Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 7 - zobacz nowy zwiastun

8 postów w tym temacie

Ogląda się całkiem przyjemnie, ale sam jakoś wielkiego parcia Na Tekkena już dawno nie odczuwam. Nawet na WGW ominąłem stanowisko w rozglądaniu się za co ciekawszymi kąskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czuję, jak hype train się rozpędza... Oby tylko się nie wykoleił. :P Choć w sumie o jakość
> "siódemki" jestem jakoś spokojny.

Myślę że hype minął większości osób. Kilka razy przesuwali premierę że szał już ucichł. Nie powiem kupie jak wyjdzie, ale aktualnie już nie mam takiego parcia jak miałem rok temu. Premiera była raz na koniec 2015 potem 2016, a teraz widnieje 2017 ehh. Pewnie zapomniał bym o tym tytule gdyby czasem nie jakieś screeny czy trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje jednak nigdy nie potrafiłem zrozumieć ''fenomenu'' tej gry. To samo tyczy się każdej wersji Fify czy kolejnej odsłony Simsów. Są na świecie rzeczy, które po prostu nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam: od kiedy Akuma wpisał się w kanon Tekkena? Skoro to jest zapowiedź Tekken 7, a nie kolejnego Tekken X Street Fighter, to co na zwiastunie robi "główny zły" z serii SF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo kumam: od kiedy Akuma wpisał się w kanon Tekkena? Skoro to jest zapowiedź
> Tekken 7, a nie kolejnego Tekken X Street Fighter, to co na zwiastunie robi "główny zły"
> z serii SF?

Zapewne zamieścili go przez przypadek. Głupi oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2016 o 23:44, Renchar napisał:

Myślę że hype minął większości osób. Kilka razy przesuwali premierę że szał już ucichł.
Nie powiem kupie jak wyjdzie, ale aktualnie już nie mam takiego parcia jak miałem rok
temu. Premiera była raz na koniec 2015 potem 2016, a teraz widnieje 2017 ehh. Pewnie
zapomniał bym o tym tytule gdyby czasem nie jakieś screeny czy trailer.

Zgadzam się, ale nie ukrywam, że nadal cieszę się jak dzieciak patrząc na kolejne trailery Tekkena. Jednak nie jest to priorytet wśród gier, na które czekam, więc obsuwy mi aż tak nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować