• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
edix9

Ps4 Slim/Pro/Zwykle czy xbox one s / xbox one

Pytanie

Jak radzicie która konsole najlepiej kupić stosunek jakość/cenna ? na święta chce kupić i nie wiem która wybrać jestem zielony w kategorii konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ceny z Rtv Euro Agd (blisko mnie jest wiec biorę za przykład ten sklep).

Sony PlayStation 4 Pro - 1769zl
Sony PlayStation 4 Slim - 1299zł
Sony PlayStation 4 - 1 199zł


Xbox One + gra (Fifa 17) - 1 111 zł
Xbox One s + gra (Fifa 17) - 1 349 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

za malo danych, wez kostke z 6 polami, przypisz oferte/konsole do cyfry, cyfra ktora pozostaje wolna oznacza "kupie pozniej lub poczekam na informacje o nintento switch,

bo konsole roznia sie chociazby "grami eksluzywnymi", to jakie gry preferujesz moze wplynac na wybor konsoli. Roznia sie tez podejsciem do gier z poprzedniej generacji z starego xboxa (jak jest zgodnosc to wystarczy plyta i internet?) i ps3(by zagrac w gry z ps3 trzeba kupic wydanie na ps4 (czesto za normalna kwote) ?
a jeszcze wprowadzili "detale, szczegoliki, a przeciez diabeł tkwi w szczegolach " w samych konsolach, ze konsole od 1 firmy tez sie roznia, u MS/xbox troche mniej(a za rok troche bardziej za sprawa xbox Scorpio, o ktrorym malo co wiadomo), a u Sony/ps4 bardziej
bo ps4 podstawowa-pierwsza i wersja slim sa takie prawie takie same ale slim zuzywa mniej pradu i nie ma wyjście optyczne). a Ps4 pro to nowosc i w sumie tutaj zaczyna sie schody, bo pro wspiera "4K", ale wtedy trzeba miec telewizor 4k(szczegolow nieznam, ale jest kilka rodzajow 4k - kilka gier ma miec natywne 4k-takie prawdziwe 4k, wiekszosc bedziala miala inny 4K,), a jak nie masz takiego telewizora, a jak gra wspiera pro(stare gry nie musza, a nowe gry tak, ale kazde gra moze na inny sposob), to gra moze wygladac lepiej niz na pierwotnej p4 i ps4 slim, nawet na telewizorze nie4K.-chyba?
A no i w ps4 wprowadzili uzywanie HDR- tez zalezy czy masz to w telewizorze.
bedac swiadomym konsumentem ciezko mi zalecil jej kupno, bo ps4pro mialo premiere 3-4-5 dni temu i dopiero teraz wychodza rozne problemy.
bo xbox S jest troche mocniejszy od xboxa, ze gry lepiej dzialaja, nie wiem czy sa jeszcze jakies roznice w xboxach

Cenowo jakie oferta jest dobra -nie wiem-, bo rozne promocje sie nakladaja, jedni wysprzedaja zalegajace starsze modele ps4 lub ps4 slim, a xboxa tez moze zaczna, jesli nie zaczeli-zalezy do jakich sklepow patrzysz. bo ludzie patrza tez na amazona, gdzie za jakis czas moga byc promocje z okazji "czarnego piatku lub "cyber Monday"

Jak przeczytales to i tak powinnes poczytac jeszcze ten temat to co napisalem to raczej dopiero poczatek... szczegolnie jak chcialbys ps4pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować