Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

24 postów w tym temacie

> Ostatnio szukali ludzi do projektu Diablo więc może to Diablo w wersji RPG coś jak wiedźmin
> :D
Tja, szukali ludzi do projektu Diablo i zrobili remake Diablo 1 w Diablo 3, na które szkoda nawet słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard kiedyś był marką. Teraz to komercja dla nabijania kasy. Gdzie czasy kiedy takie firmy miały pasję, kiedy chciały zrobić coś dla graczy, kiedy im po prostu zależało... Przykro się teraz patrzy na to co wydają. Pamiętam jeszcze czasy gdy wychodziły takie gry jak Diablo, Baldur''s Gate, Gothic, Drakan, Dungeon Kepper, Myth itd itd...To dopiero było coś ! Wiem, że "to se ne vrati" a tak szkoda. Czy ktoś z Was pamięta jeszcze miesięcznik Gambler? Wypady na giełdę komputerową taką jak w Katowicach, gdzie co chwile podchodził jakiś gość i pytał się czy nie chcesz kupić jakieś (pirackiej) gry. Gdzie informatyka jak i game daving raczkowały w naszym kraju. Coś niesamowitego. Najpiękniejsze czasy. Teraz jest wszystkiego pełno i nikt niczego nie szanuje. Pozdrawiam tych prawdziwych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszę sformułowanie "Prawdziwych graczy" to umieram ze śmiechu. Aha i pamiętam wszystko o czym piszesz ale to nic nie znaczy, wszystko idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Blizzard kiedyś był marką. Teraz to komercja dla nabijania kasy. Gdzie czasy kiedy takie
> firmy miały pasję, kiedy chciały zrobić coś dla graczy, kiedy im po prostu zależało...
> Przykro się teraz patrzy na to co wydają.


Oj jak to dobrze wiedzieć, że nie tylko ja widzę jak Blizzard się zeszmacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Blizzard kiedyś był marką.

Serio?

Hearthstone - deklasuje konkurencje na rynku gier karcianych
Diablo 3 - deklasuje konkurencje na rynku gier ARPG
Starcraft 2 - deklasuje konkurencje na rynku RTS
WOW - w dalszym ciagu najbardziej popularne MMO
Hots/Overwatch - może nie są na pierwszym miejscu, ale miliony ludzi codziennia gra w te gry.

Śmiem twierdzić, że Blizzard dalej jest marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grami to jak z życiem panowie, miłość również rodzi się z pasji, a po 20 latach małżeństwa to już po prostu przyzwyczajenie i ja śmiem twierdzić, że Blizzard to właśnie takie małżeństwo z 20 letnim stażem. : ) Ja pamiętam giełdy, pamiętam Amigę i pierwsze Pentiumy, to było i już nie wróci, trzeba iść dalej. Rynek gier jak każdy inny dostosowuje się do obecnych trendów na rynku, a one są, no cóż... po prostu inne niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z grami to jak z życiem panowie, miłość również rodzi się z pasji, a po 20 latach małżeństwa
> to już po prostu przyzwyczajenie i ja śmiem twierdzić, że Blizzard to właśnie takie małżeństwo
> z 20 letnim stażem. : ) Ja pamiętam giełdy, pamiętam Amigę i pierwsze Pentiumy, to było
> i już nie wróci, trzeba iść dalej. Rynek gier jak każdy inny dostosowuje się do obecnych
> trendów na rynku, a one są, no cóż... po prostu inne niż kiedyś.

Lepiej bym tego nie ujął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Blizzard kiedyś był marką.
>
> Serio?
>
> Hearthstone - gówniana, uproszona, coraz bardziej P2W minigierka z masą RNG (tak żeby się fajnie grało)
> Diablo 3 - słyszymy o tym tylko dlatego, że robił to Blizzard inaczej przeszło by bez echa. Słaby grindfest gdzie po śmierci respisz się w miejscu gdzie umarłeś (godmode? nic tylko grać!)
> Starcraft 2 - deklasuje konkurencje na rynku RTS
> WOW - w dalszym ciagu najbardziej popularne i najlepsze MMO jakie powstało i jakie jeszcze dłuuuugo (o ile w ogóle) nie powstanie.
> Hots/Overwatch - może nie są na pierwszym miejscu, ale miliony ludzi codziennia gra w
> te gry, co świadczy tylko o tym, że Blizzard jedzie tylko dzięki rzeszy fanbojów którą sobie kiedyś zjednał bo te gry nie mają kompletnie nic unikalnego co czyniło by je godnymi uwagi.
>
> Śmiem twierdzić, że Blizzard już nie jest jest marką.

Naprawiłem to za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hearthstone - deklasuje konkurencje na rynku gier karcianych
> Diablo 3 - deklasuje konkurencje na rynku gier ARPG
> Starcraft 2 - deklasuje konkurencje na rynku RTS
> WOW - w dalszym ciagu najbardziej popularne MMO
> Hots/Overwatch - może nie są na pierwszym miejscu, ale miliony ludzi codziennia gra w
> te gry.
>
> Śmiem twierdzić, że Blizzard dalej jest marką.

Z jednym rzeczywiście muszę sie zgodzić. Starcraft II wyszedł im znakomicie. Co do reszty to mam inne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z grami to jak z życiem panowie, miłość również rodzi się z pasji, a po 20 latach małżeństwa
> to już po prostu przyzwyczajenie i ja śmiem twierdzić, że Blizzard to właśnie takie małżeństwo
> z 20 letnim stażem. : ) Ja pamiętam giełdy, pamiętam Amigę i pierwsze Pentiumy, to było
> i już nie wróci, trzeba iść dalej. Rynek gier jak każdy inny dostosowuje się do obecnych
> trendów na rynku, a one są, no cóż... po prostu inne niż kiedyś.

To kiepiski z Ciebie mąż, naprawdę. Ja mam 12 lat stażu i jest tak jak na początku. Ale w głównej mierze, to od faceta zależy jak to się wszystko będzie toczyło. A skoro piszesz, że to przyzwyczajenie to po co jesteście razem? Nie ma nic gorszego niż przyzwyczajenie w małżeństwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Blizzard kiedyś był marką.
> >
> > Serio?
> >
> > Hearthstone - gówniana, uproszona, coraz bardziej P2W minigierka z masą RNG (tak
> żeby się fajnie grało)
> > Diablo 3 - słyszymy o tym tylko dlatego, że robił to Blizzard inaczej przeszło by
> bez echa. Słaby grindfest gdzie po śmierci respisz się w miejscu gdzie umarłeś (godmode?
> nic tylko grać!)
> > Starcraft 2 - deklasuje konkurencje na rynku RTS
> > WOW - w dalszym ciagu najbardziej popularne i najlepsze MMO jakie powstało i jakie
> jeszcze dłuuuugo (o ile w ogóle) nie powstanie.
> > Hots/Overwatch - może nie są na pierwszym miejscu, ale miliony ludzi codziennia
> gra w
> > te gry, co świadczy tylko o tym, że Blizzard jedzie tylko dzięki rzeszy fanbojów
> którą sobie kiedyś zjednał bo te gry nie mają kompletnie nic unikalnego co czyniło by
> je godnymi uwagi.
> >
> > Śmiem twierdzić, że Blizzard już nie jest jest marką.
>
> Naprawiłem to za Ciebie.
>
W porządku, to jest Twoje zdanie. Liczby jednak mówią same za siebie. A to, że konkurencji w zasadzie nie ma to już jest inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> piski z Ciebie mąż, naprawdę. Ja mam 12 lat stażu i jest tak jak na początku. Ale
> w głównej mierze, to od faceta zależy jak to się wszystko będzie toczyło. A skoro piszesz,
> że to przyzwyczajenie to po co jesteście razem? Nie ma nic gorszego niż przyzwyczajenie
> w małżeństwie!

W takim razie czekamy na raport za 8 lat! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard - firma, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Każda gra powyżej oczekiwań, albo spełnia je w minimalnym i wciąż zadowalającym stopniu. Nadal czekam na warcraft 4 i cos czuję ze w ciagu roku albo 2 lat zostanie zapowiedziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz, wydadzą tetrisa z warcrafta co najwyżej, za dużo kosztuje taka kontynuacja W3, a przecież widzisz, że oni teraz robią tylko skoki na kase i wydają gry jak najmniejszym kosztem z jak najmniejszą zawartością, tylko multiplayer i z kreskówkową grafiką bo to kosztuje najmniej roboty i pieniędzy a i tak przynosi zyski. NIE MA SZANS na dużą grę AAA od Blizzarda, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba kpisz, wydadzą tetrisa z warcrafta co najwyżej, za dużo kosztuje taka kontynuacja
> W3, a przecież widzisz, że oni teraz robią tylko skoki na kase i wydają gry jak najmniejszym
> kosztem z jak najmniejszą zawartością, tylko multiplayer i z kreskówkową grafiką bo to
> kosztuje najmniej roboty i pieniędzy a i tak przynosi zyski. NIE MA SZANS na dużą grę
> AAA od Blizzarda, nigdy.

Sól jest w Tobie mocna, drogi Hejteszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2016 o 09:52, Kaczy88 napisał:

> Blizzard kiedyś był marką.

Serio?

Hearthstone - deklasuje konkurencje na rynku gier karcianych
Diablo 3 - deklasuje konkurencje na rynku gier ARPG
Starcraft 2 - deklasuje konkurencje na rynku RTS
WOW - w dalszym ciagu najbardziej popularne MMO
Hots/Overwatch - może nie są na pierwszym miejscu, ale miliony ludzi codziennia gra w
te gry.

Śmiem twierdzić, że Blizzard dalej jest marką.


No jest i dlatego na ich gry jest taki hype. Problem w tym, że dla niektórych ich ostatnie produkcje to już nie to co było kiedyś, tylko uproszczone gry pod masowego odbiorcę.

Co do Starcrafta 2. Gra jest co najwyżej dobra, na pewno nie jest najlepszy RTS, chyba że ograniczymy się do esportu. Niestety, ale dla mnie Company of Heroes, to szczytowe osiągnięcie w tego typu grach i chyba ostatnia produkcja, którą można z czystym sumieniem określić jako AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować