Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Infinite Warfare rozczarowaniem? Te statystyki są wymowne

9 postów w tym temacie

Gra się nie przyjęła na PC ponieważ niektórzy pamiętają stare ''zagrywki'' Infinity Ward z MW2, MW3 i Ghosts jak to banowano ludzi bez powodu, zamiast walczyć z hakerami. W ghosts nie było FOV slidera przez 3 miechy co było śmieszne i wywoływało u wielu wymioty (tak jak w MW2, MW3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi się trudno. Sam nie byłem kompletnie zainteresowany. BO3 kupiłem w promocji tylko dlatego że kilku znajomych regularnie w to grało. Ale gra mnie nie zachwyciła. Okropnie krótki TOK (time to kill) sprawia że wszystko sprowadza się do tego kto kogo szybciej zauważy. Wolałem Battlefielda ale ten niestety ostatnio dawał ciała raz za razem (BF4 to była tragedia a Hardline to już dno).

Ostatnio jednak się skusiłem i kupiłem Battlefield 1 no i dalej pocinam w Overwatch. Nowy BF całkiem fajny ale kurcze strasznie dużo snajperów. I zaskoczyli mnie totalnie skórkami. To strata czasu. Dodatkowo są przyznawane w najśmieszniejszy sposób. Jeżeli jesteś w czymś najlepszy podczas meczu to masz niemal gwarantowane że dostaniesz BOX. Więc masa graczy może grać przez kilka dni i nie dostać nic a jak wiesz co robisz i umiesz wykorzystać system - masz box niemal co mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IW fajna kampania ale multi wygląda na YT jak kalka najgorszych części, tzn dużo się dzieje malutkie mapy i dziwaczne dodatki do broni itp, z drugiej strony w BO3 nie skończyłem nawet kampanii, totalnie mi nie podeszła. Przygoda z CoD dobiegła końca dla mnie wraz z MW3, potem równia pochyła. Największy strzał w stopę, to nie tyle wydanie remastera, który wiadomo zabierze graczy najnowszej części ale ten dziwaczny podział Steam - WS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować