Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 grudnia Gearbox zapowie „coś ciekawego”

10 postów w tym temacie

> Biorąc pod uwagę że Border ostatni szału nie zrobił, DNF to była klapa a BR poległ przez
> Overwatch - nie czuje ekscytacji.
Ostatni Borderland, to był taki spin off. Ciekawostka dla fanów, a nie kontynuacja z prawdziwego zdarzenia. Zbyt bardzo (technologicznie) oparta na poprzedniej części. Jeśli zrobią Borderlands 3, które pozostawi klimat, będzie fabularnie mocno nawiązywać do poprzednich części, nie straci na fun''ie ze strzelania, poprawi grafikę i doda kilka nowości, to będzie bosko. Ekscytacja (w moim przypadku) występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio siedziałem jak na szpilkach, gdy padło hasło, że powstanie B3, który będzie dużo większy i lepszy. W końcu może się czegoś doczekam. Mam nadzieję, że to nie będzie tylko zapewnienie w stylu "Tak, Borderlands 3 powstaje" bo to już mówiono jakiś czas temu. Liczę na jakiś trailer, gameplay albo chociaż głupie screeny.
Graficznie nie musi być wcale lepiej bo i tak całość ma swój specyficzny styl, który nie wymaga dużych usprawnień. Mam tylko nadzieję, że za fabułę, postacie i wykreowania świata będą odpowiedzialni ci sami ludzie co przy B2. Bo to było wspaniałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej generacji brakuje Borderlands, więc "trójkę" przyjąłbym z otwartymi ramionami. Bo co innego mógłby planować Gearbox? Nowego Duke Nukema po wpadce z Forever (choć chciałbym ujrzeć zmartwychwstanie serii)? Obcego po wpadce z Colonial Marines (to przemilczę, bo Izolacja zrobiła to setki razy lepiej)? No chyba że to nowa marka. Zobaczymy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Biorąc pod uwagę że Border ostatni szału nie zrobił, DNF to była klapa a BR poległ
> przez
> > Overwatch - nie czuje ekscytacji.
> Ostatni Borderland, to był taki spin off. Ciekawostka dla fanów, a nie kontynuacja z
> prawdziwego zdarzenia. Zbyt bardzo (technologicznie) oparta na poprzedniej części. Jeśli
> zrobią Borderlands 3, które pozostawi klimat, będzie fabularnie mocno nawiązywać do poprzednich
> części, nie straci na fun''ie ze strzelania, poprawi grafikę i doda kilka nowości, to
> będzie bosko. Ekscytacja (w moim przypadku) występuje.

Przede wszystkim muszą poprawić model strzelania, bo ten z dwójki ssie, dlatego tak szybko odbiłem się od tej gry (jedynkę przeszedłem kilka razy). No i powinni dać jakieś bronie z wyglądu przypominające te dzisiejsze, bo od tego też się odbiłem. Twórcy Destiny i Infinite Warfare wiedzieli, że za bardzo nie mogą przesadzić i im się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować