Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Geniusz na każdym froncie - recenzja Call of Duty: Modern Warfare Remastered

13 postów w tym temacie

Przez tyle lat głównym zarzutem wobec CoD był brak innowacji i wydawane co rok tego samego. Teraz wychodzi remaster MW i niektórzy mało co w majty nie narobią z ekscytacji. Po prostu śmiać mi się chce.

Pamiętam ten poziom w Prypeci, ale jako najbardziej debilny, żenujący i nudny etap w całej grze, jeżeli nie historii FPSów. Leżysz w trawie po kostki, ruscy są tak blisko, że prawie z buta w ryj dostaniesz ale i tak nikt cie nie widzi. Może to być "prawdopodobnie jeden z najlepszych etapów w dziejach elektronicznej rozrywki" dla kogoś kto lubi dusić ''W'' przez kilkanaście minut w drugiej ręce trzymając browara.

W 2005 wyszedł HL2 i F.E.A.R i myślałem sobie wtedy jak fantastyczne, innowacyjne rzeczy będą musiały pojawić się w przyszłości. W 2007 pojawił się Stalker, Bioshock no i CoD MW, który zabił FPSy i zmiótł wszystko jeśli chodzi o multi oprócz Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przez tyle lat głównym zarzutem wobec CoD był brak innowacji i wydawane co rok tego samego.
> Teraz wychodzi remaster MW i niektórzy mało co w majty nie narobią z ekscytacji. Po prostu
> śmiać mi się chce.
>
> Pamiętam ten poziom w Prypeci, ale jako najbardziej debilny, żenujący i nudny etap w
> całej grze, jeżeli nie historii FPSów. Leżysz w trawie po kostki, ruscy są tak blisko,
> że prawie z buta w ryj dostaniesz ale i tak nikt cie nie widzi. Może to być "prawdopodobnie
> jeden z najlepszych etapów w dziejach elektronicznej rozrywki" dla kogoś kto lubi dusić
> ''W'' przez kilkanaście minut w drugiej ręce trzymając browara.
>
> W 2005 wyszedł HL2 i F.E.A.R i myślałem sobie wtedy jak fantastyczne, innowacyjne rzeczy
> będą musiały pojawić się w przyszłości. W 2007 pojawił się Stalker, Bioshock no i CoD
> MW, który zabił FPSy i zmiótł wszystko jeśli chodzi o multi oprócz Battlefielda.
>
>
Jak robią już jakieś COD w kosmosie i inne dziwne rzeczy to ludzie wolą już to co było kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> śmiać mi się chce.
> W 2007 pojawił się Stalker, Bioshock no i CoD
> MW, który zabił FPSy i zmiótł wszystko jeśli chodzi o multi oprócz Battlefielda.

ach Stalker czyli strzelaj 20 magazynów z 5m do bandyty i módl się ze bo zabijesz, fabuła jak sraka- nudna ale jak się skończy to czujesz , że to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie chcieli innowacji, ale myślę że po prostu twórcy najnowszego CoD poszli w złym kierunku. Zamiast polepszać mechanikę gry, dopracowywać nowe ciekawe mapy, lekko poprawić realizm itp. po prostu poszli w przyszłość bo tam mają większe pole do popisu jeżeli chodzi o gadżety. W ostatniej odsłonie CoD:BO3 (PS4) mimo wielu łatek nigdy nie dopracowano tego że gdy jesteś pod ostrzałem to nawet o tym nie wiesz. Nie słyszysz świstu kul ani nawet jak te koło Ciebie uderzają w ścianę. Czy "kultowa" strzelalnka może sobie na to pozwolić? Widać w dzisiejszym świecie ważniejsze jest żeby dało się latać, biegać po ścianach i żeby były "fajne" kolorowe kamuflaże na giwerki. Kamuflaż ma z definicji maskować, a jak maskuje się różowa broń? Takie coś nam sprzedają w tych czasach i oby te czasy szybko przeminęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > śmiać mi się chce.
> > W 2007 pojawił się Stalker, Bioshock no i CoD
> > MW, który zabił FPSy i zmiótł wszystko jeśli chodzi o multi oprócz Battlefielda.
>
>
> ach Stalker czyli strzelaj 20 magazynów z 5m do bandyty i módl się ze bo zabijesz, fabuła
> jak sraka- nudna ale jak się skończy to czujesz , że to już koniec.
>
> > śmiać mi się chce.
> > W 2007 pojawił się Stalker, Bioshock no i CoD
> > MW, który zabił FPSy i zmiótł wszystko jeśli chodzi o multi oprócz Battlefielda.
>
>
> ach Stalker czyli strzelaj 20 magazynów z 5m do bandyty i módl się ze bo zabijesz, fabuła
> jak sraka- nudna ale jak się skończy to czujesz , że to już koniec.
Paaaanie, polecam używanie celownika, ja grając w stalkera nie miewałem zbyt dużych trudności ze strzelaniem, już znacznie gorzej było z kasą i ekwipunkiem, zawsze czegoś brakowało. To po części jeden z pierwszych post apo survivali (pomijając, że post apo to jest tylko w zonie bo reszta świata ma się dobrze) i w nim zawsze chodziło o klimat. Oczywiście nie były to gry wybitne pod względem technicznym ale mimo to potrafiły i w sumie nadal potrafią przykuwać do fotela na długie godziny. To dla mnie nawet nie zrozumiałe dlaczego moją ulubioną częścią jest czyste niebo skoro gry przez liczne błędy ukończyć nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że materiał sponsorowany. Widać że grane na PS4. Recenzja bardzo jednostronna. Nie pojawił się ani jeden negatywny aspekt który jest poruszany przez tysiące wkurzonych konsumentów. Single może i dobrze odświeżony, ale multi to absolutna, okrojona porażka. Konsolowcy pewnie chwalą bo nigdy nie mogli poczuć największego smaczku w COD 4.

Remastered oferuje:
- Fov do 80
- FPS cap 90, w singlu 125
- Brak modów dzięki którym cod w ogóle jeszcze żyje na rynku
- Co za tym idzie brak promoda
- Brak serwerów dedykowanych społeczności
- Zmieniony balans który leży, jugg jest za mocny, m16 z asystą celowania to przesada, - - - zwiększony scope sway na snajpach bez powodu.
- Brak konsoli
- Brak configu
- Brak edytora map
- Nie da się bounceować
- Okropna grafika w multi. Raven zakamuflowało brzydkie i zarazem zbyt detaliczne. Dodano bloom żeby każda mapa świeciła jakby miało dojść do zrzutu bomby atomowej.
- Wymuszona akceleracja

Zabrano absolutnie wszystko, co przyczyniło się do ogromnej popularności coda na pc o której konsole mogły tylko marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2016 o 17:25, BaznaiRedgar napisał:


> śmiać mi się chce.
> W 2007 pojawił się Stalker, Bioshock no i CoD
> MW, który zabił FPSy i zmiótł wszystko jeśli chodzi o multi oprócz Battlefielda.


ach Stalker czyli strzelaj 20 magazynów z 5m do bandyty i módl się ze bo zabijesz, fabuła
jak sraka- nudna ale jak się skończy to czujesz , że to już koniec.


Może ty nie potrafisz trafić w bandziora z 5m, ale nie każdy jest tak beznadziejny. Dlaczego winić za to grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widać że materiał sponsorowany. Widać że grane na PS4. Recenzja bardzo jednostronna.
> Nie pojawił się ani jeden negatywny aspekt który jest poruszany przez tysiące wkurzonych
> konsumentów. Single może i dobrze odświeżony, ale multi to absolutna, okrojona porażka.
> Konsolowcy pewnie chwalą bo nigdy nie mogli poczuć największego smaczku w COD 4.
>
> Remastered oferuje:
> - Fov do 80
> - FPS cap 90, w singlu 125
> - Brak modów dzięki którym cod w ogóle jeszcze żyje na rynku
> - Co za tym idzie brak promoda
> - Brak serwerów dedykowanych społeczności
> - Zmieniony balans który leży, jugg jest za mocny, m16 z asystą celowania to przesada,
> - - - zwiększony scope sway na snajpach bez powodu.
> - Brak konsoli
> - Brak configu
> - Brak edytora map
> - Nie da się bounceować
> - Okropna grafika w multi. Raven zakamuflowało brzydkie i zarazem zbyt detaliczne. Dodano
> bloom żeby każda mapa świeciła jakby miało dojść do zrzutu bomby atomowej.
> - Wymuszona akceleracja
>
> Zabrano absolutnie wszystko, co przyczyniło się do ogromnej popularności coda na pc o
> której konsole mogły tylko marzyć.


Dzięki za tego posta, bo już się podjarałem po artykule ale na szczęście trafiłem, na Twój komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heeeeeej chyba ktoś tu zapomnial o optymalizacji ...remaster jaki Infinite warfare maja ogromne problemy ze stutteringiem. Większość graczy na całym swiecie skarzy się na to ze na gtx 1080 i 980 a także na 970 nie mogą pograc bo im skacze. Mam to samo i się zapytuje kto to puscil w swiat no kto? A activision radośnie mowi ze będzie patch, chociaż znając problemy będzie 100 patchow. Druga sprawa... dlaczego redaktorzy nie testują tej gry po katem wydajności mam wrazenie ze ktoś to odaplil i wylaczyl a recke napisał z dupy.. żeby na gtx 980 i 16 gb ramu nie moc pograc bez przeszod skandal. O ile remaster jeszcze jest na silniku advaced warfare to infinite już całkowicie rozpierdala się na każdym sprzeci,e zwłaszcza na wypasionym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować