Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W przyszły weekend zagramy za darmo w Overwatch

15 postów w tym temacie

Co kto lubi. Ja tam spędziłem tyle godzin że mi 300 leveli wskoczyło. Gra ogromnie wciąga. A blizzard nowości daje za frajer a unlocki to kosmetyka. Mól ulubiony fps na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli blizzard notuje spadki w populacji OW skoro robią darmowy weekend :) Tak myślałem. Gra dla typowych grinderów, jest mało elementów do utrzymania uwagi odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli blizzard notuje spadki w populacji OW skoro robią darmowy weekend :) Tak myślałem.
> Gra dla typowych grinderów, jest mało elementów do utrzymania uwagi odbiorcy.

Nie ma to jak wyciąganie daleko idących wniosków dysponując w zasadzie szczątkowymi informacjami. Przede wszystkim spadki populacji nie są w tym przypadku ważne bo gra jest buy2play a nie oparta na subskrypcjach, już dawno zwrócił się koszt produkcji czy utrzymania serwerów. Ci co chcieli kupić kupili, takie promocje są skierowane głównie do ludzi, którzy do tej pory nie byli zainteresowani produktem lub nie mieli okazji go wypróbować. Sam nie jestem fanem OW, ale gra przyciągnęła masę ludzi, wciąż wzbudza spore zainteresowanie, ale jak w przypadku każdej gry online, baza graczy kurczy się po premierze po czym osiąga stabilny poziom do czasu pojawienia się dodatkowej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Overwatch fajna gra ale tak na 2-3 mecze i za parę dni zaś :P
Jakbym miał w niej spędzić dajmy 4 godziny gry bez przerwy to by mnie szlak trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2016 o 14:11, Pajonk78 napisał:

Chyba Wy zagracie. :P Mnie wystarczy to co ograłem w becie i więcej tego gó... produktu
kijem nie ruszę...


Dzieki za, jak zawsze, bardzo wartosciowy komentarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2016 o 06:01, Pajonk78 napisał:

> Dzieki za, jak zawsze, bardzo wartosciowy komentarz :)
Cieszy mnie natomiast, że Twój tak wiele wniósł do tematu, jak zawsze...


Moj przynajmniej nie byl na poziomie gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2016 o 06:01, Pajonk78 napisał:

> Dzieki za, jak zawsze, bardzo wartosciowy komentarz :)
Cieszy mnie natomiast, że Twój tak wiele wniósł do tematu, jak zawsze...


Moj przynajmniej nie byl na poziomie gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moj przynajmniej nie byl na poziomie gimnazjum.
Mimo tego:
1. Nie na temat.
2. Bez polskich znaków diakrytycznych i ktoś taki innym zarzuca "komentowanie na poziomie gimnazjum".
3. Zanim spróbujesz po kimś pojechać (nieudanie zresztą) zwróć uwagę czy sam nie dałeś ciała tak jak w tym przypadku. :P
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechac? Ty naprawde rozumujesz I dzialasz w takich kategoriach? Wpierw piszesz debilny post, o gownianej grze, ktora tak mocno Ci sie nie podoba ze musisz wylac swoje zale na forum. Pozniej z kolei piszesz calkiem normalny, jak na Ciebie, przemyślany obronny post. Przyznaj sie te 78 w nicku to iq? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli blizzard notuje spadki w populacji OW skoro robią darmowy weekend :) Tak myślałem.
> Gra dla typowych grinderów, jest mało elementów do utrzymania uwagi odbiorcy.
Gra utrzymuje tylu graczy ilu miała, niczego nie traci wręcz przeciwnie ZYSKUJE graczy bo jest po prostu dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować