Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zwróci środki za zakup Call of Duty: Infinite Warfare w Windows Store

11 postów w tym temacie

> Liczba powala, nie ma co. Cóz, dobrze, że na razie MS oddaje kasę za grę, gorzej jak
> już się mu odwidzi.

Ja nadal nie rozumiem, kto grę ewidentnie Steamową kupuje w Windows Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Liczba powala, nie ma co. Cóz, dobrze, że na razie MS oddaje kasę za grę, gorzej
> jak
> > już się mu odwidzi.
>
> Ja nadal nie rozumiem, kto grę ewidentnie Steamową kupuje w Windows Store.

Ewidentnie steamową? Raczej ewidentnie konsolową - procent graczy coda ogólnie na pecetach jest dużo niższy niż na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> > Ja nadal nie rozumiem, kto grę ewidentnie Steamową kupuje w Windows Store.
>
> Ewidentnie steamową? Raczej ewidentnie konsolową - procent graczy coda ogólnie na pecetach
> jest dużo niższy niż na konsolach.

Sporo osób nie stać na nowe kompy te 3500-4500zł trzeba dać na coś co pociągnie 2-3 lata dlatego ludzie biorą konsole za 1200 i tak to wygląda w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest kwestia tego czy stać czy nie. Tylko tego że konsole są wygodniejsze i stabilniejsze
>

Wygodniejsze? Stabilniejsze? W jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To nie jest kwestia tego czy stać czy nie. Tylko tego że konsole są wygodniejsze
> i stabilniejsze
> >
>
> Wygodniejsze? Stabilniejsze? W jakim sensie?

No teraz to żartujesz? Wrzucam płytę i gram. Nie muszę nie wiadomo ile czekać, pobierać, instalować itp. itd. Pewnie, że stabilniejsze. Ile gier na konsole nie odpala się w ogóle? Myślę, że nie ma takiej gry. A na PC? W praktycznie każdej grze setki ludzi ma problem z jej uruchomieniem.

@Giermeq
Chodziło mi o to, że jak kupisz wersję pudełkową na PC, to dostajesz klucz do Steam a nie do Windows Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To nie jest kwestia tego czy stać czy nie. Tylko tego że konsole są wygodniejsze
> i stabilniejsze
> >
>
> Wygodniejsze? Stabilniejsze? W jakim sensie?
W takim sensie wygodniejsze, że na konsoli wkładasz płytę i grasz. Żadnego szukania sterowników, podmieniania plików czy modyfikacji rejestru. Nie musisz się zastanawiać, czy Twój sprzęt/wersja systemu czy inne biblioteki dadszą radę. Gra musi działać po włożeniu płyty i działa. Stabilniejsze, bo gry są pisane wtedy pod jeden konkretny sprzęt i jeśli coś spowalnia albo się wiesza to jest to wina lenistwa programistów i nikt Ci nie powie, że na Twoim sprzęcie może spowalniać, wieszać się, nie działać płynnie bo masz np. kartę muzyczną zbyt starą (autentyczna odpowiedź ze wsparcia technicznego jednej z gier na PC) i musisz sobie wymienić sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze, że chociaż Microsoft w tej sytuacji pokazał się z dobrej strony. Ciekawe co na
> to Activision.

Ale co ma tu Acivision do tego? Jeżeli miałbym kupić Infinite Warfare to na pewno był kupił ze Steama lub wersję pudełkową, która też posiada klucz do Steama, lub kupiłbym w każdym innym cyfrowym sklepie... gdzie wszyscy mają klucze do Steama. Nigdy by nie przyszło mi do głowy, aby kupić to w Windows Store. Tam to mogę kupić GoW czy ReCore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować