Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 10 spowalnia. Większy wzrost w październiku miał Windows 7

17 postów w tym temacie

Nowe procki intela będą obsługiwane tylko przez Win 10 spośród windowsów. Już MS znajdzie sposób by wszystkich zmusić do przejścia na Win 10, więc o przyszłość tego systemu bym się nie martwił.

A w międzyczasie oswajam się z linuxem. Mam nadzieję, że Win 7 będzie ostatnim windowsem, którego używam prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro taka super hiper promocja (darmowa aktualizacja) nie przekonała ludzi do przesiadki na W10 to ciężko będzie M$ ludzi do tego OSa przekonać. Nawet psucie starszych OSów (np. dziwne aktualizacje z telemetrią do W7) najwyraźniej nie pomaga. Co za peszek ;] Ale nie ma tego złego... może część ludzi odkryje, że na Windowsach świat systemów operacyjnych się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaskać może środowisko Linuxa, bo wielu ludzi już zmieniło system, a jeszcze wielu zmieni. Nie będzie tak, że Linux nagle stanie się dominujący, czy nagle zyska kilkadziesiąt procent rynku, ale zyska i to widocznie. No i klaskać może AMD, bo nowe procki będą obsługiwane tylko przez Win 10, ale Intela, więc każdy, kto będzie chciał mieć wybór wybierze AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś jeszcze uważa, że Microsoft znajdzie sposób, by zmusić ludzi do przejścia na
> W10? Bo ciągle nie wiem.

Jak najbardziej się zgadzam z wszystkimi wypowiedziami powyżej, to pazerna firma która jak trzeba zarżnie wszystkie swoje wcześniejsze projekty żeby najnowszy wcisnąć na siłę...
(Ciekawe czy mój One będzie dla nich taki ważny za rok jak wydadzą tego "scorpio"? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jedziecie po tej firmie. Nigdy nie miałem z nią problemów, tak samo z Windowsem 10, najlepszy system jaki miałem. Dziwi was, że nie wspierają starych wersji i stawiają na swój najnowszy system? A po ilu miesiącach przestaje być wspierane np Ubuntu? Bo z tego co wiem po kilku miesiącach i tylko LTR może liczyć na 2/3 lata wsparcia.
Dużo krzyku o to, że firma chce iść do przodu. Mają wszystko oddawać za darmo, żeby ludzie byli zadowoleni? Jakbyście prowadzili taką firmę to istniałaby ona dla dobroczynności? Oczywiście, że dla kasy.
Poza tym, jak nie chcecie to nie używajcie : ) Kiedyś się plułem o to tak jak wy, ale w końcu przejrzałem na oczy i wolę ich produkty od produktów Googla i Apple''a oraz Linuxy na PC które już na zawsze pozostaną bardzo niszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że głównym spadkiem procent jest ostatnia duża aktualizacja 10, która u mnie np. zepsuła więcej niż poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, jakie narzekania. A najwięcej krzyczą ci, co i tak na Windowsie siedzą. Jako gracz nie wyobrażam sobie siedzenia na innym systemie. A W10 jest bardzo dobry. I jest to ostatni system MS, dziesiątka po prostu będzie wciąż rozwijana więc prędzej czy później i tak wszyscy się przesiądą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś jeszcze uważa, że Microsoft znajdzie sposób, by zmusić ludzi do przejścia na
> W10? Bo ciągle nie wiem.

Hahaha niech jeszcze z 5 osób napisze "tak jak koledzy wyżej..." bo też nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale jedziecie po tej firmie. Nigdy nie miałem z nią problemów, tak samo z Windowsem 10,
> najlepszy system jaki miałem. Dziwi was, że nie wspierają starych wersji i stawiają na
> swój najnowszy system? A po ilu miesiącach przestaje być wspierane np Ubuntu? Bo z tego
> co wiem po kilku miesiącach i tylko LTR może liczyć na 2/3 lata wsparcia.
> Dużo krzyku o to, że firma chce iść do przodu. Mają wszystko oddawać za darmo, żeby ludzie
> byli zadowoleni? Jakbyście prowadzili taką firmę to istniałaby ona dla dobroczynności?
> Oczywiście, że dla kasy.
> Poza tym, jak nie chcecie to nie używajcie : ) Kiedyś się plułem o to tak jak wy, ale
> w końcu przejrzałem na oczy i wolę ich produkty od produktów Googla i Apple''a oraz Linuxy
> na PC które już na zawsze pozostaną bardzo niszowe.
Nie jest problemem to, że firma chce iść do przodu, ale to, że kierunek zmian, oraz stosunek do użytkownika, jest dla wielu nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to powiedzcie mądrale jaki OS jest lepszy od M$''a dla gracza na którym można by grać w najnowsze? i był przy tym łatwy w obsłudze jak Windows? NIE MA! i dla tego zwycięzcą pozostanie Windows... niestety ale jak bym miał wybór by od tego szpiegowskiego gunwa odejść to bym to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2016 o 15:02, Mich4elos napisał:

No to powiedzcie mądrale jaki OS jest lepszy od M$''a dla gracza na którym można by grać
w najnowsze? i był przy tym łatwy w obsłudze jak Windows? NIE MA! i dla tego zwycięzcą
pozostanie Windows... niestety ale jak bym miał wybór by od tego szpiegowskiego gunwa
odejść to bym to zrobił

Ostatecznie każdy musi sam wybrać co jest dla niego ważniejsze - własna prywatność i kontrola nad swoim kompem plus trochę kasy czy też dostęp do wszystkich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować