Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

24 postów w tym temacie

Co do WoWa i Overwatcha to nie ma co dyskutować, że są najpopularniejsze, ale przy innych grach blizzarda trudno się zgodzić. Diablo jest zostało zdeklasowane przez Path of Exile, Starcraft nie ma żadnej konkurencji, bo nikt nie wydaje już RTS''ów przez popularność gatunku MOBA, a HotS jest martwy i nie ma żadnego podejścia do LoLa i Doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do WoWa i Overwatcha to nie ma co dyskutować, że są najpopularniejsze, ale przy innych
> grach blizzarda trudno się zgodzić. Diablo jest zostało zdeklasowane przez Path of Exile,
> Starcraft nie ma żadnej konkurencji, bo nikt nie wydaje już RTS''ów przez popularność
> gatunku MOBA, a HotS jest martwy i nie ma żadnego podejścia do LoLa i Doty.

Prawda jest taka, że gdyby inne studia miały taki budżet jak Blizzard i mogły wydać miliony na marketing to wierzcie mi lub nie, ale nawet najprostsza gra byłaby tak popularna jak WoW, Overwatch itp. Więc niech nikt nie wciska kitu, że te gry są wybitne... bo nie są !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Z grami to jak z życiem panowie, miłość również rodzi się z pasji, a po 20 latach
> małżeństwa
> > to już po prostu przyzwyczajenie i ja śmiem twierdzić, że Blizzard to właśnie takie
> małżeństwo
> > z 20 letnim stażem. : ) Ja pamiętam giełdy, pamiętam Amigę i pierwsze Pentiumy,
> to było
> > i już nie wróci, trzeba iść dalej. Rynek gier jak każdy inny dostosowuje się do
> obecnych
> > trendów na rynku, a one są, no cóż... po prostu inne niż kiedyś.
>
> To kiepiski z Ciebie mąż, naprawdę. Ja mam 12 lat stażu i jest tak jak na początku. Ale
> w głównej mierze, to od faceta zależy jak to się wszystko będzie toczyło. A skoro piszesz,
> że to przyzwyczajenie to po co jesteście razem? Nie ma nic gorszego niż przyzwyczajenie
> w małżeństwie!

Nie nie, ja żenię się za półtora roku w 2018, tutaj podałem przykład kogoś innego, jednak to osobista sprawa. btw mi w Blizzardzie brakuje aktualnie ślicznych prerenderowanych cut-scenek. Ostatnie CGI jakie mnie zachwyciło to oczywiście gotujący się w kotle miks filmów z drugiego Starcrafta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować