Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda nie będzie preludium dla kolejnej trylogii

10 postów w tym temacie

Cieszy mnie to, że gra jest tworzona jako całość z zakończeniem pozwalającym na zrozumienie historii jako całości. Aczkolwiek lekki cliff-hanger pozostawiający furtkę dla kolejnych części na pewno nie byłby odebrany z niesmakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One shot? Mi w to graj. Co do DLC do Inkwizycji to nie widzę dla tego wątku miejsca w podstawce. Podstawa była zaplanowana z konkretnym początkiem i konkretnym zakończeniem. DLC Intruz było tylko rozszerzeniem i dopowiedzeniem kilku rzeczy, a szczerze to wolałbym o tym przeczytać w książce z serii niż dostać takie DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi uwierzyć w to że BioWare lub EA nie chcieliby kontynuować tak cennej i znoszącej złote jajka serii. Moim zdaniem coś nie wypaliło fabularnie i nie są zadowoleni z tego ludzie z BW więc porzucają jakąkolwiek bezpośrednią kontynuację. No bo kto dzisiaj robi pojedyncze tytuły AAA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przed premierą Andromedy pojawi się coś na styl "Dragon Age Keep" to pewnie kontynuacja się pojawi.

Bo przecież nie możemy zapomnieć jak ludzie z BW pisali że DAK będzie miał wpływ na rozgrywkę w kolejnej częsci DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciężko mi uwierzyć w to że BioWare lub EA nie chcieliby kontynuować tak cennej i znoszącej
> złote jajka serii. Moim zdaniem coś nie wypaliło fabularnie i nie są zadowoleni z tego
> ludzie z BW więc porzucają jakąkolwiek bezpośrednią kontynuację. No bo kto dzisiaj robi
> pojedyncze tytuły AAA?

Dokładnie tak. Albo ściemniają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować