Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 140 tysięcy sztuk HTC Vive trafiło do użytkowników

7 postów w tym temacie

Już zamówienia przedpremierowe PS VR były liczone w setkach tysięcy sztuk. Sony dobrze utrafiło ze stosunkiem ceny do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoka cena i mały wybór gier.
Ja tam czekam na drugą generację tych urządzeń i czy ta technologie przyjmie się na szerszą skalę. OSVR zapowiada się całkiem dobrze. Microsoft ma wejść ze swoim stosunkowo tanim urządzeniem. Intel też coś kombinuje z rozwiązaniem bezprzewodowym. Nie ma co się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @fenr1r
>
> Technologia przyjmie się na szersza skalę, jeżeli ludzie będa gogle kupować, a nie czekać
> na niewiadomoco.

Ta, pod warunkiem, że będą normalne ceny a nie goole 5k a i komp do tego też za 5k. Sony wiedziało, co robi i jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @fenr1r
>
> Technologia przyjmie się na szersza skalę, jeżeli ludzie będa gogle kupować, a nie czekać
> na niewiadomoco.

Głupie gadanie, obecnie te gogle są marne, jakość obrazu daleko odbiega od moich oczekiwań wobec takiego sprzętu, ani za 3 tysiące ani nawet za połowę tej ceny bym tego nie kupił bo dla mnie nie jest to po prostu tego warte, jeżeli za 5-10 lat jakość produktu będzie odzwierciedlać jego cenę to wtedy mogę zastanowić się nad zakupem, jeśli jednak mam najpierw kupić 3 badziewne generacje żeby producent miał kasę na dobracowanie technologii to po prostu olewam taką technologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować