Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1 największą premierą w historii DICE

9 postów w tym temacie

Kretyńska gra, jak pozostałe części. Praktycznie większość czasu spędzasz na oczekiwaniu aż przestanie się trząść obraz. A trzęsie się od spadających z wszystkich stron pocisków i bomb. Mogliby odpuścić i nie dodawać piechoty w tej grze, po prostu zrobić jeszcze głupszą grę samymi pojazdami. Pojazdy poruszają się ciszej od żołnierzy, celujesz w kogoś aż tu nagle, z tyłu puka cię ktoś w ramie lufą od czołgu.
BF to gra z gatunku Running FPS. Jeśli chcesz grac w ataku żołnierzem, to musisz bezustannie biec, nie wolno Ci się zatrzymywać. Jeśli się zatrzymasz to w przeciągu kilku sekund może: wlecieć w ciebie samolot, ewentualnie samolot może zrzucić na ciebie bomby, mogą spaść na ciebie pociski z moździerzy, może strzelać do ciebie czołg, strzelają do ciebie snajperzy , spadają na ciebie granaty, strzela do ciebie ogromny statek (pancernik) ewentualnie inna machina wojenna, w każdej chwili możesz dostać szablą od gracza poruszającego się konno, może wjechać w ciebie jakiś pojazd, może pojawić się błąd DIRECT X i gra się zawiesi. Teamwork w BFach, medycy nie leczą bo nie mają na to czasu, amunicję uzupełniasz poprzez śmierć i ponowne odrodzenie, trzy osoby zdobywają obiekty/cele, pozostali nie mają na to czasu.
Respawn? Gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz, na kim chcesz, w kim chcesz. Coś jak w grze Portal, tyle że bez żadnego sensu. Nie wiem jak wy ale ja kupiłem BF1 Direct X Error Edyszyn. Ta edycja powstała w przy współpracy trzech firm, EA, DICE i NVIDIa, w ten sposób zachęcają do nabycia najnowszych kart graficznych.
Edycja jest limitowana, spiesz się jeśli chcesz większych doznań. Oficjalny wątek dotyczący tej edycji: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38131/directx-function-error-nvidia-still-no-fix-update-please-7-11-16-20-27-cest/p260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kretyńska gra, jak pozostałe części. Praktycznie większość czasu spędzasz na oczekiwaniu ..

No tak, bo przecież gra FPS powinna się skupiać na staniu w miejscu i strzelaniu jak z plutonu egzekucyjnego. Co do pojazdów - ja je słyszę, może po prostu udaj się do laryngologa. Respawn masz tylko na członkach drużyny i w wyznaczonych punktach (chyba, że grasz w trybie z gołębiami albo w dominacji). Jeśli gra Ci się nie podoba to wróć do CoD''a (zakładam, że to Twoja ulubiona strzelanka :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kretyńska gra, jak pozostałe części. Praktycznie większość czasu spędzasz na oczekiwaniu
> ..
>
> No tak, bo przecież gra FPS powinna się skupiać na staniu w miejscu i strzelaniu jak
> z plutonu egzekucyjnego. Co do pojazdów - ja je słyszę, może po prostu udaj się do laryngologa.
> Respawn masz tylko na członkach drużyny i w wyznaczonych punktach (chyba, że grasz w
> trybie z gołębiami albo w dominacji). Jeśli gra Ci się nie podoba to wróć do CoD''a (zakładam,
> że to Twoja ulubiona strzelanka :P ).

Zakładać to się możesz ze swoja mamą gimbusie. Pewnie nie miałeś okazji przejmować obiektu który wymaga od gracza, dłuższego przebywania na niewielkim obszarze. Pewnie jesteś z tych kamperów sterczących z moździerzem albo kampiącym na końcu mapy ze snajperką, jednym z tych nieudolnych za których tacy dobrzy gracze jak ja odwalają całą robotę. Słyszysz pojazdy bo 99% twojej gry odbywa się w roli kierowcy. Pełno takich dzieciaków jak ty nie zauważa braku sensu w tej grze, bo się na niej wychowali i innej rozgrywki w gatunku FPS nie zaznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie ten Twój płacz. Masz zwyczajnie problem z grą zespołową i... z zebraniem zespołu. Mam sporo znajomych. Zawsze 1-2 gra wieczorem. Wchodzimy jako drużyna i jako drużyna gramy.

- wydajemy rozkazy i prosimy o rozkazy, podążając za nimi mamy więcej ekspa
- skupiamy się na zdobywaniu punktów
- mamy ciągły resuply

ZAWSZE kończymy jako najlepszy albo prawie najlepszy zespół w meczu. Snajperzy to nie problem. Czołgi to nie problem. Moździerze to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kretyńska gra, jak pozostałe części. Praktycznie większość czasu spędzasz na oczekiwaniu
> aż przestanie się trząść obraz. A trzęsie się od spadających z wszystkich stron pocisków
> i bomb. Mogliby odpuścić i nie dodawać piechoty w tej grze, po prostu zrobić jeszcze
> głupszą grę samymi pojazdami. Pojazdy poruszają się ciszej od żołnierzy, celujesz w
> kogoś aż tu nagle, z tyłu puka cię ktoś w ramie lufą od czołgu.
> BF to gra z gatunku Running FPS. Jeśli chcesz grac w ataku żołnierzem, to musisz bezustannie
> biec, nie wolno Ci się zatrzymywać. Jeśli się zatrzymasz to w przeciągu kilku sekund
> może: wlecieć w ciebie samolot, ewentualnie samolot może zrzucić na ciebie bomby, mogą
> spaść na ciebie pociski z moździerzy, może strzelać do ciebie czołg, strzelają do ciebie
> snajperzy , spadają na ciebie granaty, strzela do ciebie ogromny statek (pancernik) ewentualnie
> inna machina wojenna, w każdej chwili możesz dostać szablą od gracza poruszającego się
> konno, może wjechać w ciebie jakiś pojazd, może pojawić się błąd DIRECT X i gra się zawiesi.
> Teamwork w BFach, medycy nie leczą bo nie mają na to czasu, amunicję uzupełniasz poprzez
> śmierć i ponowne odrodzenie, trzy osoby zdobywają obiekty/cele, pozostali nie mają na
> to czasu.
> Respawn? Gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz, na kim chcesz, w kim chcesz. Coś jak
> w grze Portal, tyle że bez żadnego sensu. Nie wiem jak wy ale ja kupiłem BF1 Direct X
> Error Edyszyn. Ta edycja powstała w przy współpracy trzech firm, EA, DICE i NVIDIa, w
> ten sposób zachęcają do nabycia najnowszych kart graficznych.
> Edycja jest limitowana, spiesz się jeśli chcesz większych doznań. Oficjalny wątek dotyczący
> tej edycji: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38131/directx-function-error-nvidia-still-no-fix-update-please-7-11-16-20-27-cest/p260
Czyli jak podczas pierwszej wojny światowej, biegniesz giniesz, nie biegniesz też zginiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Kretyńska gra, jak pozostałe części. Praktycznie większość czasu spędzasz na
> oczekiwaniu
> > ..
> >
> > No tak, bo przecież gra FPS powinna się skupiać na staniu w miejscu i strzelaniu
> jak
> > z plutonu egzekucyjnego. Co do pojazdów - ja je słyszę, może po prostu udaj się
> do laryngologa.
> > Respawn masz tylko na członkach drużyny i w wyznaczonych punktach (chyba, że grasz
> w
> > trybie z gołębiami albo w dominacji). Jeśli gra Ci się nie podoba to wróć do CoD''a
> (zakładam,
> > że to Twoja ulubiona strzelanka :P ).
>
> Zakładać to się możesz ze swoja mamą gimbusie. Pewnie nie miałeś okazji przejmować obiektu
> który wymaga od gracza, dłuższego przebywania na niewielkim obszarze. Pewnie jesteś z
> tych kamperów sterczących z moździerzem albo kampiącym na końcu mapy ze snajperką, jednym
> z tych nieudolnych za których tacy dobrzy gracze jak ja odwalają całą robotę. Słyszysz
> pojazdy bo 99% twojej gry odbywa się w roli kierowcy. Pełno takich dzieciaków jak ty
> nie zauważa braku sensu w tej grze, bo się na niej wychowali i innej rozgrywki w gatunku
> FPS nie zaznali.
Już po pierwszym zdaniu widać kto tu nie ukończył 18 lat. Co do mojej gry:
- najwięcej czasu spędziłem jako szturmowiec, czyli zazwyczaj jestem na pierwszej linii
- podczas gry na operacjach nie raz stałem w grupce przejmując np. bunkry i ginąc od nalotu, ale nie płaczę z tego powodu
- na 100h które już przegrałem może z 10 było w pojazdach (mam chyba tylko 1 gwiazdkę lekkim czołgiem)
- moździerzem mam dokładnie 7 zabić (dla porównania nożykiem i szarżą z bagnetem mam w sumie 90)
Także Panie "dobry graczu", może wcale nie jesteś taki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2016 o 14:56, Arhoz napisał:

Zakładać to się możesz ze swoja mamą gimbusie. Pewnie nie miałeś okazji przejmować obiektu
który wymaga od gracza, dłuższego przebywania na niewielkim obszarze. Pewnie jesteś z
tych kamperów sterczących z moździerzem albo kampiącym na końcu mapy ze snajperką, jednym
z tych nieudolnych za których tacy dobrzy gracze jak ja odwalają całą robotę. Słyszysz
pojazdy bo 99% twojej gry odbywa się w roli kierowcy. Pełno takich dzieciaków jak ty
nie zauważa braku sensu w tej grze, bo się na niej wychowali i innej rozgrywki w gatunku
FPS nie zaznali.


Degrad -1 - za obraża nie innych osób, które mają inne zdanie od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować