Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Paladins skorzystało na porównaniach z Overwatch

9 postów w tym temacie

> Tak jak Battleborn, niestety ten na razie przegrał, a szkoda.

Bo w tej grze akurat postacie są strasznie szkaradne. Wystarczyło by przerobić większość postaci i ta gra by odżyła, a tak to kicha. Opcji zabawy ma więcej niż w Overwatchu, ale przez wygląd odrzuca potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, czy obie gry są całkowicie inne czy bliźniacze mnie najmniej interesuje, bo nadal kiedy mam ochotę pograć w Overwatcha, a wolę wydać pieniądze na coś innego to mogę korzystać z Paladins. Na pewno niedługo zagram, a w "konkurencję" już nie tak prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na tym obrazku widze Inżyniera z Team Fortress 2 z doczepioną brodą (notabene podobną brodę można założyć inżynierowi w TFie). Kopiowanie najwyższą formą uznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja na tym obrazku widze Inżyniera z Team Fortress 2 z doczepioną brodą (notabene podobną
> brodę można założyć inżynierowi w TFie). Kopiowanie najwyższą formą uznania?

Tyle że wiesz że kiedy gra wyszła na steama to Steam zrobił tak jakby reklame Paladins by wygrać 5 meczy jak ten Barik i się otrzymuje tego skina.....Inżynier z Tf2 jest własnoscią Steam oni go im pozyczyli XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zobaczyli dramę w internecie" Nie dramę, tylko dramat. Drama to coś zupełnie innego.

Naprawdę ostatnio mam wrażenie, że poziom języka Polskiego wśród redakcji gram.pl leci na łeb na szyję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować