Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Call of Duty: Infinite Warfare gorsza niż Black Ops III

11 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2016 o 16:07, Fabiopirat napisał:

A szkoda, bo akurat kampania singleplayer w tej grze wyszła jak nigdy dotąd. Jest bardzo
dobra i długa. I zapewne bije te z BF1 i TF2.

Zapewne - znaczy, że nie grałeś... ?
O ile kampania w BF1 jest mocno średnia, tak już ta z TF2 mocno mnie wciągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, i ile trwa? 4h? Tu mam kampanie długą i walką jak w Mass Effect - mamy własny lotniskowiec, którym dowodzimy, latamy własnym myśliwcem itp. itd. W tej wersji CoD naprawdę czuć powiew świeżości. Ale to wina Acti, że sprzedaż jest taka a nie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kampania to nie wszystko, ta gra jest nastawiona na multi, a to leży. Czekałem na tą grę ale jej nie kupię (wystarczyła mi otwarta beta). Multi jest...dziwne. Latanie, bieganie po ścianach, super bronie, lasery, specjalne kombinezony...to nie jest to czego oczekuje od CODa. Pozostaje mieć nadzieje że twórcy w końcu zobaczą że obrali złą drogę i wrócą na tą właściwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania CoD jest bardzo długa, 12-15h więc w tym przypadku multi dla mnie może leżeć. BF1 czy TF2 ewidentnie nastawiony jest na multi i to widać właśnie w singlu, który nie dość, że trwa 4-5h, to w dodatku w BF1 i mapy i elementy są przeniesione z multi.
Dlaczego piszesz, że to nie jest to, czego oczekuje się od CoDa? Pierwsze CoDy, to była druga wojna światowa, więc jak wyszedł CoD4 i kolejne, to też powinno być, że to nie jest to, czego oczekuje się od CoDa. My się tak po prostu przyzwyczailiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kampania CoD jest bardzo długa, 12-15h więc w tym przypadku multi dla mnie może leżeć.
> BF1 czy TF2 ewidentnie nastawiony jest na multi i to widać właśnie w singlu, który nie
> dość, że trwa 4-5h, to w dodatku w BF1 i mapy i elementy są przeniesione z multi.
> Dlaczego piszesz, że to nie jest to, czego oczekuje się od CoDa? Pierwsze CoDy, to była
> druga wojna światowa, więc jak wyszedł CoD4 i kolejne, to też powinno być, że to nie
> jest to, czego oczekuje się od CoDa. My się tak po prostu przyzwyczailiśmy.


Facet, co ty za kłamstwa rozpowszechniasz? Jakie 12-15h?

https://www.youtube.com/watch?v=gUTB8dITRn0

Proszę, ledwo 5h z czego połowa to cutscenki, a gameplay dużo zmian nie ma (chyba, że liczy się inny rodzaj granata)

Zacytuję jeden komentarz z tego filmu, bo idealnie opisuję całokształt tego singla

Couple things after watching this:
1).4 hours for a singleplayer campaign is a joke,even for COD standards.
2).The whole sci-fi setting had some actual potential,but the writing is a joke too.
3).The robot,Ethan,has more personality then all human characters,combined!
4).The singleplayer campaign is more cut scenes,with some gameplay interrupting them. 5).The Earth forces are lead by fucking morons,who have no grasp of concepts like ''''tactics'''',their main strategy is:''''let''s just storm in head-on and get ourselfs killed,because sacrifice is awesome.'''' Specially Reyes is a total idiot.
6).The Martian forces are also complete morons,they managed to cripple the Earth fleet,with one blow,minus 2 battleships.Then,instead of putting a blockade of Earth,starving them out and do some occasional orbital bombardement and raids and hunting down the 2 last ships,they just retreat and do nothing.Well,they''re lead by Jon
Snow,who is a good lad,but also a dumbass,so no wonder.
7).The ending suck donkey balls. The depressing is,this could have been a good singleplayer campaign,if they had put some effort into it,for example they could have put in lots of side missions,which would affect the story in different ways etc. But hey who gives a shit,people buy this for multiplayer only,right?

Tak, CoD nie jest nastawiony na multi, ehem. Chociaż w sumie to faktycznie, bo jest tak mało nastawiony na multi, że to kolejny Black Ops 3, tylko w innym settingu i bardziej Pay2Win

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie kuźwa 4h, skoro na liczniku mam 4h a nie mam jeszcze 1/4 gry. Pewnie, jak ktoś gra na najniższym poziomie trudności to pewnie tak (chociaż i w to wątpię). W jakich Ty czasach żyjesz, żeby wierzyć we wszystko, co jest na YouTube. Wiesz, Fallout 1 można przejść w ciągu 10 minut a Fallout 2 można przejść w 12 minut. Co z tego, skoro ludzie mają po 100h w tych grach. Wiedźmin 3 ponoć jest na 49h. Ja mam już 120h a jeszcze nie skończyłem Skellige (dopiero co do Kaer dojechałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przeleciałem ten filmik pobieżnie. A gdzie misje poboczne? Gościu zrobił ewidentnie tylko
> wątek poboczny.

A jak liczyles czas kampanii w bf1 to wliczales misje poboczne typu zbieranie dziennikow i wypelnianie wyzwan kodeksu na trudnym poziomie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować