Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer – wystartowała oficjalna strona!

64 postów w tym temacie

Norbi 14 raczej ze mozesz grac na klawierce a i nawet w korkach mozesz grac! ;) jezu co to za ludzie przyleza na turnieje co nawet w ani jednym turnieju sceny PESa nie brali udzialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo...Wreszcie turniej w PES 5??!!Ranger Ty nawet nie wiesz co piszesz...w PES 5 bylo juz prawie 20 turnieji w calej Polsce...zapraszam na undergroundowe forum www.psxextreme.info dzial PES/WE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam , ja jestem bardzo zawiedziony dyskryminacja graczy PCtowych .. Wszystkie duze turnieje rozgrywane sa na PS2 , wielu graczy PESA nie ma PS2 , tylko komputery i chcialoby pograc w turnieju (w tym ja i kilku znajomych) .
Czy jest to duzym problemem zrobic turniej na PCtach ? Przeciez to bedzie duzy zysk dla producenta i reklama dla serwisu , czy sklepu .

a co do tego , ze nie da sie grac na klawiaturze... DA sie , tylko trzeba umiec i chciec. I niech mi ktos powie , ze grac nie umie bo gram na klawiaturze (mam pada ale zawsze gralem na klawiaturze) . Pozdrawiam i zycze powodzenia w turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@thmc - wiesz grac mozna, bo i ja umiem sobie np w pracy na laptopiku zagrac meczyk, ale moim zdaniem mozna sobie predzej polamac paluszki nizli zagrac tak samo jak na padzie, pozatym na klawiaturze masz ograniczona ilosc przyciskow jaka mozesz nacisnac, sprobuj np biec po skosie w dol i strzelic, wiekszosc klawiatur nie przyjmie "rozkazu" i nie oddasz strzalu, albo sprobuj zrobic koleczko al''a Zidane. Klawiatura to nie to samo... Na padzie komputer dostaje odemnie srogie baty, praktycznie nie podchodzac pod moja bramke, a jak gram na klawiaturze to i czasem nawet gola strzeli... Pozatym ja jestem zadowolony iz wogole turniej jest w PESa i co wiecej Mistrzostwa Polski... Niewazne iz na PSX2 - sam gram na PC, na przejsciowce USB-PSX i na padzie Dual Shock 2, wiec mi to rybka iz turniej jest na konsoli, na PC nie zrobia, gdyz PES w glownej mierze jest gra konsolowa, na PC to jedynie konwersja... Dlatego chyba nigdy nie bedzie turnieju na PC. Ale problem jest prosty do rozwiazania: kupuj pada PSX2 graj na PC a gdy jest turniej smigasz juz ze swoim padem i grasz na konsoli... Pozdro dla maniakow ;) ciekawe czy wszystkim chetnym uda sie zapisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co niemają pada(czyli ja), poprostu wygrać ten turniej dostaniesz PSX2, gre PES5 i pada :)

I jak ktoś niema PADA to znaczy że nawet niema co wybierać się na ten turniej?? Ide tam też z kumplem i bratem. Kumpel też niema pada, a brat to chyba wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pada, ale dziala na analogu tylko jedna gałka i dodatkowo nie chodzi do końca ;/
nie oplaca mi sie kupowac nowego pada , albo tego z ps2 dla jednej gry :) na klawie potrafie zrobic ruletke :p kwestia wprawy :) no i pokonuje kumpla ktory gra na padzie ,a gral w lidze pesa4 (byl nawet wysoko)
a moze jednak pojedziemy razem z nim .. on ma pada , ja sie ucze grac na padzie .. tylko przejsciowka ;/

a turniej pesa 5 na PC sami sobie zrobimy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja nie mam Playstation tylko gram na PC i sie wcale nie dziwie ze sa turnieje na PS2 skoro na kompie prawie kazdy gra na padzie. Ja tez nie mam pada a ja jade z kolegami (bedzie nas ok. 5-6) i nikt nie ma pada ale pozyczymy od kogos 3 pady i bedziemy mieli 3 pady na sześciu i styka :) hehe dozobaczenia w MOKOTOWIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak czytam wasze komentarze to mi sie cos robi. NIE mozna grac na klaiaturze bo to turniej ps2 a jaosobiscie nei widziałem klawiatury na ps2.Zapisybeda od 9 a urniej zacznie sie o 10.Poczytajcie dokłanie regulamin tam wszystko pisze.Zal mi troche ze tylko 120 osob .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIA NASTEPUJACE:
1.Czy Trzeba Miec Wlasnego Pada ?

2.Czym Gramy Klubami czy Reprezentacjami ?

Prosze o odpowiedz na forum lub poprzez gg: 8043271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to jakiś gościu z CDPROJEKTu napisze czy trza mieć własnego PADA. Bo niewiem czy się wybirać czy nie !!!

I gra się tylko reprezentacjami. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w regulaminie jest napisane ze pad moze byc pozyczony ale ja chcialbym wziac udzial i co?? pada n turniej se bde kupowal!? jak ja ps2 nie mama to po co mi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie ludzie. Ja ide i kajś jeszcze z 7 kumpli. Nikt niema PSX2, a tym zwłaszcze PADA. Znamy dwóch gości co mają PADA, ale myśłicie że nam pożyczą:(. To jak. Niemamy szans ???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i juz po Warszawskich eliminacjach... Troche zamieszania przy zapisach z samego rana, spore grono osob bylo juz o godzinie 8 pod galeria mokotow, lacznie ze mna, wpuszcili nas dopiero o 9, a zapisy gdzies tak 9:40, czesc osob nie zdazyla sie zapisac, bo za pozno przyszli. 12 stanowisk, srebrne PSXy2, monitory gdzies hmm kolo z 19cali LCD Manty, szkoda bo przydalyby sie jakies wieksze ekrany. Ogolnie pozytywne wrazenia ;) Dotarlem po wielu bojach w grupie, z ktorej wyszedlem na 2 miejscu, do 1/16 gdzie (wczesniej 1/32 silver gol w 15minucie dogrywki;) odpadlem w walce o 1/8 z Krono, dogrywka 3-3 o potem karne 3-1 ;( No coz bywa, ale na Warszawski final Mistrzostw Polski jade ;) Pozdro dla wszystkich i zapraszam do innych miast, potem i tak wszyscy spotkamy sie w Wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże problemy były z zapisami na turniej czy jak przyjdzie się wcześniej to nie ma problemu, i jak poziom w wawie, ja wybieram się do kraka. Gratulacje vince, że się dostałeś. Do jakiego momentu trzeba dojść aby pojechac na krajowy finał do wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować