To, że można sobie zrobić na spokojnie jajko z bekonem, kawę i usiąść wygodnie na fotelu czytając najnowsze newsy na GRAMie oraz komentarze naszych wspaniałych gramowiczów rywalizujących ze sobą od zarania dziejów - czyli od powstania tej strony :)

Wracając do tematu, GR zapadło mi w pamięci dzięki dwóm bardzo fajnym taktycznym FPSom Advanced Warfare. Przy pierwszej części byłem świeżo po zmianie PC i zostałem po prostu oczarowany tym co się dzieje na ekranie. Wildlands właśnie troszkę przypomina mi AW. To może być dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Może być" jest słowem kluczowym. Typowy, żałosny marketing od Ubisyfu - "nie możemy powiedzieć, że gra będzie rewolucją, bo jak już wydamy nasze gówienko, to prasa i gracze zje*** nas po całości. Dlatego napiszemy "może być" - wtedy napalimy typowych fanboyów i jednocześnie będziemy kryci ... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1. Ubisoft + Sanbox = szrot ;)
> 2. Beta styczeń/luty = bugfest

I czego narzekasz na bety?
Dzięki nim wiem co kupować. Dla przykładu pokochałem For Honor i bedzie kupiony w dniu premiery.Battlefield 1 czekałem na recki,bo beta średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak to jest kolejny kolos na glinianych nogach ze słabym systemem rozwoju postaci bugi + marna imitacja raidu ze sztucznie zawyżony systemem trudnosci bo kontentu bedze tyle co kot na płakal bo reszta do dlc a jak wyjdze dlc to gra będzie martwa sory ale ja wysiadam kupiłem the division + season pass pieniądze wyrzucone w błoto ubisoft zrobiłby lepiej nowego splinter cella albo prince of persia a nie czaska te gnioty i promuje markom toma clancy''ego dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak to jest kolejny kolos na glinianych nogach ze słabym systemem rozwoju postaci
> bugi + marna imitacja raidu ze sztucznie zawyżony systemem trudnosci bo kontentu bedze
> tyle co kot na płakal bo reszta do dlc a jak wyjdze dlc to gra będzie martwa sory ale
> ja wysiadam kupiłem the division + season pass pieniądze wyrzucone w błoto ubisoft zrobiłby
> lepiej nowego splinter cella albo prince of persia a nie czaska te gnioty i promuje markom
> toma clancy''ego dramat

Tak jest, Sam Fisher bądź nasz Książe Persji to byłoby coś. Właśnie ogrywam na TV Duszę Wojownika i powiem Ci, jest cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> lepiej nowego splinter cella albo prince of persia a nie czaska te gnioty i promuje markom
> toma clancy''ego dramat
Splinter Cell należy przecież do tych "gniotów", ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować