Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Golden Joystick Awards 2016: grą roku zostało Dark Souls III, trzy nagrody dla Wiedźmin 3: Krew i Wino

11 postów w tym temacie

Serio, Overwatch? Widzę że nadal panuje tradycja nie ważne jaka gra ważne że Blizzard. Zdecydowanie z tym Overwatch to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2016 o 21:58, Kuberman napisał:

> O widzisz, dzięki (choć Rozenek imho lepszy).
Lepszy, ale mniej popularniejszy. Więcej osób gra w angielskiej wersji niż polskiej.


Byś się zdziwił. Nawet padały pytania od zagranicznych graczy na forach jakie języki będą dostępne dla danego regionu bo chcieli grać po polsku z angielskimi napisami twierdząc, że angielski język psuje tej grze klimat :D I w sumie racja, bo psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludki, nie burzcie się. Od dawna wiadomo, że GJA ma dosyć średni poziom .

Ale Overwatcha się też tak nie czepiajcie, gram od premiery i gra zasługuje również na wiele, wciąż gra się przyjemnie bardzo, a blizzard dba o nią i o graczy dodając wciąż coś, dając poprawki i komunikując się ze wszystkimi. Wystarczy pograć trochę dłużej i samemu się przekonać o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia fenomen Dark Souls 3. Moje najgorzej wydane 180 zł w tym roku. Przecież to zwykły, nudny i prymitywny japoński slasher. Na ps2 wychodziły setki takich durnych gier i nikt ich nawet nie rozróżniał. Po prostu nie rozumiem dlaczego nagle jedna z nich stała się obiektem kultu, to jakiś absurd.

Overwatcha nie komentuję, bo nie grałem. Nie stwierdzę, czy gra jest zła, czy dobra, ale wygląda na jakąś zwykłą strzelankę dla dzieci. Blizzard stoczył się już ponad dekadę temu, wraz z WoWem, więc ja od dawna już nic od nich nie oczekuję i nie kupię.

Zdziwiła mnie jeszcze nagroda za Geralta, bo w wersji angielskiej jak dla mnie aktor strasznie przynudza. Ale wrażenia buduję w oparciu o krótki gameplay zestawiony z dobrymi wrażeniami z wersji polskiej. Wydaje mi się, że każdemu kto grał w polską wersję będzie tak na prawdę trudno to ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować