Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3

9 postów w tym temacie

Nie ma co ciekawy materiał. Widać że CI Games stara się aby gracze nie zapomnieli o grze nawet po ogłoszeniu opóźnienia jej daty premiery. Ja czekam i takie materiały jeszcze bardziej przekonują mnie do tego że jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiał niestety ciężko dostępny, jednak z tego co udało mi się złapać w tej jakże głebokim oceanie informacji jakim jest internet to zaprezentowany fragment rozgrywki daje co najmniej wielkie nadzieje, że będziemy grali w naprawdę mało sprzyjających warunkach atmosferycznych. Nie jest to co prawda coś co przeszkodzi naszemu "zawodnikowi" na wykonanie misji, ale skutecznie mu utrudni. Graficznie wygląda bardzo dobrze. Parę rzeczy do poprawy jest, ale nie wpływają znacząco na samą zabawę. Czekamy na dalsze wieści, gdyż czytałem, że CI Games wybiera sie na PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciekaw jestem czy mnie się tez post zmultiplikuje, jak ostatnio i tobie] No faktycznie filmik ciężko dostępny, czego nie za bardzo, przyznam się bez bicia, rozumiem. Co rusz jakiś nowy link a po dwóch dniach padaczka i nowy:) Utajnione czy jak? No ale wazniejsza sprawa, ze na PS4 sie zmiescili z grą, a do tego - patrz wywiad tymińskiego dla gamedotu - potwierdzono wreszcie otwartym tekstem, bez piskorzenia, ze multiplayer bedzie. fajna sprawa i jedno i drugie. I trzecie w sumie też, bo zgryzik dla hejciarstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wreszcie jakas klimatyczna lokacja.
Hej, czy osoby które widziały ten materiał mogą proszę podlinkować ten gameplay? Nie wiem czemu, ale ja nie mogę go odtworzyć. Wyskakuje mi info, że film został usunięty na youtube. Z niecierpliwością czekam na więcej materiałów o SGW 3 a tu psikus. Jaram się tym, że będzie multi i gra pokaże się na play station experience, ale nie chcę ominąć żadnego materiału. Z góry dziękuję za wrzucenie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie istna komedia jest tym materiałem na youtubie, faktycznie. Niby miałem najpierw jeden link, potem drugi bo pierwszy nie działał, teraz nie działa ten drugi, to już nie ryzykuję. na profilu CIGames na fejsie nie ma tego filmiku? Może to wszystko jakies jest tajne czy co:)>? Co do multiplayera to za wiele konkretów jeszcze nie jest wiadomo, no ale przynajmniej pewne, że w jakiejs formie będzie. W jakiej, to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogubiłem z tymi filmikami, W każdym razie szwendając się po necie natrafiłem na filmik https://www.youtube.com/watch?v=c9ty8BtHTLI wydaje się że jest nowy, wiem na pewno że go nie widziałem wcześniej bo większość misji pokazywali w nocy a te są w dzień. Nawet fajnie im to wyszło pomimo jakiś tam niedociągnięć, Jestem ciekaw efektu końcowego.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2016 o 17:24, CodnameOutbreak napisał:

Ja już się pogubiłem z tymi filmikami, W każdym razie szwendając się po necie natrafiłem na filmik https://www.youtube.com/watch?v=c9ty8BtHTLI wydaje się że jest nowy, wiem na pewno że go nie widziałem wcześniej bo większość misji pokazywali w nocy a te są w dzień. Nawet fajnie im to wyszło pomimo jakiś tam niedociągnięć, Jestem ciekaw efektu końcowego.

Noooo... Nareszcie ktoś się postarał z linkiem. Wprawdzie cudów nie ma, bo odpalił mi za czwartym podejściem, kiedy juz chciałam po prostu sobie odpuscic temat, ale jednak poszedł;) ciekawa jestem na jak długo będzie chodził. Wielkie dzięki. Warto popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować