Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored 2 - pierwszy patch poprawiający wydajność na PC dostępny w wersji beta

7 postów w tym temacie

Niech pani zmieni ten nagłówek i nie wprowadza w błąd. Ten patch nie poprawia wydajności tylko problemy które, zdesperowani ludzie naprawili sobie sami w ciągu kilku godzin, a które zajęło wielkiej korporacji około tygodnia. Jak tak dalej będzie to grywalne to się stanie za 6 miesięcy, jak moj ukochany i posiadający specjalne miejsce w moim sercu Arkham Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem ale widziałem kilka testów wydajności i to jest kpina, powinny polecieć głowy. Na kartach AMD gra niegrywalna, a na mojej 1060tce ledwo ledwo. Procesor 100 procent, karta na pół gwizdka. To nie tylko ta gra, jest coraz gorzej. Mafia III dalej u mnie na 30 klatkach na najnowszym patchu. Deweloperzy serwują nam filmowe doznania, ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie grałem ale widziałem kilka testów wydajności i to jest kpina, powinny polecieć
> głowy. Na kartach AMD gra niegrywalna, a na mojej 1060tce ledwo ledwo. Procesor 100 procent,
> karta na pół gwizdka. To nie tylko ta gra, jest coraz gorzej. Mafia III dalej u mnie
> na 30 klatkach na najnowszym patchu. Deweloperzy serwują nam filmowe doznania, ręce opadają...

W Mafii III bardzo szybko można zrobić 60fps (zmieniasz dwa ustawienia na low, które WOGÓLE nie różnią się od tych, co high, są po prostu schrzanione i stąd problem). A co do Dishonored. Prawda jest też taka, że idTech nigdy nie był dobrym silnikiem. Od zawsze były z nim problemy. Dopiero idTech6 coś tam zmienił (Doom), ale wszystkie poprzednie gry miały z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2016 o 20:03, Fabiopirat napisał:

W Mafii III bardzo szybko można zrobić 60fps (zmieniasz dwa ustawienia na low, które
WOGÓLE nie różnią się od tych, co high, są po prostu schrzanione i stąd problem). A co
do Dishonored. Prawda jest też taka, że idTech nigdy nie był dobrym silnikiem. Od zawsze
były z nim problemy. Dopiero idTech6 coś tam zmienił (Doom), ale wszystkie poprzednie
gry miały z tym problem.


A Wolfenstein New Order? Całkiem nieźle działał na moim GTX960M.
RAGE początkowo miał problemy (ponoć) - ale po pewnym czasie działał na Low na staruteńkim GT120M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2016 o 20:03, Fabiopirat napisał:

Prawda jest też taka, że idTech nigdy nie był dobrym silnikiem. Od zawsze
były z nim problemy. Dopiero idTech6 coś tam zmienił (Doom), ale wszystkie poprzednie
gry miały z tym problem.


No nie, nie jest to prawda.

Tak po za tym, to trzeba było użyć UE4. Gra by wyglądała dobrze i nie byłoby by problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W Mafii III bardzo szybko można zrobić 60fps (zmieniasz dwa ustawienia na low, które
>
> > WOGÓLE nie różnią się od tych, co high, są po prostu schrzanione i stąd problem).
> A co
> > do Dishonored. Prawda jest też taka, że idTech nigdy nie był dobrym silnikiem. Od
> zawsze
> > były z nim problemy. Dopiero idTech6 coś tam zmienił (Doom), ale wszystkie poprzednie
>
> > gry miały z tym problem.
>
> A Wolfenstein New Order? Całkiem nieźle działał na moim GTX960M.
> RAGE początkowo miał problemy (ponoć) - ale po pewnym czasie działał na Low na staruteńkim
> GT120M.
>
>

Owszem, Wolf był nieźle zrobiony. Tam tak naprawdę wystarczało włączyć tą kompresję tekstur, żeby była płynna gra. Ale nie zmienia to faktu że id tech 5 jest silnikiem (dla graczy) po prostu nijakim. Wszystko jest tam jakieś "rozmemłane" nic nie jest ostre, a jeszcze to doczytywanie tekstur jest dziwne. Szóstka w DOOMie już robi robotę i jest bardzo miła dla oka. Na dodatek jeszcze na Radku 7850 mogłem w niego grać na Lowest, wyciągając niezły fps :D
A z Dishonored lepiej poczekać. Na dzień dzisiejszy gry na premierę nie są warte tych pokaźnych sumek, które trzeba za nie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować